Skocz do zawartości
ath

Heroes Of Newerth

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączona grafika

 

Heroes of Newerth (HoN) to klon gry (mapy-moda do Warcraft'a III) Defend of the Ancients (DotA) z paroma zmianami, czy udogodnieniami. Gra jest darmowa, a jej rozwijaniem zajmuje się S2 TEAM. Grę stworzono z myślą o nowych graczach, których specjalnie nie ciągnie grafika Warcraft'a III oraz pojęcie ogólnych zasad panujących w DotA jest dość skomplikowane. Narazie jest to wersja beta, która i tak zaskakuje, i nie wita nas wieloma poważniejszymi bugami. Do zalet HoN można zaliczyć wiele innowacyjnych rozwiązań:

-dobra grafika, pasująca do świata W3,

-łatwiejsze kupowanie przedmiotów, możliwość złożenia przedmiotu z poziomu recepty,

-opcja reconnect (w ciągu 5 minut od wyjścia z serwera można ponownie dołączyć do gry),

-każda gra jest hostowana przez serwery twórców gry (wreszcie nie trzeba szukać hosta),

-wprowadzenie rozmów (można komunikować się z całym teamem oraz tylko z osobą, którą masz na linii, nie przeszkadzając innym),

-system naliczania leavów (wyjść z gry), ustawiamy opcję "No leavers" i gracze którzy mają więcej niż określony % leavów nie zostaną dopuszczeni do gry,

-community system (to tak jakbyśmy z poziomu gry mieli dostęp do Gareny, bez minimize i większych trudności)

 

Jednak jak w każdej grze, są i minusy:

-wersja beta, ciągle można napotkać mniej lub bardziej poważne bugi,

-mała ilość postaci (obecnie 43) oraz brak balansu dorównującego temu, który znamy z DotA,

-problemy z przyzwyczajeniem się do efektów (na naszym pierwszym 5v5 battle możemy "stracić głowę"),

-licznik kill/dead, przez to ludzie biorą najlepsze postacie i rzadko można trafić na wyrównaną grę.

 

http://forum.dota.pl/index.php?showtopic=6358

Jak ktoś chce zaproszenie do gry to najlepiej pisać na PW do ludzi, którzy się ogłaszają w tym temacie - http://forum.dota.pl/index.php?showtopic=6...40&start=40

 

Ja sse grę, później wrzucę jakieś screeny i coś skrobnę więcej.

 

Btw gra ktoś z forum ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałeś w dotę?Jeżeli nie to na początku będzie trochę ciężko.Gra się opiera na złocie ,zabijesz creepa=złoto zabijesz przeciwnika=złoto,jak masz dużo golda kupujesz itemy do ataku,obrony itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałeś w dotę?Jeżeli nie to na początku będzie trochę ciężko.Gra się opiera na złocie ,zabijesz creepa=złoto zabijesz przeciwnika=złoto,jak masz dużo golda kupujesz itemy do ataku,obrony itp.

uh, tyle rozumiem ale przydal by sie spis buildow, albo podstawowy tutorial jak sie w tym poruszac, bo nie powiem, ciezko mi sie odnalesc.

 

edit

na oficjalnym forum jest ladny tutorialik :]

Edytowane przez Jin*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram w dotę od wersji 5.84, ale od ostatniego roku już nie tak aktywnie jak dawniej.

Z przyjemnością zagram w HoN tylko muszę zdobyć klucz - mam nadzieję, że dziś go będę miał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się komuś znudzi/ma wolny klucz to chętnie jeden przygarne :-)

Wygląda bardzo ciekawie, a myślałem że nowszą dotę zobaczę dopiero w SC2 jako kolejny mod-mapa :rolleyes: A tu osobna gra :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jin build herosów jest taki sam jak w docie,a poradników do buildu jest multum, jedyny problem to do wiedzieć się który bohater jest odpowiednikiem bohatera w docie ;)

Edytowane przez matER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem zauroczony tą grą - animacje są przepiękne, grafika na dosyć niezłym poziomie i wszytko to chodzi płynnie (40-60fps na mym sprzęcie) w 1920x1080@all high :-) definitywnie to lepiej wygląda niż CoH, a optymalizacja o niebo lepsza! A gra zajmuje zaledwie 256MB na dysku...

Jedyny problem to nowe nazwy/obrazki - trzeba ogarnąć, ale jestem po dwóch grach i jest znacznie lepiej.

Fani Doty - zdobywać klucze, godny następca, stary silnik W3 może sie schować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętni niech podadzą e-maile w tym temacie, nie spamować mi PW, dwa pierwsze adresy dostają inv.

 

---

 

Wysłane do kolegów na dole. ;)

 

/ZIBI_PL napisałem pm, musisz podać inny mail, bez ogonków

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam 3 zaproszenia na betę HoNa ,zasady takie same jak u kolegi wyżej kto pierwszy ten lepszy ;).

 

EDIT:

Zapki rozdane otrzymali:

yuucom

zbx

i jeden kolega co na pisal pw;)

Edytowane przez matER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ath - po jakim czasie powinno dojsc zaproszenie ? nadal nic nie dostalem :( napisze jeszcze raz maila tak profilaktycznie ;]

 

malykrecik666@wp.pl

Wysłałem dzisiaj ok. 10, z konta mi pokazuje, że już nie mam zaproszeń czyli poszło, może wp filtruje za mocno i przyjdzie za jakiś czas/w ogóle. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam już konto, ale przyznam, że w DotA grałem dosłownie raz, także moje ogarnianie jest bardzo bliskie zeru :D Może zebrałaby się taka ekipa noobków oraz ktoś doświadczony, żeby nas podszkolić w podstawach? Ewentualnie moglibyście polecić jakieś poradniki do HoN?

 

http://beta.heroesofnewerth.com/weU7sxvv9A...zU/facebook.php

 

Stąd można "samemu się zaprosić" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja niestety na to to wp nie mam co liczyc. Do dzis nic nie doszlo i pewnie juz sie nie pojawi. Ale dzieki za fatyge ;]

myslalem ze w dzisiejszych czsach kazdy ma konto na gmailu do zaproszen/hasel/spamu :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...