Skocz do zawartości
FanAnime

Grafa Sie Grzeje.

Rekomendowane odpowiedzi

Typ procesora DualCore AMD Athlon 64 X2, 2000 MHz (10 x 200) 3800+

Nazwa płyty głównej ECS nForce4M-A (3 PCI, 1 PCI-E x1, 1 PCI-E x16, 4 DDR2 DIMM, Audio, LAN)

Pamięć fizyczna 2048 MB (DDR2-800 DDR2 SDRAM)

Karta wideo NVIDIA GeForce 7300 GS (512 MB)

Zasilacz Mercury 400 Watt

 

I mam pytanie jaka grafe zakupić zęby gra Sims 3 chodziła płynnie, bo teraz przy tej grafie się grzeje i jest na ekranie zloty deszcz

(cały czas jest ten deszcz nawet jak nie gra nikt).Teraz mam 46 a w stresie od 60 do 65.

Będzie konieczna wymiana płyty głównej? to ok 500 zł

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafike to mozesz kupic jakiegos 8600gt/gts jesli chcesz cos do 150zl, możesz również pomysleć nad 9600gso, na allegro chodza po około 250zl, ale to nie wiem czy procesor by jej nie ograniczał troche, trza by podkręcić, a i ten zasilacz jakiś taki niepewny, warto zmienić na fortrona/delte z allegro, wydasz 40-50zl i masz pewnośc że wszystko bangla :)

Edytowane przez mnowak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbować obcinać shadery w rdzeniu, na kilku kartach mi się udało wyłączyć artefakty kosztem oczywiście pewnej wydajności. Chyba, że uszkodzone są pamięci to nic nie zrobisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafa do wymiany. 9600gso. Podkręcanie tak ale na dzień dobry proca (o ile płyta na coś pozwoli) bo inaczej przyblokuje grafę.

 

ps. miałem kupowac jakiś pasywny 73gt ale sie trzymają z ceną ^$%^$ i coraz bardzie mnie ten gso kusi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...