Skocz do zawartości
qqrydza

Borderlands

Rekomendowane odpowiedzi

Ja od tygodnia pocinam w podstawę. Na początku we dwóch z kumplem (Hunter i Berserker) - odczucia swietne. Teraz gram Birkiem i bawimy się w 4 to gra się jeszcze lepiej. Skagzille to tłukliśmy, aż każdemu z nas ammo zabrakło. Nawiązania do niektórych filmów i całych uniwersów (Mad Mel, Bruce Mclane, Gurdiany niczy gen. Grievous z SW, nazwy questów jak z Pulp Fiction, wyżej wymieniona Skagzilla). Ja jestem pozytywnie zaskoczony. Problem na multi z questami jak dostanie się dc (ineligible questy) i niektóre lokacje w których można się "zaciąć". Grając snajperem zdarzyło mi się ze 4 razy poważnie zablokować, bo szukałem dobrego spota, żeby wspomagać kumpla. Voice com czasem żyje własnym, życiem i po prostu kogoś już nie słychać. Jednak zapas rozgrywki skupia uwagę i zapomina się o błędach. Ogólnie żadna gra ostatnio tak do mnie nie mówiła jak Borderlands.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja troszkę żałuję, że przeszedłem Borderlands na singlu, bo tak się do niej przez to zraziłem, że po ukończeniu nie miałem najmniejszej ochoty odpalać multi. Prawdopodobnie straciłem sporo dobrej zabawy. ^^ W kupie tłukłoby się raźniej.

Generalnie uważam, że na singlu to do tego nawet nie należy podchodzić. Miło się grało tylko pierwsze 4 godziny, bo później doskwierała nam nuda, samotność i statyka innych postaci(Jedynie roboty latają tu i ówdzie).

 

Przy okazji u mnie 0 bugów, 0 zwisów, 0 przycięć.

BTW Ostatnie kilka godzin gry było piękne nawet na singlu(No może poza momentami, które odwiedzałem po kilka razy, walcząc z tą samą stertą przeciwników).

Edytowane przez KitKat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak przeszedłeś na singlu, to pobaw się w Playthrough 2 na multi. Gwarantuje znacznie bardziej wymagającą rozgrywkę i lepszą zabawę w sumie. Tylko nie sugeruj się pierwszymi bandytami jak dostaniesz huda ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może tak być. Jedna postać na maxa i wszystkie questy na obu poziomach 25h, a jak 4 to ze 100h. Z kumplami gra się zajebiście (sam zrobilem 3 postacie na max zanim porzuciłem grę) i miło fajnie się spędza czas z borderlands.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

póki co jakieś 15h gry we 2 co-op lev 25 i 3/4 gry przeszliśmy.

na początku troche nudne questy są, ale później gra sie naprawde fajnie

 

mam pytanie o dodatki, wujek powiedział że są

Borderlands: The Zombie Island of Dr. Ned

Borderlands: Mad Moxxi's Underdome Riot

 

czy coś przeoczyłem ?

i co te dodatki dają, dodatkowe misje questy bronie itp ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa razy tak na pytania, jest jeszcze dodatek "The secret armory of general Knoxx"

 

Dochodzi możliwość nabicia postaci do 62 levelu.

Edytowane przez Konar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało się komuś wgrać spolszczenie do wersji ze steam'a ? Wersja ze strony cenegi przygotowana pod patcha 1.3 nie wykrywa mi gry. Czytałem też, jakiś myk na zainstalowanie najpierw patcha 1.2, później spolszczenie itp. ale ja mam automatycznie uaktualnianą wersję do najnowszej przez steam.

Ja gram po angielsku tylko potrzebuję dla kogoś młodszego..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało się komuś wgrać spolszczenie do wersji ze steam'a ? Wersja ze strony cenegi przygotowana pod patcha 1.3 nie wykrywa mi gry. Czytałem też, jakiś myk na zainstalowanie najpierw patcha 1.2, później spolszczenie itp. ale ja mam automatycznie uaktualnianą wersję do najnowszej przez steam.

Ja gram po angielsku tylko potrzebuję dla kogoś młodszego..

 

tez czekam na mozliwosc spolszczenia dla brata...

BTW. jakby ktos chcial pograc... w tygodniu po 20 pisac na PW...

Edytowane przez ernik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od Mad Moxxi's Underdome jest skrzynka na itemy.

 

czy skrzynka jest dostepna tylko grajac w dodatki? czy wystarczy miec dodatki i skrzynia jest dostepna tez w podstawce?

czy przedmioty ze skrzyni sa dostepne dla kazdej postaci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy mieć ten jeden dodatek i skrzynia jest dostępna w podstawce (trzeba będzie się warpować do Moxxi tak czy tak bo tam jest bank/skrzynka). Co do współdzielenia depozytu to nie jestem pewien, ale chyba nie. Nie sprawdzałem, bo tylko jedną postacią chodziłem w dodatkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. w ktorym miejscu jest ta skrzynia? na poczatku mapy nie widze, co najwyzej 'automaty'...

2. jaki jest maks lvl w umiejetnosci poslugiwania sie konkretna bronia?

3. czy 'preferowane' bronie daja cokolwiek 'na golo'... czy po prostu tak jak u strzelca, mozemy podrasowac umiejetnosci w drzewku... (tylko to)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skrzynka jest w Moxxi's Underdome. Claptrap z wąsami stoi za ladą. Idziesz do maszynki z broniami (czerwony) i jest do mod na powiększenie ilości przestrzeni. Bank - Borderlands Wiki - Walkthroughs, Weapons, Classes, Character builds, Enemies, DLC and more!

LVL umiejętności max 50 bodaj, na goło nie, ale dana klasa w danej profesji dostaje większe bonusy i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie.

 

Plusy:

+WCIĄGA - gram ponad 35h, już playtrought2 i dalej się nie nudzi

+klimat

+oprawa audiowizualna

+każda klasa postaci może być tak samo dobra w każdego rodzaju broniach

+gdy się straci wszystkie punkty życia, jest kilka sekund na odratowanie się, bardzo przydatne

 

Minusy:

-brak mini mapy (zawsze muszę, niekiedy co kilka sekund wciskać M, aby zobaczyć gdzie iść)

-kierowanie pojazdem

-auta są za mocne. Nie ważne ile ma HP, jak silny itp. zawsze wjedziesz w przeciwnika i po nim.

-niekiedy za dużo biegania. Idziemy przez 2 mapy wykonać zadanie, a potem trzeba się tyle samo wracać.

-gdy się z daleka strzeli do jakiegoś wroga, to od razu natychmiast wszyscy wiedzą gdzie jesteś i zawsze trafiają...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minusy:

-brak mini mapy (zawsze muszę, niekiedy co kilka sekund wciskać M, aby zobaczyć gdzie iść)

-kierowanie pojazdem

-auta są za mocne. Nie ważne ile ma HP, jak silny itp. zawsze wjedziesz w przeciwnika i po nim.

-niekiedy za dużo biegania. Idziemy przez 2 mapy wykonać zadanie, a potem trzeba się tyle samo wracać.

-gdy się z daleka strzeli do jakiegoś wroga, to od razu natychmiast wszyscy wiedzą gdzie jesteś i zawsze trafiają...

 

hmm co do biegania po mapach, to po aktywacji 'sieci' w jednym z zadan, mozemy 'podrozowac' po mapach za pomoca 'teleportu' - wiec czy to napewno minus?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie gierka ma duży potencjał. Sam zrobiłem 3 postacie na MAX i czwartą na chyba 15lvl. Wyjechałem na tydzień a jak wróciłem to już nie odpaliłem tej gierki.

Pierwszą postać zrobiłem offline, ale następne robiłem z dwoma kumplami w party i to była świetna zabawa. Poprzednia gra tego typu, która mnie tak wciągnęła to było Diablo.

Uważam, że Borderlands jest w stanie tak się rozwinąć (np druga część), żeby zdobyć wielką rzeszę fanów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógł by mi to ktoś po prostu wytłumaczyć, bo próbuje, próbuje i działa, ale nie potrafię się ruszać w grze. Pewnie dlatego, że te dwie linijki tylko wkleiłem i nic nie zmieniałem w nich.

SOLVED third person mode - Gearbox Software Community

Edytowane przez DeleteMyAccPlx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile mozna miec maksymalnie slotow w plecaku? przy 2 przejsciu za uratowanie claptrap-ow mam przewaznie jakies granaty a nie rozszerzenie plecaka... na 5 uratowanych CT w 2 przypadkach dostalem rozszerzenie ilosci slotow w plecaku, aktualnie mam 45...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W WillowInput.ini:

 

Poszukaj [WillowGame.WillowPlayerInput]. Pod sekcją z bindami (tzn. komendy przyporządkowane do klawiszy), dodaj:

BindingsName="F3",Command="Camera ThirdPerson",Control=False,Shift=False,Alt=False)

BindingsName="F4",Command="Camera FirstPerson",Control=False,Shift=False,Alt=False)

 

F3 włącza tryb tpp osoby, F4 przełącza z powrotem do fpp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo działa, da się zmieniać widok, ale nie da się ruszać (w ogóle nic nie działa, tylko trzeba wyłączyć grę poprzez ctrl+alt+del), albo da się ruszać, wszystko tak jak wcześniej i nie działa zmiana kamery :/

mógł byś u siebie spróbować i wkleić ten kawałek kodu jak powinien wyglądać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo działa, da się zmieniać widok, ale nie da się ruszać (w ogóle nic nie działa, tylko trzeba wyłączyć grę poprzez ctrl+alt+del), albo da się ruszać, wszystko tak jak wcześniej i nie działa zmiana kamery :/

mógł byś u siebie spróbować i wkleić ten kawałek kodu jak powinien wyglądać?

 

Third Person Camera

----------------------------------------------------

*NOTE: This has been confirmed to not work online.*

 

 

Within WillowInput.ini:

 

Search for [WillowGame.WillowPlayerInput]. Below the chunk of bindings, add the following:

Quote:Bindings=(Name="F3",Command="Camera ThirdPerson",Control=False,Shift=False,Alt=False)

Bindings=(Name="F4",Command="Camera FirstPerson",Control=False,Shift=False,Alt=False)

 

F3 goes into third person, F4 switches back to first person. As such, you can swap out the keys (F3 and F4) to the keys of your liking.

wyboldowałem ważną informację

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra, nie działa, nie potrafię tego zrobić, bo tak jak wcześniej albo działa same zmienianie widoku ale się nie da chodzić, albo da się chodzić i nie da się zmienić widoku, trudno

Edytowane przez DeleteMyAccPlx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...