Skocz do zawartości
Gość chronicsmoke

Sw The Force Unleashed

Rekomendowane odpowiedzi

Gość chronicsmoke

Po zmianach w zarządzie okazało się, że NIEMOŻLIWE (jak to Lucas arts dawniej biadoliło o tym, że PCty są za słabe i nie mają mocy by uciągnąć tą gre a PC do uciągnięcia euphorii kosztuje 12 000zł :lol: ) jednak jest możliwe

 

http://ve3d.ign.com/articles/news/49266/St...nnounced-For-PC

 

EDIT literówka w temacie ;]

Edytowane przez chronicsmoke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

To popraw literówkę.

 

PC-ty za słabe? Ciekawe kiedy to wymyślono, w 2005 przed premierą konsol? Niektórzy mają nieźle nasrane w głowach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zmianach w zarządzie okazało się, że NIEMOŻLIWE (jak to Lucas arts dawniej biadoliło o tym, że PCty są za słabe i nie mają mocy by uciągnąć tą gre a PC do uciągnięcia euphorii kosztuje 12 000zł :lol: ) jednak jest możliwe

 

http://ve3d.ign.com/articles/news/49266/St...nnounced-For-PC

 

EDIT literówka w temacie ;]

To było częścią kampanii reklamowej i tyle. Kretyńskie stwierdzenia ludzi z lucas art. Fajnie, że to bedzie edycja rozszerzona o 3 nowe dodatkowe levele. SW:FU nie jest grą rewelacyjną ale bardzo dobrą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czym tu się zachwycać - gierca przecież nie odniosła jakiegoś zapierającego dech w piersiach sukcesu.

Poza tym popraw koniecznie tytuł, bo tą przez "literówkę" myślałem, że to będą wyścigi (a chyba ostatnie pod szyldem SW datuje się na kadencję PSX :D).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czym tu się zachwycać - gierca przecież nie odniosła jakiegoś zapierającego dech w piersiach sukcesu.

Najszybciej i najlepiej sprzedajaca sie gra SW ever? 1,5m kopii w tydzien i 6mln lacznie? Faktycznie, niszowy tytul ;)

 

O ile dodawanie nowych leveli mozliwych do zassania z sieci uwazam za cos normalnego i jak najbardziej do przyjecia, to wydawanie jakis Ultimate Pro Exlusive Hi-End Enhanced Collectors Editions z JEDNYM exluzywnym poziomem jest IMO sciach!ysynstwem. Bo rozumiem, ze wersja PC bedzie skladac sie z:

 

normalnej gry + 2 poziomy dostepne dla konsol (na razie wydany jeden) + 1 exlusive level dla PC?

 

I co ma zrobic osoba, ktora kupila gre w dniu premiery i dodatkowo ma levele zassane z sieci? Kupic 2 raz DOKLADNIE to samo? Walenie w bambo bez zbednego zazenowania - tak to moge okreslic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Sith Edition będzie na wszystkie platformy, nie tylko na PC. Co zrobić? Można pożyczyć. Wypożyczalnie gier w USA i UK są standardem (nie wiem jak w innych krajach), więc to nie problem pożyczyć grę żeby przejść jedną misję. Owszem lepiej jakby dodatkowy level był też do kupienia w necie, ale jest jak jest. Nie można tego oceniać pod kątem naszego kraju, bo to nasz kraj jest głupi i zacofany, a nie developerzy w USA czy UK.

 

U nas posiadacze Xboksów nawet nie mogą sobie legalnie kupić dodatków, więc takie wydanie jest wręcz zbawieniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie z Lucas Arts maja niezle poczucie humoru ;] Gierka nie prezentuje sie lepiej niz taki lost planet czy devil may cry, a te jak wiadomo na srednim kompie smigaja w full hd ;) Co nie zmienia faktu, ze klimat sw doslownie wycieka z tego tytulu i to chyba jest najwazniejsze ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najszybciej i najlepiej sprzedajaca sie gra SW ever? 1,5m kopii w tydzien i 6mln lacznie? Faktycznie, niszowy tytul ;)

 

O ile dodawanie nowych leveli mozliwych do zassania z sieci uwazam za cos normalnego i jak najbardziej do przyjecia, to wydawanie jakis Ultimate Pro Exlusive Hi-End Enhanced Collectors Editions z JEDNYM exluzywnym poziomem jest IMO s[ciach!]ysynstwem. Bo rozumiem, ze wersja PC bedzie skladac sie z:

 

normalnej gry + 2 poziomy dostepne dla konsol (na razie wydany jeden) + 1 exlusive level dla PC?

 

I co ma zrobic osoba, ktora kupila gre w dniu premiery i dodatkowo ma levele zassane z sieci? Kupic 2 raz DOKLADNIE to samo? Walenie w bambo bez zbednego zazenowania - tak to moge okreslic.

fable i fable zapomniane opowieści.

 

pierwszy raz słyszę żeby ktoś na to w ogóle zwrócił uwagę. dlaczego? bo to jest praktyka stosowana od wieków. i to nie tylko w grach ale np w świecie muzyki. często gęsto producenci wydają z dwa trzy single przed wydaniem płyty i ludzie kupują....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fable i fable zapomniane opowieści.

 

pierwszy raz słyszę żeby ktoś na to w ogóle zwrócił uwagę. dlaczego? bo to jest praktyka stosowana od wieków. i to nie tylko w grach ale np w świecie muzyki. często gęsto producenci wydają z dwa trzy single przed wydaniem płyty i ludzie kupują....

Nie jest to dobre porownanie. Kupujac singiel po 1 masz pewnosc, ze bedzie on na longplayu wiec mozesz kupic go wczesniej lub nie, sam o tym decydujesz. Poza tym single moga kupic osoby, ktore nie maja zamiaru kupowac calej plyty, ale akurat ten jeden kawalek przypadl im do gustu. Po 2 (co chyba wazniejsze) single sa znacznie tansze od pelnych wydan. A w przypadku TFU musze wydac dokladnie 2 raz tyle samo, zeby zagrac w 1 extra level. To tak jakby singiel do JUZ wydanej plyty kosztowal tyle co cala plyta - pokaz mi, gdzie w tym jest sens?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Z muzyką to to nie ma nic wspólnego. Prawie każdy singiel zawiera jakieś ekskluzywne wersje utworów, coś czego na albumie nie ma. Single wychodzą też po wydaniu albumu, i ludzie też kupują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z muzyką to to nie ma nic wspólnego. Prawie każdy singiel zawiera jakieś ekskluzywne wersje utworów, coś czego na albumie nie ma. Single wychodzą też po wydaniu albumu, i ludzie też kupują.

Extended Mix i wersja bez wokala nie zmienia za bardzo "faktycznej" zawartosci krazka. Jakies szmirowate remixy dorzucaja, zeby wlasnie "bylo cos extra".... Ale fakty sa takie, ze zeby zagrac w jeden dodatkowy level, musze wydac rowno drugie tyle - przegiecie i tyle.

 

edit.

Na szczescie level na Tatooine, a na tym mi bardziej zalezy (Ben+Boba vs Luke - chyba nie ma watpliwosci), bedzie dostepny do zassania.

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Ale zrozum że to ty - POLAK - musisz wydać drugie tyle. W UK czy US nie ma takiego problemu. Przykładowo w GAME.co.uk jest wypożyczalnia, miesięczny abonament bodajże 10 funtów (drugi wariant chyba 20), pożyczasz ile chcesz gier miesięcznie i na ile chcesz czasu, ograniczenie takie że można jedną/dwie gry w tym samym czasie. Przejście tego levelu zajmie ile - dzień?

 

Fakt że ktoś może chcieć taki level na stałe żeby go w kółko przechodzić, wtedy jednak mogą wymienić zwykłą wersję na specjalną i tyle.

 

Nie możemy mieć pretensji do Lucas Arts że u nas jest tak beznadziejnie na rynku gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość delavego

mysle ze gra bedzie dobrze skonfigurowana pod wzgledem wydajnosci PC mieli duzo czasu na to, w tamtym roku czytalem jeszcze przed premiera ze fizyke robia pod CUDA jak to byla prawda to mysle ze sredniej klasy pecet da rade, zreszta zobaczymy (szkoda ze windows nie jest 128bitowy wtedy zadna konsoala by nie podskoczyla PC)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TFU mnie osobiście przeraża z tymi 24GB. Co tam jest takiego co nie zmieściłoby się na DVD9 i max 10GB na dysku? Aczkolwiek czekam na ten tytuł, na PS2 pożyczonym od kumpla na 5 dni przeszedłem 3 razy i za każdym podejściem miałem kupę frajdy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chwile zagrałem i jak dla mnie to porażka, głównie z technicznej strony. Jeden z najgorszych portów jaki widziałem. Zacznę od menu, które jest tragiczne. Tak tragicznego menu jeszcze w życiu nie widziałem. Żeby było lepiej nie ma żadnej możliwości zmiany detali, przynajmniej ja nie zauważyłem. Tylko w launcherze można rozdzielczość zmienić. Gra jest z pod patronatu nvidi. Na sprzęcie w podpisie chodzi tak jakby chciała a nie mogła, a przy tym wygląda przeciętnie. Widziałem logo Havok więc chyba physix nic tu nie liczy. Prawdopodobnie na geforce-ach chodzi to zdecydowanie lepiej. Wracając do menu to można w nim tylko dźwięk ustawić i brightness :lol2: Nawet nie da się włączyć subtitles. Co więcej dźwięk też jest tragiczny i grę aktorów w cut-scenkach to ledwo słychać. Czcionki, cały hud itd jest tak tragiczny, że aż mi się nie chce dalej pisać i grać w to... Bloom/HDR to tak razi po oczach, że mała bania... Przecież mamy 2009 rok więc WTF Lucarts ??!

 

Podsumowując najgorszy port z xbox-a jaki widziałem i największe (chyba) rozczarowanie....

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na radkach jest tragieda, można sobie poczytać opinie. Max to 30fps :| Koszmar jakiś. Jakby się ktoś zastanawiał czy gra wykorzystuje 4 rdzenie to rozwieje wątpliwości:

 

post-112033-1257007485_thumb.jpg

 

Niby korzysta ze wszystkich 4. Tylko dlaczego to tak chodzi ?

 

Jak myślicie, że Wam na radeon-ach będzie chodził jak na tym filmiku to się mylicie :(

 

Wygląda na to że ta gra ma jakiś lock na 30 fps-ach.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Sewer zamulać to ma co bo jest euphoria :) ale przy 4 jajkach powinno śmigać. Jak nie zlikwidują tego fps locka i nie dodadzą ustawień graficznych to będzie policzek w stronę pc-towych graczy. Takie rzeczy nie powinny mieć miejsca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...