Skocz do zawartości
Gość chronicsmoke

Sw The Force Unleashed

Rekomendowane odpowiedzi

Nie kupuj tej gry, naprawdę dobrze Ci radzę:)

Czemu ? też się zastanawiam czy ją kupić, a nie chcę brać w ciemno. Czytałem też, że już gra wyciekła i ludziom podoba się ta gra :)

Edytowane przez Eryk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu ? też się zastanawiam czy ją kupić, a nie chcę brać w ciemno. Czytałem też, że już gra wyciekła i ludziom podoba się ta gra :)

Dokładnie to co napisał Firekage. Przytoczę kilka opinii z różnych portali:

It's amazing what kind of games people like these days.. just run a straight line, mash buttons in precise order, boss fight, then rinse and repeat with different textures and models for 30 times - like any other platform game ever made.

Awful port!! aspyr is doing a bad job!!

it took 2.5 hours to install, 1 sec to uninstall. good riddance.

:lol: dokładnie tyle zajmuje instalacja.

 

bah! what the consoles fans described as one of the greatest games of all times looks like a PS1 port on the PC, horrible controls, a "button masher" and AI from a 1997 game (Enemies see you and start running into walls or off cliffs).

Dont waste your time, this game is not good. (Or it might've been back when the Playstation 1 was popular)

This game requires too much, & offers too little, i'll pass, but thanks anyway!

crashes all the time on win7 64 =/

Horrendous failure. Already uninstalled.

terrible port, no graphics options other than resolution and i'm also having audio issues where it's just playing out of the left side. Performance could be better.

It works but runs like crap also there are no options to tweak the graphic settings except able to change the resolution in the launcher which has no effect still runs like crap

What a shitty port of a good game. Its oversized, and has absolutely no graphical settings. If there would be an Xbox360 emulator for PC it would make the game run better imo.. This sux..

:D ktoś tez napisał, że z tych 25gb to 5gb jest na content z gry a reszta to emulator xbox-a (się uśmiałem:))

 

Shitty port!! the framerate is locked at 30 fps?? WTF???

This one was a big big dissapointment :o really badly optimized, it only runs in 30 fps/s and it lags and crashes a lot >.<

Well, this game is a joke! No video settings at all, 30 FPS limit and looks terrible. Avoid this console shiit!

But this is a very shoddy port, the game looks horrid, very low res textures, capped to 30fps, lots of tearing and aliasing, and the draw distance is a joke, stuff pops up in front of you when its 6feet or so away.

The framerate drops when you start smashing stuff up, and after Batman, the physics just look weak and dated, and don't justify the performance hit.

Takich opinii o grze jest masę! Ja też jestem tego samego zdania! Unikać jak ognia! Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to czysty slasher. Tu frajdą jest niszczenie masy wrogów używając wszystkiego co się ma pod ręką. Na spokojnie to główny wątek zajmie z jakieś 7-8h, później są te dodatkowe trzy z tego co mi wiadomo po około 1h. Miałem dobre wspomnienia z PS2, także dlaczego miałbym powiedzieć nie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojejku - mysle ze Twoja opinia o grze jest troche wypaczona przez to ze masz swietna karte ATI a ta gra i tak sie rypie bo ma problem z radkami :unsure: Ale oczywiscie licze sie z Twoim zdaniem, choc ciezko mi uwierzyc ze to bubel:<

 

Co do gry , ja chce pograc poprostu poczuc MOC a tego ponoc tej grze nie brakuje ;)

Ktos moze opisac jak wyglada walka i rozwoj postaci ( jest w ogole?) ?

Edytowane przez _Ran'dall_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takich opinii o grze jest masę! Ja też jestem tego samego zdania! Unikać jak ognia!

Nie o grze, a o porcie - olali temat i po calosci skopali konwersje, sama gra jest naprawde bardzo fajna mimo, ze nie skomplikowana to daje duzo funu.

 

@up: jesli chodzi o MOC to jej napewno nie brakuje, smiem twierdzic, ze to najbardziej powiazana z obiema Trylogiami gra ever.

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to czysty slasher. Tu frajdą jest niszczenie masy wrogów używając wszystkiego co się ma pod ręką.

Zgadza się ale do typowych bym go nie zaliczył. W zamyśle miał to być po części spadkobierca jedi outcast i academy i to momentami widać. Konsolom "zawdzięczamy", że najwięcej jest akcji typu ja sam i stu ich i jedziemy z mieczem.

 

Na klocku gra mi sie bardzo podobala, wciaga jak bagno ;]

To samo ja mogę powiedzieć. Pograłem trochę i podobało mi się. Bardzo nawet.

Co do porta to wypowiadać się nie będę i poczekam. Ktoś pytał o cenę w sklepie:

http://agard.pl/index.php?p2642,star-wars-...te-sith-edition

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra mimo wielu wad wciaga. Odpalilem, przez 10 pierwszych minut pomarudziłem jak to Aspyr spartaczyl kolejną konwersję z konsol. Gram, gram, gram... i 3h godzinki wcieło nie wiadomo gdzie. Co do kiepskiej grafiki to może nie jest OH i AH ale mi się podoba. Dziwiek mogli zrobić lepiej, dodać jakieś pogłosy w jaskiniach itp. Gra działa bezproblemowo pod win7 x64, zadnych errorow itp. w 1440x900 "all max" :lol2: da się grać. Ktoś pisał że napisów nie ma, SĄ. Teraz może kilka zdań na temat samej rozgrywki. Idziemy przed siebie i eliminujemy wszystko co sie rusza bez zbędnego myślenia. Postać można rozwijać, lepsze moce, nowe kombosy itd. To co mi się najbardziej podoba to fizyka. Powiem tak. Nvidia może sobie ten cały PhysX wepchnąć głęboko w... emm pupę. Sypiące sie szkło, gruz, gnący metal, fruwający rebelianci wpadający jeden na drugiego, świetna fizyka ubrać. Najlepsze jest to, że przeważnie mamy to wszystko naraz a staruszek E6300 daje radę. Po co komu dodatkowa karta graficzna do liczenia fizyki skoro cpu sobie z tym radzi bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie , obecna fizyke w grach spokojnie mozna liczyc na dzisiejszych CPU

no pewnei na 4 rdzeniowych mozna by niezly wypas zaliczyc , ale licz ysie Mmarketing

i tym samym wciskanie kitu ze musicie miec NVidia PhysX .

 

Dodac nalezy ze gra ledwo c o wykozystuje 2 rdzenie , wiec gdyby tak chcieli cos poprawic

np. lepsze A.I , Fizyke to mozna by jeszcze duuzo usprawnic .

 

Wracajac jeszcze do samej gry ,to niestety balda padlina i odmozdzona maxymalnie

taki mamy dzis trend ze gry sa niedorobione maxymalnie :/ bo i klientela malo wybredna

to rzecz popularna.

jak na druga polowe 2009 roku to ta gra jest szara jak poniemiecki beton

 

kto pamieta Stars Wars : Jedi Knights na PC ???

okolo 10 lat temu w grze bylo wiecej mozliwosci niz dzisiej ! ! ! !

czyli dziesiec lat poszlo w duppe za przeproszeniem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby to bylo kontynuacja Jedi Knight to pewnie moznaby bylo przyznac Ci racje. Kwestia jest jednak taka, ze ludzie sobie ubzdurali i wbili do glowy, ze Force Unleashed to nastepca JK, a tak nie jest i nigdy nie mialo byc. To jest zwykla siekanka w realiach GW, okraszona przy okazji fajna historia BARDZO dobrze wpasowujaca sie w i nawiazujaca do obu Trylogii. Design leveli jest dobry no i MOCY nie brakuje - czego chciec wiecej? Giera jest naprawde konkret, problem w tym, ze PC dostalo zrobiona na kolanie konwersje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kto pamieta Stars Wars : Jedi Knights na PC ???

okolo 10 lat temu w grze bylo wiecej mozliwosci niz dzisiej ! ! ! !

czyli dziesiec lat poszlo w duppe za przeproszeniem .

kto pamięta star wars: jedi power battles na psxa???!1111one

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiec tak, dopiero co wrocilem od kumpla ktory gierczy w to od paru dni. Pokzal mi pierwsza misje z Vaderem i kilka pozniejszych gdy gramy uczniem. I powiem tak : w [gluteus maximus]ch wam sie poprzewracalo od tego dobrobytu , krajzisów itp. Ze optymalizacja slaba? Nosz kurde bog mi swiadkiem ze on gral w to na 8800GS i C2D 2,0gz ( 5200 bodajze) i w 1024*768 gralo skakalo i wygladalo bardzo plynnie. Klimat SW wyplywa wrecz z tej gry, muzyka rowniez niczego sobie, do tego ta fizyka Oo. Fakt ze gra ma troche bugow bo nawet w czasie tych 30min w ktorych u niego bylem postac wpadla mu w tekstury,nie mozna zmieniac detali i byc moze nie jest zbyt skomplikowana jesli chodzi o rozgrywke(swoja droga sam poczatek fabuly mi sie spodobal :wink: ) ale do groma jasnego czym ta gra zasluzyla sobie na miare chlamu shitu itp. nie wiem :blink:

 

pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na radkach jest tragieda, można sobie poczytać opinie. Max to 30fps :| Koszmar jakiś. Jakby się ktoś zastanawiał czy gra wykorzystuje 4 rdzenie to rozwieje wątpliwości:

 

post-112033-1257007485_thumb.jpg

 

Niby korzysta ze wszystkich 4. Tylko dlaczego to tak chodzi ?

 

Jak myślicie, że Wam na radeon-ach będzie chodził jak na tym filmiku to się mylicie :(

 

Wygląda na to że ta gra ma jakiś lock na 30 fps-ach.

I tu sie nie zgodze i
zobaczysz dlaczego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Rozwiejesz ? :lol2: Chyba potwierdzisz, bo na tym filmiku dobitnie widać, że chodzi to wolno... (oczywiście dla niektórych zatwardziałych to jest płynnie...).

Dodatkowo nie wierze, w ten "fraps" - na samym poczatku kolesiowi to sie po prostu cielo, gral jeszcze w niskiej rozdzialce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odwoluje to co napisalem o optymalizacji....O ile w tych pierwszych misjach co widzialem bylo naprawde ok, to juz w nastepnej misji ( na takim wysypisku) gra tnie koledze jak cholera;/ praktycznie nie grywalne. Jak juz ktos tu powiedzial gra naprawde dobra ale konwersja wola o pomste do nieba :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowalem "amerykanska" wersje zeby zobaczyc czy problemy z wydajnoscia moga sprawic ze nie warto kupywac gry ....Ekhm no wiec: nie polecam gry na Athlonach X2 :oops: Sie ku**a nagralem :damage_wall:

 

PS. Moge miec tylko nadzieje ze pojawi sie patch ze zmiana detali ;|

Edytowane przez _Ran'dall_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzales w documents and settings? To taka nowa tradycja ;)

Widzisz, moja gafa nie napisałem, że chodzi o W7. Niestety, ale nie znalazłem nigdzie w dokumentach. Jestem coraz bliżej rozpaczy swoją drogą. Grałem u kumpla, Raxus Prime i Felucia chodzą tragicznie. Zniesmaczenie spore, bo zabili świetny tytuł dający tyle zabawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.gamespot.com/pc/action/swtfuultimatesithedition/

 

5/10 @ Gamespot.

 

Dokladnie pisza o tym o czym wspomnialem, super historia, super fizyka tylko port skopany na maksa. No i misja na Hoth ssie (czyli to co tylko PC mialo dostac): jednym slowem, LA polozylo lache na TFU@PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Testowal ktos juz patcha ?? Czekam na relacje :D

 

 

Dzieki za tescik :) No to widze, ze tragedii nie ma chodziarz Ty masz GF ;) dobrze by bylo jak by ktos z ATi wypisal swoje spostrzezenia :)

Edytowane przez Buziak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Test jutro. Patch musi się ściągnąć.

400 mega ehh. :-|

 

Ad. 12-11-2009

Instalacja patcha przyniosła następujące rezultaty.

Nie ma irytującego błędu związanego z dźwiękiem, ale zauważyłem nowy ;P Rozmowy przez comlink są jakby w drugim planie. Po przestawieniu suwaka głośności na maks jest jednak ok.

Mamy nową opcję w launcherze pod tytułem High Detail. Gra wydaje się jakby przeskalowana. Postać gracza jest jakby mniejsza.

Ekrany ładowania są zauważalnie dłuższe. Lecz sama płynność rozgrywki została poprawiona.

Sterowanie również jest mniej ociężałe choć i tak potrafi sprawiać problemy.

 

Co do moich ustawień:

Sterowanie: Klawiatura + mysz

Rozdzielczość: 1920x1200

High Detail: włączone

Config: i7 920, Geforce 285 1GB, 6GB DDR3, Win 7 x64

Edytowane przez Mesmero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

poratuje ktoś save'ami? Odinstalowałem grę, chciałem zainstalować ją na drugim dysku bo właśnie kupiłem a tu du... Folder z save'ami z moich dokumentów po prostu zniknął. :angry: Oczywiście mogłem wcześniej skopiować ale nie sądziłem że jeszcze są gry, które bez zapytania usuwają save'y po deinstalacji.

Tak czy siak poszukuję stanów gry z misji 7 czyli powrotu na feluci'ę. Możę też być druga misja na kashyyyk'u albo cloud city, oby od początku nie zaczynać. Będę bardzo wdzięczny.

 

A poza prośbą gra jest spoczko. Większość narzekała na fatalny port z konsoli mi oprócz spapranego menu nic bardzo nie przeszkadza. No i ładnie śmiga na sprzęcie z siga.

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam mały problem związany z tą grą otóż nie mogę ustawić pada w launcherze mam do wyboru tylko klawie + mysz albo pad o X'a 360 któego nie posiadam :o pad to logitech precison lub speelink striker 2 gdy wezmę opcje (w launcherze) i wybiorę np. atak to gdy mam komunikat bym nacisnoł klawisz który chcę przyporządkować to naciskam na padzie obojętnie co jednak gra tego nie ,,łapie" ma ktoś jakiś pomysł ?

btw pierwszy mini teścik

rozdziałka 1920x1080

q6600@3,2Ghz

4Gb ram @1016 Mhz Ocz titanium

8800gt 512 Mb zegarki standardowe

fpsy prawie zawsze 30minimum 23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ ukończyłem SW:TFU pare minut temu pozwolę sobie napisać parę słów o tej grze.

Na początku szok - nie ma opcji grafiki, ale ok, liczyłem też na ciut lepsza grafike. W miare jak gralem grafika coraz bardziej mi sie podobala, caly czas plynnie 0 przycinek, wiec puscilem w niepamiec pierwsze wrazenie.

Gra się przyjemnie, jest radocha z zabijania błyskawicą czy ciskania klonami we wszystkie strony, fajnie wygladaja zakonczenia walki z bosami, normalka na konsolach, dla mnie nowe troche. Jedno co mnie mega zdenerwowało to widok w czasie niektorych walk z bosami, przypomina mortal kombat, czasem gorzej.. Bardzo podobała mi się fabuła i wszystko trzymało sie kupy. Szkoda tylko ze na koniec zamiast zostac nowym panem galaktyki zostałem zamieniony w robocopa.. Jak ktos lubi SW to nie bedzie zwracał uwagi ze to tandetnie przerobiona konsolowa gra. Ogolnie bdb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z bdb to bym nie przesadzał. Da się pograć, ale momentami idiotycznie zrobione levele i takie sobie sterowanie = frustracja. Chyba z dziesięć razy spadłem w przepaść w komnacie gdzie walczymy pierwszy raz z golemem ze złomu. Do Jedi Knight: Outcast nie ma porównania, ot konsolowa sieczka byle do przodu. 7/10 mogę dać po ukończeniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...