Skocz do zawartości
limarus

Porada Nt. Kupna Karty Graf. Oraz Ramu.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dzięki wam kupiłem wszystko bez cienia wątpliwości. Opinie napisze jak dostane sprzęt.

Męczy mnie natomiast jedno pytanie w najblizszym czasie przyjdzie mi duzo kasy i pytaniem jest czy kupić wspomnianą wyżej MoBo+ proc. czy kupic nowy monitor( akutalnie mam starego Samsung SyncMaster 920N). Ogolnie rzecz sprowadza się do tego czy lepiej cieszyc sie nową grafą(9600gso) i nowym prockiem wspomnianym przez Klausa ale na tandetnym monitorze, czy nową grafą ze starym prockiem(athlon 2.2Ghz, wykrece go mam nadzieje do ok 2.5 max) i fajnym monitorem(LG Flatron W2343T-PF najprawdopodobniej). Prosze o porade, bo nie moge sam tego ocenic.

Dzięki jeszcze raz za dotychczasową pomoc. :wink:

Edytowane przez limarus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hym, też tak myślałem. A za te 500zł te A780GXH + x2 245 to juz naprawde coś rozumiem? Wystarczy mi to z reszta zestawu do jakiegos dosyć przyzwoitego grania i odsługi programów graficznych? Jest ew. coś innego co jesteś mi wstanie polecic, w sumie wziąłbym co da sie teraz, byle by miało ddr2 i nie kosztowało kosmicznie duzo powiedzmy ok. tych 500zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie nic lepszego nie dostaniesz, czego się spodziewać, czy to to juz naprawde coś? Poczytaj tematy na forach o tym cpu i mobo, testy i porównania w sieci. Teraz pora zrobić też coś samemu :razz:

Edytowane przez Klaus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze właśnie, że mój poprzedni post był niepotrzebny :unsure: to aktualnie najlepsze rozwiązanie. Jeszcze raz, dzięki za pomoc. Mam nadzieje ze nie bedize rzadnego problemu z sprzętem.

 

Wielkie dzięki jeszcze raz. Więcej pytań mam nadzieje nie będzie :rolleyes:

Edytowane przez limarus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety witam ponownie. Dziś doszedł do mnie ram Kingston 2GB DDR2-667 CL5 Non-ECC. Gdy podłączyłem go "obok" mojej starej kosci Kingston 1GB DDR2-667 CL5 Non-ECC która jest identyczna, jedynie jest o 1gb mniejsza. Ale do rzeczy. Gdy włączę komputer z 2 kośćmi w środku, po załadowaniu systemu(Win 7) wyskakuje BSoD :angry: . PC odpalony z kośćmi osobno działa bez problemu. Natomiast gdy włącze go z obiema kośćmi w trybie awaryjnum, to Winda widzi całe 3Gb we właściwościach i nie ma rzadnych bsod.

Czy ktokolwiek zna przyczyne? Moje MoBo to Asus M2V.

Edytowane przez limarus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...