Skocz do zawartości
bagienny

Propozycje Artykułów, Testów

Rekomendowane odpowiedzi

Dżem dobry!

 

Szanowni użytkownicy, w tym oto temacie prosimy zgłaszać wszystkie propozycje dotyczące artykułów lub testów sprzętu, które chcielibyście zobaczyć na łamach naszego wortalu. Jeżeli chcecie przetestowania jakiegoś szczególnego podzespołu, czy gadzetu dajcie nam znać! Im więcej osób będzie miało apetyt na pewien szczególny temat, tym większe szanse na jego publikację, ale - jak to zwykle bywa - niczego nie możemy obiecać :smoke:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może Athlon II 245 vs e5200. Podobna cena i różne zdania na temat wydajności.

Chyba tylko 1 test w sieci jest.

A 5200 nie wycofują przypadkiem ze sprzedaży już ? No w każdym razie do 5300, lub 6300 można zrobić, do procków z serii e7xx też i koniecznie żeby się znalazło porównanie zegar w zegar [; Można dorzucić ddr2 i ddr3 jeżeli to coś zmienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość marantz5003

To może Athlon II 245 vs e5200. Podobna cena i różne zdania na temat wydajności.

Chyba tylko 1 test w sieci jest.

popieram :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyczekuję testu PsyhX w konfiguracji słaba karta pokroju 8500-8600 w cenie ~100 zł + mocniejsza karta graficzna jaką większość z nas posiada - od 9600gso do 2xx.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Villentretenmerth

Ja bym sobie życzył test monitora NEC MultiSync EA221WM 22''. Oprócz tego parę miesięcy temu męczyłem naczelnego o test psu Antec Signature 650/850W :)

 

ps. ciekawe byłoby również porównanie wydajności stock/stock (i OC/OC) między Intelem E8400 a AMD Phenom II X2 550 BE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Villentretenmerth

@andrew777

 

Wiem. Ale chciałbym zobaczyć takie porównanie/test :)

(co nie znaczy się że takie cudo będzie miało miejsce).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zróbcie test zasilaczy zwłaszcza tych z Enermaxa :Revolution85+ 1250W .

no właśnie miał być test be quieta, tagana ale nie widać

W sumie dobrze gadacie :) Enermax: Liberty / ECO80+ / Revolution, be quiet Dark Power - to na razie z zasilaczy co powinno się pojawić w następnym miesiącu bo już muszę się odgrzebać z tych produktów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tunery TV?

Może niezbyt to popularne urządzenie w komputerze...

Ale zestawienie kilku wybranych tunerów ( funkcjonalność i kompatybilności z wybranym OS + jakość tv i radia) mogłoby być pomocne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zróbcie test zasilaczy zwłaszcza tych z Enermaxa :Revolution85+ 1250W .

Jestem na nie. Nikomu takie coś nie potrzebne. Ale wielki test zasilaczy do 300PLN jaknajbardziej si. Dogadajcie się z zenfistem. ;-)

 

A, że się wtrącę. Może jakiś notebook/netbook/monitor? ;)

Nie. Ja takie coś traktuję jako zapchajdziurę bo brakuje sprzętu do poważnych testów. To samo gry, ale caleb robi tak dobrą robotę z tymi testami, że nie można ich nie lubić. To wam ratuje tyłek

 

To może Athlon II 245 vs e5200. Podobna cena i różne zdania na temat wydajności.

Chyba tylko 1 test w sieci jest.

3 razy tak!;-)

 

Ogólnie portal powinien się skupiać na "pure pc" i "to się kręci" czyli procki, płyty karty graficzne, szalony OC wymiatanie, pwnowanie i inne tego typu rzeczy. Ogólnie na głównej 2 testy gier, 2 testy laptopa i jakieś myszki i inne [ciach!]ły. portal nam tatusieje, oc jako główny cel się rozmywa a haxorzy odchodzą z forum. Jak był tweak to nie wiem w czym sytuacja była lepsza, ale testy nowych fajnych sprzętów zaraz po premierze były, ciekawe porównania kilku pamięci/coolerów/past/zasilaczy itp. też i było ładnie. Teraz staracie się jak możecie, ale widać, że tak naprawdę testujecie co tylko wam wpadnie w łapy i nawet taki pclab, który nie jest wzorem jakości ani pionierem w OC trzyma wyższy poziom serwisu niż my. Na przykład to oni dostali phenoma TWKR, bo są dużym serwisem a nawet nie dali rady go porządnie przetestować. I tak wiadomo, że powinien wpaść w ręce ryby. Dopinguję wam i wierze, że serwis powróci w chwale, ale wiadomo, że ktoś musi to rozkręcić, bo samo się nie zrobi. Tak jak mówiłem widać, że się staracie, bo poziom newsów skoczył bardzo w górę. Jest ich w sporo i prawie wszystkie są ciekawe, nie jak na labie, gdzie wklejają marketingowy bełkot wysyłany przez firmy jako newsa. Także jeszcze tylko testy z prawdziwego zdarzenia i miodzio.

 

I żadnych monitorów ani laptopów plz ;-)

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Na tym forum nie ma za dużo osób, które dałby za głośniki 2.1 >500zł więc jak dla mnie test bez sensu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na przykład to oni dostali phenoma TWKR, bo są dużym serwisem a nawet nie dali rady go porządnie przetestować. I tak wiadomo, że powinien wpaść w ręce ryby.

A bo widzisz, oni mieli TWKR, a ja dostalem cos o klase wyzej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. Ja takie coś traktuję jako zapchajdziurę bo brakuje sprzętu do poważnych testów. To samo gry, ale caleb robi tak dobrą robotę z tymi testami, że nie można ich nie lubić. To wam ratuje tyłek.

Przecież nie robię testów laptopów/monitorów kosztem czegokolwiek innego. Jakby były testy "poważniejszych" sprzętów to miałyby pierwszeństwo.

 

I żadnych monitorów ani laptopów plz ;-)

Przykro mi, ale owszem nie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież nie robię testów laptopów/monitorów kosztem czegokolwiek innego. Jakby były testy "poważniejszych" sprzętów to miałyby pierwszeństwo.

Właśnie w tym "jakby były" jest cały problem z serwisem.

Przykro mi, ale owszem nie!

Oczywiście to co pisałem i dalej pisze jest pół-żartem pół-serio, bo takie testy też są potrzebne i nawet mogą być ciekawe, ale z takimi sprzętami wyrobiliście już chyba cały plan 10-letni i naprawdę fajnie byłoby jakby pojawiły się testy poważnych gratów. Ja tak to widzę, tego mi brak i za tym tęskni moja dusza tweakera, więc fajnie by było jakbyś odniósł się do całego posta a nie tylko do tej niedorzecznej części. Peace ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...