Skocz do zawartości
bagienny

Propozycje Artykułów, Testów

Rekomendowane odpowiedzi

Może test zasilacza Corsair HX750 lub 850?

Już idą w tym temacie rozmowy.

 

Sprawdźcie tą Polską pasywną zasiłkę, bo wszycy się głowią z czym to się je.

Testy trwają więc niedługo pojawi się artykuł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OLED 22+" a multiplayer ;]

Nie dla niedzielnych graczy lecz testy sprzętu które wręcz obniżają przyjemność rozgrywki. Taki test czego omijać przy MMO, FPSach i RTSach [;

No tak, ale to są cechy, którymi producenci raczej nieczęsto chwala się w swoich broszurach. Jak któryś model podpadnie, to proszę o informację w tym temacie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Caleb

 

Skoro piszesz ostatnio tak dużo recenzji gier, rozwiń w nich część techniczną. Nie chodzi mi tu o testy wydajności, bo to dość czasochłonna robota i możesz nie mieć możliwości skombinowania platform testowych, a o wykorzystywanie rdzeni. Konkretnie sprawdzałbyś, z ilu rdzeni korzysta dana gra. Mało gdzie można znaleźć takie informacje (a może ja nie wiem gdzie szukać?), a byłby to miły dodatek do recenzji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro piszesz ostatnio tak dużo recenzji gier, rozwiń w nich część techniczną. Nie chodzi mi tu o testy wydajności, bo to dość czasochłonna robota i możesz nie mieć możliwości skombinowania platform testowych, a o wykorzystywanie rdzeni. Konkretnie sprawdzałbyś, z ilu rdzeni korzysta dana gra. Mało gdzie można znaleźć takie informacje (a może ja nie wiem gdzie szukać?), a byłby to miły dodatek do recenzji.

 

Żaden problem, uwzględnię takie info w przyszłych recenzjach począwszy od Assassin's Creed 2, Bad Company 2 i Metro 2033.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetnie, dzięki za odpowiedź. Jest ciągle dużo osób, które twierdzą, że 4 rdzenie są wciąż zbędne... Przyda się dodatkowe źródło, do którego będzie się można odwołać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie widziałbym prawdziwą recenzję laptopa Asusa  UL50Vg,

 

- Przeliczenie faktycznej długości pracy baterii w 2-3 trybach. (normalne użytkowanie-przeglądarka-youtube vs. pełne obciążenie-pakowanie w tle-gra vs. opcjonalnie druga skrajność czyli "wymiana multimediów" przy wygaszonym lapku)

- Wydajność w aplikacjach biurowych

- Wydajność w grach

- Wydajność w różnych benchmarkach

- Czasu dostępu do pamięci / dysku

- Ogólny opis ergonomii i materiałów

- Oczywiście jeszcze czy istnieje szansa na overclocking tej maszyny i co można tym uzyskać (porównanie np do 3 gier, do 3 aplikacji i 2 benchmarków po OC)

 

Jakby była taka możliwość, i ten laptop trafiłby do redakcji to bardzo proszę o info (nie o gotowej recenzji, tylko wcześniej ;) ).

 

Uważam, że laptop jest ciekawy bo charakteryzuje się 12h czasem pracy na baterii, no i ciekawi mnie wydajność Intela SU7300 w połączeniu z GF 210M i 4GB Ram. :)

 

 

Spokou, w kolejce przed nim jest akurat trochę perełek, ale chętnie się mu przyjrzę ;)

 

 

Jakieś postępy ? ;) Pół roku już mija a tu nadal cisza. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 3844A704

Nie wiem czy redaktorzy chcą się poparzyć Rikki :D

W nowych macbookach z DWURDZENIOWYMI core i7 coś kiepsko im chłodzenie wyszło i procki osiągają po 100*C ;|

Na XS o tym piszą.

 

Jedna z wypowiedzi :D

"For the fun I tried running OCCT and Furmark at the same time, in Coretemp, it reached 104C on the CPU and 95C on the graphics card, it was so LOL and it didnt even crash... I could not touch the case near the screen anymore it was soo hot... it sounded like a hairdryer too..."

Edytowane przez 3844A704

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś postępy ? ;) Pół roku już mija a tu nadal cisza. :)

 

Prawda, ale po takim czasie nie jestem pewny, czy sprzęt to dalej interesujący, szczególnie, że kilka recenzji już się po sieci wala. Swoją drogą nie sądzę, żeby po takim czasie udało się go od ASUS-a wyciągnąć. A mnie dopiero zwolniło się miejsce na jakiś nowy test :P

 

Odnośnie jabłek to nie wiem czy dostaniemy od kogoś jednostkę na testy, ale spróbować nie zaszkodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja proponuje wrzucić temat o obiegu powietrza w obudowie bo po prostu ostatnimi czasy jest pełno takich samych tematów w Chłodzeniu Konwencjonalnym. Czyli temat jak umieścić wentylki, który ma wyciągać, który wtłaczać, napisać zalety i wady bocznego nawiewu etc. Oczywiście jak takie coś by się znalazło to od razu Przylepić Temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może redakcja przetestowałaby MacBooka Pro 15" (2010)? Byłaby to miła odmiana po zwyczajowo nieprzychylnych newsach dot. Jabłka.

 

Prawdopodobnie się nie uda (choć jeszcze walczymy). Od Apple jest praktycznie nie do wyciągnięcia, a sklepy biorą go tylko na zamówienie bo jest drogi i kiepsko schodzi.

 

Czy jakiś inny notebook byłby przez was mile widziany? Z pewnością będziemy testować nowego Compala NBLB3/5 jak tylko wyjdzie.

Edytowane przez bagienny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twardziele z 500GB/platter ( tylko * )

Hitachi WD Seagate=Maxtor Samsung..

 

*Przy WD trzeba brać poprawke bo nie wszyskie AAKS sa na 1 talerzu.. AADS(5400) sa...

 

Przetrzepać je dokładnie od regulacji AAM po głośność i wibracje oraz grzanie sie w obudowach zamknietych)

P..s nie robić porównania z SSD ... bo sieczka wyjdzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może Sony VAIO VPC-EB1S1E/WI? W przypływie gotówki byłbym w stanie wziąć soniaka (na studia), gdyby był porządnie wykonany.

 

Problem w tym, że ten notebook jest już na rynku parę miesięcy. Dokładając czas potrzebny na zamówienie, przetestowanie i przygotowanie testu wyszedłby w czasie, gdy mało kto potrzebowałby jego recenzji. Szczególnie, że internet (nawet jego polska część) jest dość mocno nasycony recenzjami tego modelu.

 

Jedyne w czym mogę pomóc to powiedzenie, że solidnie wykonany to on raczej jest, bo znajomy ma i miałem okazję pomacać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobnie porzuciłem piłkę nożną na PC na etapie RTWC 2002, ale że powoli mnie nachodzi coraz większa chęć. Z przyjemnością przeczytałbym. PESa nigdy nie ruszałem przez problem z klawiszologią i przyzwyczajeniem do wsadu z starych wersji fify.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...