Jump to content
misieek

Hp Ipaq Data Messenger

Recommended Posts

Tutaj można zobaczyć aukcje na allegro. http://allegro.pl/item700785059_hp_ipaq_da...qwerty_gps.html

 

Jest to "komputer kieszonkowy z modułem telefonu GSM". Kupiony został w sieci sklepów Vobis, dostałem go na urodziny. Okazał się nie trafionym prezentem ponieważ już posiadam telefon służbowy którego niestety nie mogę zmienić. Data zakupu to 07/07/2009, producent daje dwa lata gwarancji door to door więc gwarancja jest do 07/07/2011. Urządzenie działa szybko i stabilnie dzięki procesorowi Qualcomm taktowanego 528MHz, oraz 128MB pamięci RAM. Smartphone posiada bardzo duże możliwości, można na nim zainstalować np. packer 7Zip, Total Commander, program do odtwarzania filmów z napisami, Skype, Mobile Gadu (Gadu-Gadu za które nie trzeba płacić abonamentu, a ma większe możliwości - np. wysyłanie plików) i wiele, wiele innych, wszystko to dzięki zainstalowanemu systemowi Windows Mobile 6.1 w wersji Professional. System jest w języku Angielskim ponieważ tylko z takim systemem trafiły na polski rynek. Klawiatura QWERTY ułatwia pisanie e-maili, rozmowy na Gadu-Gadu, duży ekran o przekątnej 2,81" ułatwia przeglądanie stron internetowych i umożliwia oglądanie filmów z napisami, wbudowany GPS który szybko łapie FIX'a i doinstalowanie AutoMapy umożliwi bardzo łatwe nawigowanie. Wbudowany Bluetooth i WiFi ułatwią komunikacje między komputerem, a aparat o rozdzielczości 3,1MPix i Autofocusem ułatwi uchwycenie danych chwil. Zdjęcia jak na 3,1MPix wychodzą bardzo ładne i ostre. Dotykowy wyświetlacz i optyczna nawigacja ułatwia zaglębianie się możliwościach i funkcjach telefonu. W urządzeniu jest wgrany najnowszy ROM dzięki czemu akumulator w telefonie wystarczał mi na dwa-trzy dni pracy - wszystko to zależy od tego jak często korzystamy z telefonu i czy mamy włączony czujnik światła oraz od tego ile jest aplikacji otwartych w tle. Jak na smartphone z WM6.1 Professional myślę że to dobry wynik.

Sprzedaję oczywiście pełen komplet, mianowicie:

- Kartonik

- Instrukcję oraz płytę

- Dowód zakupu

- Kabel USB do synchronizacji danych między urządzeniem a telefonem

- Ładowarkę oraz końcówki do róźnych gniazdek

- Oczywiście urządzenie

- Zestaw słuchawkowy

 

Gratis dokładam dwie folię wycięte przezemnie na kształt wyświetlacza - bezklejowe, poliwenglanowe dzięki czemu przy korzystaniu z rysika nie porysujemy wyświetlacza oraz kartę pamięci MicroSD o pojemności 2GB

 

Jak widać na wyświetlaczu jest folia - założyłem ją sam, jest ona bezklejowa i z poliwenglanu dzięki nie przeszkadza w korzystaniu. Folie nakleiłem odrazu po zakupie a więc wyświetlacz nie jest w żaden sposób poniszczony.

 

Dokładną specifikację mogą Państwo przeczytać tutaj.

 

W Vobisie przez pół roku od momentu zakupu jak poinformował mnie sprzedawca jest możliwość dokupienia za małą kwotę dodatkowego pakietu gwarancyjnego który obejmuje np. kradzież telefonu, uszkodzenie czy też przedłużenia gwarancji!

 

Cena: 999zł

Share this post


Link to post
Share on other sitesAktualności

Artykuły×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.