Skocz do zawartości
Tajfun1281

Laptop - Musze B.szybko Wybrac!

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, musze w szybkim czasie podjąc decyzje o tym jakiego laptopa sobie sprawie.

 

Zalezy mi na dwurdzeniowym procku intela, 4gb ramu, karcie minimum GF9600, szybkim dysku 7200RPM 250-500GB przynajmniej, matowy ekran.

 

Mile widziane by były także 4 wejście USB, standardy takie jak Wi-Fi i jakieś dodatkowe wejścia.

 

Laptopa przedewszystkim będe wykorzystywał do produkcji muzycznej (nei zaleleży mi na karcie dźwiękowej bo posiadam takową pod usb), jak i do popykania w nowe tytuły (GTA IV, Diablo3 - jak już wyjdzie)

 

Co firmy to też nie jestem zdecydowany, może Asus? Toshiby jakoś wyglądowo mi się nie podobają, a co do ceny to tak jakoś 4-5tys. coś koło tego z hakami, prosze o szybkie doradztwo, gdyż musze jutro/dziś znać odpowiedź!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafa jest dużo lepsza - http://www.notebookcheck.pl/Mobilne-karty-...gow.1174.0.html - chyba, że mówisz o 9600 z kompa stacjonarnego - wtedy sprawa wygląda inaczej (mobilny 9600 to zupełnie inna grafa).

Mimo, że to 17", sprzęt jest stosunkowo lekki. Matowej matrycy nie ma, ale równie wydajnego sprzętu w tej cenie i tak nie znajdziesz.

Edytowane przez _OskaR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafa jest dużo lepsza - http://www.notebookcheck.pl/Mobilne-karty-...gow.1174.0.html - chyba, że mówisz o 9600 z kompa stacjonarnego - wtedy sprawa wygląda inaczej (mobilny 9600 to zupełnie inna grafa).

Mimo, że to 17", sprzęt jest stosunkowo lekki. Matowej matrycy nie ma, ale równie wydajnego sprzętu w tej cenie i tak nie znajdziesz.

juz nie chodzi mi o ta super wydajnosc w tej polce cenowej ;) komfortowosc jest dla mnie rowniez wazna

Edytowane przez Tajfun1281

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie wtrącić jedno:

Kupując sprzęt za taką sumę i w dodatku z przeznaczeniem do gier, to zdecydowanie wolałbym wiedzieć, na co poszły moje pieniądze patrząc codziennie na 17-calowy ekran, zamiast na zwykły 15,4 cala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

doradzcie cos jeszcze, Sony, HP albo Asusa, z ramami 800tkami i dobrze by bylo jakby ten dysk byl 7200rpm.. bo gry to takie drugie wykorzystanie, wazniejsza muzyka, a jak zgrywam slady, to szybki dysk jest przydatny.. i zdecydowalem sie na 17stke :D

Edytowane przez Tajfun1281

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...