Skocz do zawartości
daleth

moj niepodkrecalny cel1.7 sie rozbrykal :)

Rekomendowane odpowiedzi

raczej to jest niemozliwe, chyba ze ktos ma specjalne wydanie proca (jakies testowe czy cos w tym rodzaju) to ma mozliwosc zmany mnoznika ale ja raz tylko na oczy owego procka widzialem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze reed musialby napisac zeby wyswietlalo sie kazdemu wchodzacemu na forum - NIE DA SIE ODBLOKOWAC MNOZNIKA NA ZADNYM INTELU - ZADNYM - CZY TO TAKIE TRUDNE?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taakkk tak!!!!

Wczoraj meczylem proca w prime :) po pol h sie wykrzaczyl :(

Dodam tylko ze max temp jaka osiagna w ten cieply wieczor (37 w obodowie) to 64st !!!!!! nawet duren 1.0GHz puszczony na 9X133 (1.2GHz) w zeszloroczne wakacje tyle niemial :)

VCore na celku mam 1.85 ale na codegenie to tak ok 1.775 jest srednio :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam odblokowany mnożnik! tyle, że nic mi to niedaje. mnożnik w zakresie 14-17x co daje 1400-1700mhz. Przez zmianę mnożnika mogę jedynie zmniejszyć wydajność!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam odblokowany mnożnik! tyle, że nic mi to niedaje. mnożnik w zakresie 14-17x co daje 1400-1700mhz. Przez zmianę mnożnika mogę jedynie zmniejszyć wydajność!

:rotfl: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam odblokowany mnożnik! tyle, że nic mi to niedaje. mnożnik w zakresie 14-17x co daje 1400-1700mhz. Przez zmianę mnożnika mogę jedynie zmniejszyć wydajność!

Ja tez bym chcial taki :) i bzdury mowisz ze mozesz tylko zmniejszyc wydajnosc, jezeli proc nie bryka ci (stable) na fsb 133 zmniejszasz mnoznik na 16x lub mniej i po klopocie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...