Skocz do zawartości
nrl

Wszystko o - ABIT NF7 (S) = Złote rady itp.

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym :D

Narazie z Owsem kolekcjonujemy sprzęt...

"Odkryliśmy", że Abit KT7 ma idento sekcje zasilania vcore, więc może służyć za zamiennik... jeśli macie takie dajcie znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym :D

Narazie z Owsem kolekcjonujemy sprzęt...

"Odkryliśmy", że Abit KT7 ma idento sekcje zasilania vcore, więc może służyć za zamiennik... jeśli macie takie dajcie znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym :D

Narazie z Owsem kolekcjonujemy sprzęt...

"Odkryliśmy", że Abit KT7 ma idento sekcje zasilania vcore, więc może służyć za zamiennik... jeśli macie takie dajcie znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie działa? Wszystko działa ;] Ciesze się, że ten biosik się tak ładnie sprawuje :)  

Chyba kiedyś zrobie jakiś porządek na swoim ftp ;]

 

No i jeszcze z Owsem sprawdzamy czy daje coś dolutowywanie brakujących kondensatorów... w najbliższym czasie zrobimy step by step jak zrobić nowego moda :D Oraz w niedziele będziemy przelutowywali chipsety :D z NF7-S do NF7... zobaczymy czy SoundStorm będzie działał :>

Będziecie przekładać chipsety???Dua klasa jak dla mnie/też chciałbym tak sobie pogrzebać sama przyjemność...życzę powodzenia-jestem ciakawy czy to się wam uda.. :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom, Hardcore pełna gęba :twisted: Od tego wydażenia szielą nas już tylko godziny :lol:

no a koledzie kiedys na gf4600 creativa nie umieli pamieci przelutowac to juz wiem do kogo ma sie zglosci ;)

Ja już twinmoski swoje musiałem przylutować na nowo bo kostki poodpadały wmiedzyczasie :twisted: Ale niestety ich pcb napęczniało i prawdopodobnie nie styka w wielu miejscach. Lutowane tronasformatorówką zwykłą, z cienkim grotem. Opalary jeszcze nie miałem.

 

Teraz ogołacam NF7 jedną (Socket, AGP PCI DIMM Porty -> wszystko), zostało jeszcze troche drobiazgów. Może foty będą

 

Jeżeli idzie o moda, to uchylę rąbka... chodzi o zasilanie sekcji Vdimm na nf7 z 5V a nie z 3.33V [narazie wszystko dziala :D] Niedługo guide damy

Postaramy się również napisać jakiś faq o reaktywacji NF7

Może fan klub powinniśmy założyć :D

Pozdro :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...