Skocz do zawartości
panzar

Core i7 - Gulftown (lga 1366)

Rekomendowane odpowiedzi

pokazałbyś jakieś wyniki coby milo człowiekowi było popatrzeć...no i zalejcie go ln2 i dajcie wyniki do rankingu 16m

 

 

dzięki, miło będzie popatrzeć:)

Edytowane przez guderian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pokazałbyś jakieś wyniki coby milo człowiekowi było popatrzeć...no i zalejcie go ln2 i dajcie wyniki do rankingu 16m

Mily czlowieku ;) Nie bawie sie w wyscigi na screeny ale obiecuje ze cos dodam wieczorkiem ;)

LN2 w drodze...

Edytowane przez KUBA TM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Watpie ze kupisz 6c za uczciwa cene :P A po drugie to po co to komu? :D

Lubisz chyba widziec duzo PKT w syntetykach? :D

Cena będzie wysoka, to jest pewne jak w banku, ale patrząc na przyszłość, taki proc spokojnie styknie na 3 lata. Co do syntetyków, to jest dokładnie odwrotnie, nie bawię się w to i nie włączam prawie w ogóle. Co do ilości jajek, to patrz w mojej sygnaturce. Boinc, wciągnie wszystkie jajka na śniadanie i jeszcze mu będzie brakować. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem ile razy ja to jeszcze będę pisał. :) będą też tańsze kulfony. one zwyczajnie zastąpią obecne bloomfieldy na każdym szczeblu. albo wpasują się między modele obecnych i7 9x0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem ile razy ja to jeszcze będę pisał. :) będą też tańsze kulfony. one zwyczajnie zastąpią obecne bloomfieldy na każdym szczeblu. albo wpasują się między modele obecnych i7 9x0

Tym lepiej dla nas. :razz:

 

BTW, kiedy oficjalnie kulfony pojawią się w sprzedaży?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz od dobrych 2 miechow mozna przebierac w selektach es :razz:

 

 

To ktos to kupuje do innych celów ;) ?

Oczywiscie ;) Znam ludka co kupuje po to zeby mieć i być fajnym a gra jedynie w Tetrisa :D

Swego czasu moj znajomy uzywal kompa do wyswietlania stron internetowych majac 2x260GTX :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mily czlowieku ;) Nie bawie sie w wyscigi na screeny ale obiecuje ze cos dodam wieczorkiem ;)

LN2 w drodze...

Pochwaliłeś się że masz, a wyników nie ma...

Marketing rodem z nv i tym całym i fermi :lol:

 

Mam ale nie pokażę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[ot]

Jakas stara wersje procka macie. Jest juz B0

no i? jakby dostali b0 to by bylo b0, jak dostali a0 to jest a0.

[/ot]

 

na ac/wc jest szansa 4,5ghz na jakims rozsadnym voltarzu, przy zachowaniu sensownych temp?

tak btw smarki calkiem ladnie reaguja na te 2 dodatkowe fizyczne rdzenie. przyrost jest wiekszy niz bym sie spodziwal.

Edytowane przez mobot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na ac/wc jest szansa 4,5ghz na jakims rozsadnym voltarzu, przy zachowaniu sensownych temp?

tak btw smarki calkiem lanie reaguja na te 2 dodatkowe fizyczne rdzenie. przyrost jest wiekszy niz bym sie spodziwal.

Jest szansa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie sześciordzeniowy Core i7 970

 

Wśród nowych sześciordzeniowych procesorów Intel, Core i7 980X nie będzie rodzynkiem. Jak podaje serwis Fudzilla w trzecim kwartale bieżącego roku na rynek trafi także Core i7 970. Układ będzie pracował z nominalną częstotliwością 3,2 GHz (3,46GHz w trybie Turbo). Oczywiście procesor po włączeniu technologii Hyper Threading będzie zdolny obsłużyć do 12 procesów logicznych. Nie należy przy tym popadać w zachwyt, gdyż wykorzystanie jego potencjału w warunkach domowych czy tym bardziej rozrywkowych (gry) prędko nie nastąpi. Core i7 970 dedykowany zostanie podstawce LGA 1366 i będzie współpracował z pamięciami 1066 MHz, zaś jego współczynnik TDP ustalono na poziomie 130W. Znając życie, cena tej sześciordzeniówki będzie również wystarczająco odstraszająca, żeby przeciętny kowalski mógł sobie na niego pozwolić.

Hym 3 kwartał trochę daleko ale cena pewnie będzie 2 mniejsza od wersji z X na końcu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie sześciordzeniowy Core i7 970

 

 

Hym 3 kwartał trochę daleko ale cena pewnie będzie 2 mniejsza od wersji z X na końcu ;)

1200 $ za 980 + vat i cło i podzielmy to przez 2.

Jak dla mnie cena nadal zaporowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1200 $ za 980 + vat i cło i podzielmy to przez 2.

Jak dla mnie cena nadal zaporowa.

tak tylko że to jest coś jak i7 950/960 w linii bloomfieldów. czyli proc o taktowaniu wyższym niż najniższy jaki się pojawi. a taki będzie też, i ten pewnie będzie kosztować jakieś ~350-400$.

 

EDIT:

DO PRACY! :P

Edytowane przez bzzzzzz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1200 $ za 980 + vat i cło i podzielmy to przez 2.

Jak dla mnie cena nadal zaporowa.

Nie powiedziałem że nie będzie zaporowa, tylko że będzie tańszy od X'a ;)

 

Tak tylko do czego wszystkie te 6 rdzeni wykorzystać :rolleyes:

Jak się musisz zastanawiać znaczy że nie potrzebujesz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prawdę mówiąc wolałbym 4rdzenie w 32nm ale to pewnie nie wyjdzie bo nikt by nie brał kulfonów, z racji tego że mało aplikacji wykorzystuje 4 rdzenie o 6 nie wspominając

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...