Skocz do zawartości
Snake16

Gdzie w łodzi Corsair/Geil/Kingston HyperX.

Rekomendowane odpowiedzi

Jakies 2 tygodnie temu bylem w ok.15 sklepach, glownie na Piotrkowskiej, najlepsze pamieci jakie znlazlem to SAMSUNG 333 w MPM. Lepszych nawet nie chca sprowadzic bo sie nie oplaca...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się w tym sklepie głównie zaopatruje, w sumie to jest on całkiem niezły, mają całkiem fajny wybór urządzeń do chłodzenia np. okrągłe kable CoolerMastera (dobra, to może nie jest stricte cooling, ale podpada), coppershimy, czy też Zalmana na grafikę, ale niepamiętam który model.

Sprzęt to mają głownie MSI, ale sporo rzeczy mogą sprowadzić. O Kingston HyperX się pyttałem osobiście - powiedział gość, że może sprowadzić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ah no w łodzi same badziewia :( ja sie zaopatruje głównie w act bo mam tam wielu znajomych i jeśli chodzi o sprowadzenie czegoś to nie ma problemu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcialem robic nowy topic na temat monitorow w Lodzi a tu prosze :)

Podlacze sie wiec i zapytam gdzie w sobote mozna dostac monitor w Lodzi ?? Musze kupic chrzesnicy na komunie :) komputer juz zlozylem :)

Pozdro

Dexter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym ze to nie dla mnie. Siostrzenica powie ten a ja wykladam kase i kupuje :) Jaki sklep byscie polecali gdzie bedzie duzy wybor :) Napewno nie bedzie to LCD.

Pozdro

Dexter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ideał? www.idealpc.com.pl

Monitorów jest sporo w hipermarketach, ale nie wiem jak bedzie wygladala sprawa z ewentualna reklamacja - czy bede ch*je czy nie. Ja bym jednak w komputerowych próbował.

Z pozostałych co znam i szanuję to:

ACT www.act.pl

MPM www.mpm.com.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...