Skocz do zawartości
Gog3ta

Brak Dzwieku W Przegladarkach

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Odp ewnego czasu nie ma dzwieku w zadnej przegladarce czytalem rozne tematy na ten temat naprzyklad ten : http://forum.purepc.pl/Oprogramowanie-f3/B...l&p=2356897 .Doczytalem ze mam wprowadzic rejestr aby bylo ok ale gdy mam juz ten plik nie moge go dodac gdyz pisze ze : Nie mozna zaimportowac Pliku ... . Okreslony plik jest plikiem rejestru,Mozna importwac tlyko binarne pliki rejestru wewnatrz edytora rejestru . No ok wszedlem i probowalem wewnatrz dodac pare linijek ale gdzy naciskam pisze mi NIe mozna edytowac : Blad przy czytaniu zawartosci wartosci ma ktos jakies pomysly co mam zrobic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

XP Professional

 

Windows Registry Editor Version 5.00

 

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Drivers32]

"midimapper"="midimap.dll"

"wavemapper"="msacm32.drv"

"aux"="wdmaud.drv"

"wdmaud.drv"="wdmaud.drv"

"wave"="wdmaud.drv"

"mixer"="wdmaud.drv"

"midi"="wdmaud.drv"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy napis 'Windows Registry Editor Version 5.00' jest pierwszą linijką w pliku? Jeśli nie, to zrób tak żeby był.

Czy po ostatniej linijce jest nowa linia? Jeśli jest, to ją skasuj.

 

Pobierz Dial-a-fix, uruchom i daj screena z okienka SecEdit (tego drugiego, co uruchamia się w tle).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...