Skocz do zawartości
Steryd4U

Zalany Komp

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Ostatnio na imprezie na kumpla komp wylalo sie piwo :P

Płyta główna nie działa, nei wiem co do grafiki.

Chcę sprawdzic karte grafiki Galaxy gf7300 w moim sprawnym komputerze i nasuwa sie kilka pytan.

 

Czy jeśli karta jest zepsuta, czy po wlozeniu do mojego kompa nie uszkodzi mi mojej plyty glownej.

Czy jest jakies zabezpieczenie przed zwarciem przekazanym z grafy na plyte?

Moze ktos z Was juz tak mial?

Czy moge zaryzykowac i sprawdzic czy karta dziala?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piwo to nie woda i zostaje po nim sporo syfu nawet jak wyschnie. Wyczysc dobrze karte, daj jej wyschnac i podlacz... ta grafa nie ma osobnej wtyczki zasilajacej, wiec niz zlego nie powinno sie wydarzyc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

doklandie, potwierdzam

ja tak reanimowalem mobo po zalaniu calkowitym feserem... niby to nie przewodzi ale robi straszny syf i jak sie dostanie pod jakies styki jeszcze zwarcie zrobi, albo skuteczenie zablokuje przewodzenie :)

 

izopropyl i jedziesz po wszystkim ile wejdzie, az ladnie bedzie spywal, potem sprzezone powietrze zeby wydmuchac syf z ciezko dostepnych miejsc, ewentualnie mozna czyms delikatnym przetrzec widoczne styki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za wszystkie odpowiedzi, zaraz spróbuje odpalic, zobaczymy co z tego wyniknie ^^

 

 

edit:

wszystko jest ok, po wlozeniu karta okazala sie dzialajaca a z moim kompem nic sie nie stalo

Jeszcze raz dzieki za wszystkie odpowiedzi, pozdrawaim

 

Temat do zamkniecia

Edytowane przez Steryd4U

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...