Skocz do zawartości
Zieger69

Tagan Bz 700w Czy Coisair Hxeu 750w ?

Rekomendowane odpowiedzi

Nie umiem się zdecydować. Który zasilacz wybrać ? Coisair jest troszkę tańszy. Chciałem kupić w proline, ale tam dają tylko 2 lata gwarancji na zasilacze (?). Więc zamówiłbym w esc, ale nie umiem się przekonać, do któregoś z nich ... Teraz mam Tagana, nie narzekam, ale może warto by zmienić firmę ? Tym bardziej, że Corsair to nowość. Tagan ma 4 linie 12v, ten Corsair 1, co jest lepsze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tagan bz 1300.

 

Chociaż ja tam nie wiem ;)

I guess I won't be using my Tagan BZ700 when I build a core i7 next month. any recommendations? pm, me. Jeez just the working condition doesn't look comfortable. They are like making PSUs on a kindergartens desk.

THe BZ700 is a different platform than the BZ1300.

http://www.hardforum.com/showthread.php?t=1371441&page=3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BZ 700. Mam nie narzekam. Ustanowiony na jedną wspólną linię. Zwęglił mi jedną płytę i nawet nie mrugnął. Do kręconego i7 i GTX285 jeszcze wystarcza.

;d;d

to prawda mają power te BZ-ty, szkoda tylko ze świeca ja choinka na B.N. ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

;d;d

to prawda mają power te BZ-ty, szkoda tylko ze świeca ja choinka na B.N. ;/

W sumie dla mnie nie jest to minus. Czyli mówicie, że ten Tagan 700W będzie dobry na dłużej ?

 

 

@atomel

 

Zwęglił, znaczy mam się go bać ? :D

Edytowane przez Zieger69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...