Skocz do zawartości
mk1

Mam P4 @3.06 i chce sie nawrócić na AMD co kupić ?

Rekomendowane odpowiedzi

wtedy sie jeszcze zbytnio nieznalem a plyta zostala mi polecona w sklepie - od tej pory tez mam uraz do tej firmy :| - niech inwestuja w dobre technologie a nie pchaja tani szajs na rynek :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mialem MSI na ALI ale juz niepamietam modelu : ( - ale totalny szajs sprzedana na gieldzie i 150 zl w plecy (tzn roznica miedzy kupnem a sprzedaza ;) ) - i ali sie skonczylo niedlugo po tym jak sprzedalem

a to nie dziwne.....bo to bylo MSI :D. Nie darze plyt glownych tego producenta zbytnim szecunkiem. Znam lepszych producentow w podobnej cenie ;)

co do msi mamy podobne zdanie (ja jeszcze GB do tego bym dorzucil)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do msi mamy podobne zdanie (ja jeszcze GB do tego bym dorzucil)

No wg mnie GB robi w miare plyty ale tylko pod Intela. Pod AMD nie bardzo im wychodza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz KGB glupoty gadasz i tyle. Najlepiej sie nie odzywaj jak masz p*i*e*p*r*z*y*c rzeczy wyssane z palca, a dla mnie takowe sa ,ktorych niejestes w satnie poprzec zadnym zrodlem. Wpieniaja mnie male pieski, ktore duzo szczekaja.

 

A co do dziewczyny to: nie mierz innych swoja miara!, a tak pozatym to Ci wspolczuje, a zreszta moze nawet nie, w sumie wobec powyzszego akapitu, nie dziwie sie ze sie na tej wierze mogles zawiesc, bo gdybym ja tez pusto gadal (+niewiedzial kiedy milczec), to tez bym sie chyba zawiodl, robiac siare.

 

Po co wogole komentujesz ten tekst z dziewczyna, nikt cie nigdy nie nauczyl ze pewnych rzeczy sie nie mowi ??? Bosze co za czlowiek !! Grrr...Shi... :evil: :evil: :evil:

 

Aha KGB, mam w domu slonia w zlotej klatce, ale foto nie pokaze bo mi sie niechce - gadanie w twoim stylu.

 

Przepraszam ze mnie ponioslko.

Lancer...nie sadze zeby THG podawala w jednej tabelce dane srednie dla jednego producenta, max dla drugiego (oczywiscie zadnych przypisow nie ma)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz KGB glupoty gadasz i tyle. Najlepiej sie nie odzywaj jak masz p*i*e*p*r*z*y*c rzeczy wyssane z palca, a dla mnie takowe sa ,ktorych niejestes w satnie poprzec zadnym zrodlem. Wpieniaja mnie male pieski, ktore duzo szczekaja.

 

A co do dziewczyny to: nie mierz innych swoja miara!, a tak pozatym to Ci wspolczuje, a zreszta moze nawet nie, w sumie wobec powyzszego akapitu, nie dziwie sie ze sie na tej wierze mogles zawiesc, bo gdybym ja tez pusto gadal (+niewiedzial kiedy milczec), to tez bym sie chyba zawiodl, robiac siare.

 

Po co wogole komentujesz ten tekst z dziewczyna, nikt cie nigdy nie nauczyl ze pewnych rzeczy sie nie mowi ??? Bosze co za czlowiek !! Grrr...Shi... :evil:  :evil:  :evil: 

 

Aha KGB, mam w domu slonia w zlotej klatce, ale foto nie pokaze bo mi sie niechce - gadanie w twoim stylu.

 

Przepraszam ze mnie ponioslko.

Lancer...nie sadze zeby THG podawala w jednej tabelce dane srednie dla jednego producenta, max dla drugiego (oczywiscie zadnych przypisow nie ma)

komentuje co mi sie chce

a twoja reakcja swiadczy tylko o tym ze sam widzisz beznadziejnosc swojej sytuacji ,tylko sie do niej nie przyznajesz (to o zawierzeniu dziewczynie)

"Wiesz co,kiedys ufalem dziewczynie,wtedy bym dal sobie za nia reke obciac i wiesz co...?

Dzis bym kur.wa nie mial reki!"

 

 

co do podawania informacji wyssanych z palca to nigdy tego nie robie,jak jestem czegos pewien to mowie to wprost

jak nie jestem pewien to w mojej wypowiedzi znajduje sie slowo "prawdopodobnie,wydaje mi sie,powinno tak byc itd"

apropo tego ze 486 jest szybsze od P1 to prosze jakis link,bo masz jakies informacje wyssane z palca,albo ci sie przysnilo,albo chcesz sie dowartosciowac - tak mi sie wydaje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UUU mamy psychologa, LOL z tym twoim tekstem, nic tylko LOL.

A tak powaznie, to masz problemy z dziewczynami [skoro takie cos piszesz] ? Bo mam kumple seksuologa, moge Cie umowic.

 

Bosze jakis ty jest pusty! bede madrzejszy i zakoncze dyskusje z Toba.

 

Heh :lol: , niedosc ze wyciagasz cos starego co zostalow wyjasnione, to jeszcze znieksztalcasz obraz, badz precyzyjny i zadbaj o ostrosc swoich wypowiedzi. Nie 486, tylko 486DX2, i nie Pentium1 tylko P60. Bosze, ciezkos sie z Toba rozmawia. Co na temat 486 tez masz teorie spiskowa jak na temat wczesniejszy, a zreszta, jak to mowi bogus, nieche mi sie z Toba gadac (moj przyp: szkoda klawiatury) ? Jak rzucisz dowodami to porozmaiwamy konkretnie. Aha i wyjdz z piaskowincy, bo odzywki typu <gdy ja proszac o zrodlo> niechce mi sie szukac, glupie pisanie, bede robil co bede chchal, glupoty, a Ty to tez nie masz.

Jakby w tamtych czasach byl tak rozwiniety net ze by wszedzie testy lataly, to bym z pewnosica cos znalazl, to wynika z moich testow, ktore przeprowadzalem z tymi prockami, ja zaczynalem chlopcze od 286, wiec juz wiedziaem o co biega majac 486, Ty niewiedziales, jak sie przyznales, a sie burzysz, i wplatujesz to w inny watek.

 

Koniec wiecej nie napisze, chyba ze bluzga poleci :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz naprawde koniec: A co do softu ktorym testowalem, to bedziesz pelna liste mial w sobote/niedziele jak do domu pojade i specjalnie dla Ciebie (chociaz watpie czy warto) sie pofatyguje i przeszukam karton z starymi CD i specjalnie dla Ciebie napisze co i jak testowalem, pasi ? To wszystko co moge zrobic, ale tez sie nie deklarowalem o dostepie do zrodla, jak Ty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za zniszczenie dyskusji, jest w tym pewnie tez sporo mojej winy, jszcze raz przepraszam innych forumowiczow, lecz wobec niektorych postaw ciezko mi pozostac obojetnym. Postaram sie na przyszlosc o wieksza powsciagliwosc.

 

Sorki chlopaki (ew dziewczyny)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a skad ty takie wnioski powazne wyciagnales o klopotach z dziewczynami,jak masz kumpla sexuologa to porozmawiaj z nim jak chcesz ,bo temat dziewczyn skojarzyles odrazu z sexem

a o sexie nie bylo tu mowy ,tylko o zaufaniu

 

po drugie pie.przy.sz o jakims ufaniu na oczy ,a MNIE NAZYWASZ KLAMCA bez rzadnego powodu ,bo wydaje ci sie ze moim obowiazkim jest podawanie linkow,ktorych wcale nie musi byc,albo skanowanie czegos

nie musisz mi wierzyc,mam to gdzies,jakos tylko ty mi nie wierzysz,osoba do ktorej skierowalem taka informacje sama w poscie potwierdzila ja

 

temat 486 przypomnialem tylko dlatego zyby ci pokazac jak to fajnie udowadniac cos wizualnie,czego sie nie da udowodnic

nie obchodzi mnie czy wypiszesz mase programow ,ktorymi niby testowales,bo zgodnie z twoimi przekonaniami taka informacja jest goowno warta bo pochodzi od ciebie,a nie ze sprawdzonych zrodel

 

to tyle i zastanow sie nad tym co robisz,bo to ty zachowujesz sie jak goowniarz,mimo wieku,ktory jak mniemam jest bardziej zaawansowany od mojego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ty nie umiesz czytac :)

 

1) Ja sie nigdy nie deklarowalem!

2) Nieodzywaj sie na temat zrodel jak niemozesz ich podac

3) Brak Ci _gruntownego_, przemysl to co powiedziales o specjalizacji seksuologa

4) Zasady kultury wymagaja, ze jak uczestniczysz w dyskusji i jestes proszony o podanie zrodel, na ktore sie powolujesz, to je podajesz. Ja powoluje sie na moja owczesna wiedze i programy ktorymi testy przeprowadzalem. Ty na gazete, prosze, podaj tytul strone.

5) Heh Lepper tez mowil ze taliby wyladowali w Polsce, a dowodow nie mial.

 

LOL

 

Juz obiecuje, nieodezwe sie wiecej aby niezasmiecac. Tym razem juz bez odwolania! Przepraszam za mnie i za KBG. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4) Zasady kultury wymagaja, ze jak uczestniczysz w dyskusji i jestes proszony o podanie zrodel, na ktore sie powolujesz, to je podajesz. Ja powoluje sie na moja owczesna wiedze i programy ktorymi testy przeprowadzalem. Ty na gazete, prosze,podaj tytul strone.

czy ty czytac nie umiesz

te gazete czytalem 1 -1.5 roku temu i wybacz ale takiej pamieci nie mam zeby strony zapamietywac ,a gazeta to tez tajemnica ,to bedzie :Chip ,PCWK lub Enter ,albo jeszcze cos innego

 

ty masz syndrom KUJONA ,ja cos czytajac zapamietuje informacje ,a ty:

podaj tytul strone.

pewnie w szkole przy tablicy recytowales ksiazke razem z przecinkami

LOL tym mnie dobiles,nie lubie kujonow,nie beda z toba dyskutowal

moze kiedys napisze ksiazke o tym i bedziesz mogl sie jej nauczyc na pamiec :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie zaśmiecajcie forum jak się chcecie powykłucać to na priv.

tu nie chodzi o klutnie tylko o podwazanie wiarygodnosci czyjejs wypowiedzi (konkretnie mojej :P ) przez kogos ,kto w poprzedniej dyskusji mial odmienne od mojego zdanie

i widac mialem racje ,skoro go tak dotknelo ,ze zaczal sie pozniej czepiac ,z powodu problemu,ktory nie istnieje :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...