Skocz do zawartości
rafal328

Wdc Wd5000bevt Wykresy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wczoraj musialem kupic nowy dysk do laptopa, poprzednia toshiba 200GB nie wytrzymala urazu mechanicznego, w sumie to ciesze sie, ze w koncu wymienilem dysk, bo to byl jedyny komponent ktory po prostu mnie wkurzal i szarpal nerwy, tak to jest jak dysk ma 4200RPM i predkosc zapisu/odczytu blisko 30MB/s, no coz... ale wracajac do sedna sprawy, po wymianie dysku i instalacji systemu ucieszylem sie, bo wydajnosc wzrosla i to baaaardzo, martwia mnie tylko wykresy, sa one dosc 'poszarpane' a w tle nie pracowaly zadne programy P2P... i jak oceniacie ogolna jego wydajnosc? Dysk pracuje w Toshibie A200, C2D T7250, 3GB 667MHz DDR2. System Win Vista x64 SP2.

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę Cię uspokoić, wykresy wyglądają normalnie. A jak chcesz zlikwidować poszarpania zaznacz we właściwościach dysku w menedżerze zadań "wyłącz opróżnianie buforu zapisu.." bo chyba to się tak nazywa, jeśli inaczej to innymi słowy musisz mieć w zakładce "zasady" zaznaczone wszystkie obie opcje jakie tam są.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam obie zaznaczone, wiec to nie jest rozwiazaniem... a teraz tak sie zastanawiam czy bym osiagnal duzo wieksza wydajnosc przy 7200rpm? chociaz taki dysk to juz chyba jest troche uciazliwy, slyszalem, ze w seagate'ach slychac talerze i poruszajace sie glowice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...