Skocz do zawartości
c33md3

Nieudane Podkręcanie Lapka

Rekomendowane odpowiedzi

Co z tym może być. Procek Celeron M 1.6 GHz. Bawiłem się w podnoszenie FSB za pomocą SetFSB i z 85 podniosłem do 115. Laptop pochodził z 0,5h i wyskoczył BSoD (Niebieski ekranik Majkrosoftu) informujący mnie że 'coś tam' jest z dyskiem. Potem już wyskakuje notorycznie w momencie kiedy powinien uruchomić się Win (tuż po ładowaniu Win'a). Co tu można zrobić?

Edytowane przez c33md3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość adas123

Z reguly lapkow sie nie podkreca i podkrecac sie nie powinno...tam nie ma wydajnego chlodzenia....

 

co do problemow to koledzy wyzej podali ci pare pomyslow...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to było głupie. przecież nic w BIOS'ie nie zmieniałem ;x

 

poza tym gdzie to się czyści w lapku?

 

zanim użyjesz takiego słowa "głupie" zastanow się co piszesz i do kogo - to tak na przyszłość

i tu cytat "Bawiłem się w podnoszenie FSB za pomocą SetFSB i z 85 podniosłem do 115" i co jest głupie ? a jak myślisz, co zrobiłeś? o bezcelowość już nie zapytam

 

takie programy jak działają ? albo zmieniają właśnie ustawienia biosu albo co raczej miało miejsce w twoim przypadku wymuszają inne przerwania/czestotliwości programowo w systemie również ingerując w sprzęt, ale tego można dowiedzieć się tylko z redme programu.

 

twój lapek prawdopodobnie wstaje jeszcze na domyślnych sprzetowych ustawieniach, następnie ładuje się ten program i zaczyna go przetaktowywać a następnie windows nie mogąc się połapać w zerach i jedynkach klęka na kolana

 

jeżeli chcesz jeszcze kiedys zobaczyć pasjansa proponuję odinstalować to g... w trybie awaryjny, a jak się nie da to jak najszybciej dokonać format c:\

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...