Skocz do zawartości
opti

Zdjęcia najnowszego EPOXa 8RDA3+

Rekomendowane odpowiedzi

Huh... juz czekam na premiere tego mobo (i zbieram kaske :D), bedzie wypasik jak prawie kazdy Epox... i jeszcze obsługa 200 Mhz Antkow :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MOBO może i fajne ale z tego co weim nie ma Soundstorma :? troche bieda ale cóż. A gwarantowane 200fbs też mam :twisted: więc się nei przejmuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi SOUNDSTORM potrzebny na razie nie jest, bo i tak na 2 glsonikach tylko jade, a moj ABIT na VIA 133E nie wyrabia juz nic wiecej niz obecnie (140x 12.5 - 140 przez pamiec :() wiec takie mobo jest mi ogromnie potzrzebne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może będzie lekkp przed abitem ale wiele nowego to nie wsadzą w tę płytę.nadl będę za abitem, jakoś mam zaufanie.

hehe, będą nowe posty o problemach z tym epoxem! a to coś nie chce chodzić, zaraz coś innego, czegoś nie wykrywa, itp. jak zawsze. i oczekiwanie na nowy bios :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem co niektórym odbiło z tymi 200Mhz. Ja na swoim rev. 1.1 puszczałem 1700 na 225MHz i to była górna granica stabilności !!! więc ossooochodziii :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stary ;-) nforce2 ma problemy z puszczaniem athlonow bartonow 166mhz fsb na fsb 200mhz stabilnie - nowy enforsik 2 ma ten blad poprawiony. Ale modyfikacje zapewne sa naprawde niewielkie- najwieksze pewnie w biosie :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może będzie lekkp przed abitem ale wiele nowego to nie wsadzą w tę płytę.nadl będę za abitem, jakoś mam zaufanie.

hehe, będą nowe posty o problemach z tym epoxem! a to coś nie chce chodzić, zaraz coś innego, czegoś nie wykrywa, itp. jak zawsze. i oczekiwanie na nowy bios :)

tak sie sklada ze to nie jest jedynie problem epoxa bo i abit ma problemy (np.: z SATA na wyzszych fsb) i soltek (np.: z procami 018u) a poza tym jeszcze tej plyty nie ma wiec po raz kolejny ci mowie nie wyciagaj pochopnych wnioskow i nie neguj od razu na wejsciu czegos z czym nigdy nie miales doczynienia :!: co do zaufania to chlopie sorry ale masz przedpotopowa plyte (bez urazy) a od tamtej pory duzo sie zmienilo. Tez kiedys jednej z czolowych firm ale przejechalem sie i teraz nie mam zaufania do zadnej marki po prostu dany model plyty (czy jakiegokolwiek podzespolu) raz lepiej wyjdzie jednemu producentowi a raz drugiemu i tyle.

pozdrav

Lagier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może będzie lekkp przed abitem ale wiele nowego to nie wsadzą w tę płytę.nadl będę za abitem, jakoś mam zaufanie.

hehe, będą nowe posty o problemach z tym epoxem! a to coś nie chce chodzić, zaraz coś innego, czegoś nie wykrywa, itp. jak zawsze. i oczekiwanie na nowy bios :)

tak sie sklada ze to nie jest jedynie problem epoxa bo i abit ma problemy (np.: z SATA na wyzszych fsb) i soltek (np.: z procami 018u) a poza tym jeszcze tej plyty nie ma wiec po raz kolejny ci mowie nie wyciagaj pochopnych wnioskow i nie neguj od razu na wejsciu czegos z czym nigdy nie miales doczynienia :!: co do zaufania to chlopie sorry ale masz przedpotopowa plyte (bez urazy) a od tamtej pory duzo sie zmienilo. Tez kiedys jednej z czolowych firm ale przejechalem sie i teraz nie mam zaufania do zadnej marki po prostu dany model plyty (czy jakiegokolwiek podzespolu) raz lepiej wyjdzie jednemu producentowi a raz drugiemu i tyle.

pozdrav

Lagier

AMEN :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może będzie lekkp przed abitem ale wiele nowego to nie wsadzą w tę płytę.nadl będę za abitem, jakoś mam zaufanie.

hehe, będą nowe posty o problemach z tym epoxem! a to coś nie chce chodzić, zaraz coś innego, czegoś nie wykrywa, itp. jak zawsze. i oczekiwanie na nowy bios :)

tak sie sklada ze to nie jest jedynie problem epoxa bo i abit ma problemy (np.: z SATA na wyzszych fsb) i soltek (np.: z procami 018u) a poza tym jeszcze tej plyty nie ma wiec po raz kolejny ci mowie nie wyciagaj pochopnych wnioskow i nie neguj od razu na wejsciu czegos z czym nigdy nie miales doczynienia :!: co do zaufania to chlopie sorry ale masz przedpotopowa plyte (bez urazy) a od tamtej pory duzo sie zmienilo. Tez kiedys jednej z czolowych firm ale przejechalem sie i teraz nie mam zaufania do zadnej marki po prostu dany model plyty (czy jakiegokolwiek podzespolu) raz lepiej wyjdzie jednemu producentowi a raz drugiemu i tyle.

pozdrav

Lagier

Mogę tylko dodać ze swojej strony, że miałem dwie płyty Abita (KT7A-Raid i KX7-333) i obie odwiedziły serwis, na obu był problem z pracą SB Live w konfiguracji z tunerem tv itd. itd. Abit zyskał opinię super producenta dzięki płycie BE-6 II, ale od tamtego czasu jego produkty nie sa już tak rewelacyjnie lepsze od konkurencji. Obecnie przyłożył się trochę do NF7 i dobrze, ale nic z tego nie wynika :) Z Epox'ów miałem 8KHA+ i teraz 8RDA+ - do obu płyt niemam większych zastrzeżeń - nie ma wątpliwości, że EPOX robi dobre płyty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może będzie lekkp przed abitem ale wiele nowego to nie wsadzą w tę płytę.nadl będę za abitem, jakoś mam zaufanie.

hehe, będą nowe posty o problemach z tym epoxem! a to coś nie chce chodzić, zaraz coś innego, czegoś nie wykrywa, itp. jak zawsze. i oczekiwanie na nowy bios :)

tak sie sklada ze to nie jest jedynie problem epoxa bo i abit ma problemy (np.: z SATA na wyzszych fsb) i soltek (np.: z procami 018u) a poza tym jeszcze tej plyty nie ma wiec po raz kolejny ci mowie nie wyciagaj pochopnych wnioskow i nie neguj od razu na wejsciu czegos z czym nigdy nie miales doczynienia :!: co do zaufania to chlopie sorry ale masz przedpotopowa plyte (bez urazy) a od tamtej pory duzo sie zmienilo. Tez kiedys jednej z czolowych firm ale przejechalem sie i teraz nie mam zaufania do zadnej marki po prostu dany model plyty (czy jakiegokolwiek podzespolu) raz lepiej wyjdzie jednemu producentowi a raz drugiemu i tyle.

pozdrav

Lagier

Mogę tylko dodać ze swojej strony, że miałem dwie płyty Abita (KT7A-Raid i KX7-333) i obie odwiedziły serwis, na obu był problem z pracą SB Live w konfiguracji z tunerem tv itd. itd. Abit zyskał opinię super producenta dzięki płycie BE-6 II, ale od tamtego czasu jego produkty nie sa już tak rewelacyjnie lepsze od konkurencji. Obecnie przyłożył się trochę do NF7 i dobrze, ale nic z tego nie wynika :) Z Epox'ów miałem 8KHA+ i teraz 8RDA+ - do obu płyt niemam większych zastrzeżeń - nie ma wątpliwości, że EPOX robi dobre płyty.
Dobrze, że poruszyłeś temat problemu Abita z SB Live. Namietnie sie spotykałem z tym problemem, ale jakoś w dyskusjach o wyzszosci Abita gdzieś mi umykał. Poza tym liczne przypadki awarii kondenstatorow czy innej elektroniki dyskwalifikuja ta płyte u mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, jak wy, ale ja nie preferuje płyt głównych z chipsetami VIA (zwłaszcza Abit'ów). Same problemy z tymi chipsetami, a z Abit'ami zwłaszcza. Ja np. posiadam KT7A-RAID i nie moge wsadzić okrągłego radiatora, bo oczywiście Abit za blisko kondensatory wsadził. Problemy z Sb Live! z dyskimi powyzej 80GB, dlugie odpalanie sie Windows'a NT/2000/XP/2003, ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, jak wy, ale ja nie preferuje płyt głównych z chipsetami VIA (zwłaszcza Abit'ów). Same problemy z tymi chipsetami, a z Abit'ami zwłaszcza. Ja np. posiadam KT7A-RAID i nie moge wsadzić okrągłego radiatora, bo oczywiście Abit za blisko kondensatory wsadził. Problemy z Sb Live! z dyskimi powyzej 80GB, dlugie odpalanie sie Windows'a NT/2000/XP/2003, ....

Na kt7-R i kt7a-R wsadzałem chromeorb'y - wystarczyło lekko odgiąć kondensator i wbić w niego trochę radiator ;) - co do SB LIVE to nie tylko z dyskami powyżej 80GB - po prostu ta płyta nie toleruje SB Live - ale da sie go na niej odpalić - nie pamietam jak ale chyba VIA PFD pomagał - a co do 2000/XP to ładuje sie całkiem znośnie (przy dysku 20GB 5400RPM) - 5-6 przebiegów liniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może będzie lekkp ... bla' date=' bla, bla ... bios :)[/b']

 

tak sie sklada ze to nie jest jedynie problem ... bla, bla, bla ... i tyle.

pozdrav

Lagier

Mogę tylko ... bla, bla, bla ... płyte u mnie.

Ja miałem już 2 Abit'y. Pierwszy - BX6(z PII 300Mhz) był super i działa do dziś(mimo, że słyszałem, że były jakieś wadliwe partie w których siadały kondensatory). Drugi, to KT7ARaid, o którym mogę powiedzieć, że częściej nie działał, niż działał :( Chyba trafiem na ferelny model i byy z nim konkretne jazdy :( A teraz EPOX :D :D Super pytka(może niedługo zaatakuje fsb 200 :D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, jak wy, ale ja nie preferuje płyt głównych z chipsetami VIA (zwłaszcza Abit'ów). Same problemy z tymi chipsetami, a z Abit'ami zwłaszcza. Ja np. posiadam KT7A-RAID i nie moge wsadzić okrągłego radiatora, bo oczywiście Abit za blisko kondensatory wsadził. Problemy z Sb Live! z dyskimi powyzej 80GB, dlugie odpalanie sie Windows'a NT/2000/XP/2003, ....

u mnie chromeorb od titana ,przypilowane zeberka przy podstawie w dwoch miejscach (na kondensatory)

 

ocebiasz plyte po kondensatorach,nieladnie

popraw sie bo masz najlepsza plyte na kt133a i narzekasz

na pocieszenie powiem ci ze wszystkie najlepsze plyty maja blisko kondensatory np.Epox 8kha+ ,mimo juz podpilowanych zeberek nie moglem zalozyc tego orba przez kondensatory (na Abicie po podpilowaniu bez naginania kondensatorow)

Mi SOUNDSTORM potrzebny na razie nie jest, bo i tak na 2 glsonikach tylko jade, a moj ABIT na VIA 133E nie wyrabia juz nic wiecej niz obecnie (140x 12.5 - 140 przez pamiec :() wiec takie mobo jest mi ogromnie potzrzebne.

jak lubisz swoje mobo to nie musisz zmieniac

ja na swojej wykrecilem na 2200MHz ,bo proc wiecej nie szedl na 1.85v

jak chcesz wiecej informacji to poczytaj watek przyklejony o mnoznikach >12.5x ,ja palilem ,ale mozna zrobic drut-moda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...