Skocz do zawartości
Menphis

2000XP 0,18

Rekomendowane odpowiedzi

POdkrecilem ....tylko szyna oczywiscie na 1804 .(12,5 * 144,9 ) na MSI k4V pamieci 2.8 AGp 1.8 napiecie na procku podnosilem do 1.800 - nie ma znaczenie i tak sie zawiesza po 10 min Czy wyciagne z niego cos wiecej :?: :?: .

Nie chce odblokowyweac mnoznika bo czekam na zamiane na 1700XP ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj cieniutko cieniutko panie kolego z tym antkiem jest.Mi udalo sie jedynie zrobic 2200Xp u dziewczyny(chlodznie AC Tytan'a) i n atym byl stop.Wiec nie jest pieknie,oj nie jest.To nie jest proc do krecenia:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniaj proca bez pytania!! wogole seria 2000 jest do bani!! a 0,18 to juz wogole. Mialem taki procek w dwoch wersjach 0,13 i 0,18 i wogole sie nie krecily max 2000+@2200+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, to ja sie uwazam za szczesciarza! U mnie xp 2000+ 1667Mhz 0,18 palomino 1,75v [ uff!!! wypracowanko ] chodzi codziennie na 1812 Mhz, fsb 145 mhz napiecie standartowe- trzyma sie doskonale, bez zwisow!

A co udaje sie max wycisnac? na 1,92 VCore i fsb 155Mhz VDDR 2,8, cl2.0 [ dodam ze ramy 266 ddr ] lata 1937 Mhz, i raczej sie nie wiesza, ale cos takiego to tylko wyczynowo.

Mam WC, oczywiscie :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam takiego proca mam normalnie ogromne temp. nawet 71 stopni przy zamknietej budzie na tym cienkim coolermasterze i wogole lipa zmienie chlodzenie doodam kikla wiatrow w budzie to wtedy go moze wezme na 2200Xp+ :) ale mi chyba zasilka nie wyrabia i pamiatki :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam takiego proca mam normalnie ogromne temp. nawet 71 stopni przy zamknietej budzie na tym cienkim coolermasterze i wogole lipa zmienie chlodzenie doodam kikla wiatrow w budzie to wtedy go moze wezme na 2200Xp+ :)  ale mi chyba zasilka nie wyrabia i pamiatki :(

 

kurde zmien se go na xp 1700+ poki sa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość -=uri=-

Zmieniaj proca bez pytania!! wogole seria 2000 jest do bani!! a 0,18 to juz wogole. Mialem taki procek w dwoch wersjach 0,13 i 0,18 i wogole sie nie krecily max 2000+@2200+

Ze sie dolacze do rozmowy to co kolega powyzej napisal to niestety szczera prawda!Bolesna ale prawdziwa! :cry: 2000tysiaczki sa <span style="color:red;">[ciach!]</span>owe!!do krecenia bez wzgledu czy to 0.18 czy 0.13!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm

mi sie udalo na abit kr7a

krecic polamino 2k+ na 150 fsb czyli 1875MHz to jakie 2300+ :)

dalej lipa mysle ze pamieci albo koniec dzielnikow

chlodzenie wodne:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj ustwić Fast Comand na disable. U mnie na K7T 266 pro2 i AXP 1600+ pomogło. Jeśli miałem na enable to FSB tylko 143, a jak wyłączyłęm poszło na 156 bez problemu. Reszta ustawień ustawiona na maxa.Spróbuj ustwić Fast Comand na disable. U mnie na K7T 266 pro2 i AXP 1600+ pomogło. Jeśli miałem na enable to FSB tylko 143, a jak wyłączyłęm poszło na 156 bez problemu. Reszta ustawień na maxa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...