Jump to content
Simplex

Wireless Gamin Receiver, Pady Xbox 360

Recommended Posts

Link do aukcji na Allegro: http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=225932

Sprzedam:

Microsoft Wireless Gaming Receiver.

Jak sama nazwa wskazuje ;) jest to urządzonko umożliwiające podłączenie bezprzewodowego pada, kierownicy, headsetu od Xboxa360 do PC (bezprzewodowy nadajnik jest na USB).

Nadajnik jest nowy i oryginalnie zapakowany. Cena: 109zł.

Dołączona grafika

Nowy, nieuzywany pad bezprzewodowy do xboxa 360. Cena: 69zl

Dołączona grafika

Używany pad przewodowy z USA (Gamestop). Pad wygląda trochę inaczej niż majkrosoftowy ale jest równie wygodny i ergonomiczny (jeśli nie bardziej). Długi kabel (3m). Świetnie nadaje sie jako pad do PC, dziala też oczywiscie z konsolą. Cena: 59zł.

Dołączona grafika

(Ostatni przedmiot jeszcze nie został wystawiony na Allegro,)

Optical Audio Adapter służy do jednoczesnego podłączenia Xboxa 360 do TV/Monitora kablem HDMI i do amplitunera/wzmacniacza/dekodera kablem Optical/SPDIF (czy jak go tam zwał). Dzieki temu mozna (nie mając ampli z HDMI) otrzymać z konsoli cyfrowy dzwiek 5.1 Dolby Digital. Ja mam tak wlasnie podlaczona konsole - kablem HDMI do TV i kablem optical do Z-5500 wlasnie takim donglem.

Nie da się tego prosto zrobić normalnym kablem bo M$ celowo zrobił grubą wtyczkę i umiescil porty obok siebie, zeby trzeba było kupić ichniego dongla za ciężkie pieniądze (opcjonalnie można rozwalić wtyczkę i zdjąć obudowę, ale i tak kabel HDMI wchodzi wtedy na styk i jest wygięty, można sobie zepsuć port).

Ja sprzedaję chińską podróbkę, ktora dziala, ale trzeba było otworzyć wtyczkę i zlutować dwa piny bo inaczej konsola resetowala sie przy zmianie zrodla HDMI. Z racji ze to podróbka i że trzeba było otworzyć wtyczkę i lutować, cena nie jest przesadnie wygórowana ;) : 35zł.

Dołączona grafika

Czy ten oryginalny pad, nie ma problemów z krzyżakiem?

Miałem wiele padów (co prawda tych produkowanych na samym początku, może coś się zmieniło) no i krzyżak chodził nie równo, było słyszeć po wciśnięciu w odpowiednią stronę jakby plastik obijał plastik.

Swoją drogą, jako forumowa zniżka, to może wysyłka gratis ? ;)

Na krzyżak w tych padach wszycy narzekają. Ja nic nie dziwnego nie zauwazylem, chwilowo mam 3 pady bezprzewodowe i w kazdym krzyżak chodzi mniej wiecej tak samo.

A co do zniżki, to moze byc krakowskim targiem paczka ekonomiczna za piątala ;)

Aktualności

Artykuły

• Create New...