Skocz do zawartości
ryba

[artykuł] Przegląd Kart Graficznych Geforce Gtx260

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączona grafikaPodczas zakupu karty graficznej w większości wypadków jesteśmy zmuszeni na zakup referencyjnego rozwiązania. Dopiero z czasem na sklepowe półki trafiają własne rozwiązania producentów kart. Niemal zawsze przychodzi nam zapłacić za nie trochę więcej, aniżeli za referencyjny produkt, lecz jego cechy powinny nam zrekompensować większy wydatek. Po ostatnich obniżkach na rynku chwytliwym modelem stał się model GeForce GTX260. Możliwości tego chipu graficznego za obecną cenę stanowią bardzo atrakcyjną kartę dla osób lubiących pograć. W dzisiejszym teście przyjrzymy się bliżej pięciu niereferencyjnym konstrukcjom tego modelu i wybierzemy ten najbardziej opłacalny. Zapraszamy.

Czytaj całość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem niezły artykuł, tylko brakuje mi w nim karty od Gainward'a - Gainward GTX260 896MB 448bit PCI-E DDR3 Golden Sample 55nm ; ) Zważywszy na jej cenę i def. taktowania zegarów, myślę, że jeśli chodzi o 260'ątki jest to najkorzystniejszy wybór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem niezły artykuł, tylko brakuje mi w nim karty od Gainward'a - Gainward GTX260 896MB 448bit PCI-E DDR3 Golden Sample 55nm ; ) Zważywszy na jej cenę i def. taktowania zegarów, myślę, że jeśli chodzi o 260'ątki jest to najkorzystniejszy wybór.

Test jest świetny, estetyczny, przyjemny w odbiorze. Ale fakt brakuje Gainward GTX260 896MB 448bit PCI-E DDR3 Golden Sample 55nm lub PALITA z tym samym chłodzeniem.

 

Fajna ta karta Twintech TT-GTX260-896D3EE

 

Mam pytanie - czy ktoś może sprawdzić czy 2 takie karty zmieszczą się na Asus P5E?

Edytowane przez TomaszPaweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Test jest świetny, estetyczny, przyjemny w odbiorze. Ale fakt brakuje Gainward GTX260 896MB 448bit PCI-E DDR3 Golden Sample 55nm lub PALITA z tym samym chłodzeniem.

 

Fajna ta karta Twintech TT-GTX260-896D3EE

 

Mam pytanie - czy ktoś może sprawdzić czy 2 takie karty zmieszczą się na Asus P5E?

Gainward GTX260 s216 896MB 448bit wejdzie ale gorzej z chłodzeniem 2 karty.Karta wychodzi 2,5cm poza płyte.X38 i Sli? <_< Edytowane przez Masakra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gainward GTX260 s216 896MB 448bit wejdzie ale gorzej z chłodzeniem 2 karty.Karta wychodzi 2,5cm poza płyte.X38 i Sli? <_<

Gainwarda to ja mam 2xGTX260 na p5e

 

Mi chodzi o 2x TwinTecha....

 

Bo zastanawiam się nad wymianą ze względu na chałasliwość gainwarda...

Edytowane przez TomaszPaweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gainwarda to ja mam 2xGTX260 na p5e

 

Mi chodzi o 2x TwinTecha....

 

Bo zastanawiam się nad wymianą ze względu na chałasliwość gainwarda...

Pomiedzy kartami potrzebujesz 2 sloty przerwy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za artykuł, bo jest fajny. Dokładnie czegoś takiego było trzeba.

Faktycznie jedyna rzecz której brakuje to odniesienie wydajności do innych kart graficznych z podobnej półki, ale poziom testu wysoki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś się orientuje czy Twintech TT-GTX260-896D3EE ma to samo chłodzenie co Galaxy GF GTS 260+896MB ? Wszędzie pisze że to Arctic Cooling, ale w opisie do Twintech mamy że to Acceleo Extreme GTX280, na to miast przy Galaxy nie wiem jaka to wersja!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...