Skocz do zawartości
PolandMET

Wc 24 Godzinne....

Rekomendowane odpowiedzi

To mie ma byc najpiekniejszy uklad na swiecie tylko prowizorka na pewien czas

Uklad miał być zrobiony szybko z rzeczy ktore mam pod ręką i ktore nie beda mi potrzebne w glownym ukladzie. Poniewaz jakos mi nie idzie z wena tworcza wiec stwierdzilem ze jaki by nie byl i tak bedzie lepszy od radiatora przywiazanego drutem do podstawki (nie moglem znalezc zaczepu). Proc mi sie tak kopcil (50-80*C) ze nie moglem zadnej gry puscic. W koncu stwierdzilem ze nie ma co, trzeba cos sklecic na szybko. Zaczalem wczoraj po poludniu, skonczylem dzis po poludniu

 

Temperatury spadly o polowe. W dodatku jest to test chlodnicy (chyba od automatu chlodniczego). Kupilem to cos jako chlodnice do osobnego obiegu dla GPU w glownym ukladzie. Na tym sa zamontowane dwa wiatraki 15cm na wolnych obrotach.

Na CPU siedzi Prison Pro V2 GPU bo ten od CPU bedzie mi potrzebny a na NB siedzi Proson NB. Chlodziwo to petrygo.

post-7690-1249676618_thumb.jpg

post-7690-1249676661_thumb.jpg

post-7690-1249676779_thumb.jpg

post-7690-1249676801_thumb.jpg

post-7690-1249676835_thumb.jpg

post-7690-1249676858_thumb.jpg

post-7690-1249676876_thumb.jpg

post-7690-1249677740_thumb.jpg

Edytowane przez PolandMET

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ech, jak bede krecil koncowkami to mi zacznie ciec :D

 

A to jest właściwe aby od gory korpus byl bardzo cieply ? na moich fotach ta niebieska, metalowa czesc korpusu.

 

EDIT:

Poprawione. Czarnym do dolu jest niestabilne wiec musi zostac tak. Przy okazji obrocilem dolny wentylator bo zamiast dmuchac w radiator, ssał. I naoliwilem, bo warczał :) Teraz jest sam miód i słodycz.

post-7690-1249763517_thumb.jpg

Edytowane przez PolandMET

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nazywaj mnie anarchistą albo zboczeńcem, ale odkąd uwolnilem swoj kibel z kleszczy ciasnych i zakurzonych obudów czuję się z tym rewelacyjnie. Nie wiem jeszcze co bedzie z TYM kompem. Albo go sprzedam albo sklece drugie WC na rurkach albo cos wymysle innego.

 

To co jest tu, jest prowizorką, choc u mnie niektore prowizoryczne konstrukcje sa tak dobre ze nie trzeba je niczym zastepowac :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak znam to ....

jest to co teraz leży u niego na biurku więc pytanie jak wsadzić wc do kompa gdzie już jest złożone jest :mur:

 

btw słowo ukladzić jest dla mnie obce :lol:

no to gratuluje, jesli jest to kompletny komputer to pewnie u ciebie wygląda identycznie ...., poza tym naucz się używać znaków interpunkcyjnych bo to co napisałeś to brzmi lekko śmiesznie

 

koniec OT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie ze "robi sie".

Rurki juz sa dospawane, czalosc skrecona i... czeka na wene tFurczą.

 

Dzis napotkalem problem, bo na nowej plycie chlodzenie zintegrowane NB jest na glucie jakims przyklejone. Musze kompa poskladac i go wygrzac , moze wtedy to pusci bo jak nie to nie wiem co z tym zrobie. Wyrwe NB :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Asus Rampage Formula i na to wlasnie chce blok Bitspower'a przykleic a tu radiator ani drgnie :P

Troche wstyd bo calosc lezy juz chyba 4 miesiace nieposkladana :D a ja wciaz na starym kompie siedze. No ale pomalutku sie posklada i to :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to rampage formula to włóż ją do tej wytłoczki plastikowej oryginalnej (ja tak zrobiłem), i wsadź to mniej więcej na 20min do zamrażalnika, i próbuj potem, jak nie to znowu do zimna, aż do skutku. maximus formula właściwie to samo, tam się da ładnie śrubokręt bodajże o sloty RAM oprzeć i tym podważać, ja się tak bałem a nagla traaach (wystraszyłem się jeszcze mocno) i odpadło :P (uważaj żebyś z chipsetem nie wyrwał) POWODZENIA! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...