Skocz do zawartości
macru

Najlepszy Telewizor 37" Za 2500 Pln

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Stanąłem przed dylematem odnośnie kupna nowego telewizora. Wybór ogromny, mętlik sprzedawców nie polepsza sprawy.

 

Zastanawiałem się głównie nad TV samsunga le37b553 za 2900 oraz tańszą wersją le37b530 za 2400 złotych.

 

Główną przewagą 553 były bajery typu dodatkowe hdmi i podłączanie pendrivów. Nie jestem w stanie ocenić jakości obrazu ponieważ 553 był podłączony pod pokazowe HD więc wyglądał bajerancko a 530 podłączony był do jakiejś ogólnej sieci w sklepie więc nie jestem w stanie powiedzieć jak oba zachowywałyby się w takiej samej sytuacji.

 

Wymagania-37", Tuner mpeg4, full HD,min. 2x hdmi, dobry obraz zarówno na sd jak i HD (początkowo będzie podłączony do kablówki potem prawdopodobnie przejście na ntv albo inny system HD), przydatny byłby czujnik natężenia światła, regulujący jasność zależnie od pory dnia, preferowana byłaby powłoka matowa/ półmatowa ze względu na duże nasłonecznienie pomieszczenia.

 

Zastanawiam się czy da się dostać w tej cenie DOBRĄ plazmę full HD? Jaka ewentualnie najbliższa tej kwocie Plazma sprawdziłaby się w codziennym użytku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ostatnia cyfra w modelach samsunga oznacza tylko różnice wykończeń? w sensie np b650 b651 b653? Orientujesz się jak działają te wszystkie multimedialne funkcje telewizora, w sensie podłączanie do internetu i komputera oraz sterowanie pilotem? Jest to faktycznie funkcjonalne czy jest to po prostu zwykła ściema?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Poszukuje telewizora do salonu. Telewizor będzie stał w odległości 3m od kanapy. Niestety maksymalna wielkość to 37 cali (wnęka w meblościance nie pozwala na większy TV). Słońce pojawia się w pokoju dopiero popołudniu, ale są żaluzje tak więc nasłonecznienie to nie jest duży problem. Telewizje oglądam najcześciej w dzień i troszkę wieczorem.

 

TV będzie podpięty do laptopa - filmy divix - 50% czasu, kablówki UPC (analog) - 30% i konsoli Xbox 360. Chciałbym kupić TV do 2500zł.

Technologia nie ma dla mnie znaczenia - ważniejsza jest jakoś obrazu w tej cenie. Podobnie z rozdzielczością - a chyba nawet wolałbym HD Ready - bo mam wrażenie, że przy moich źródłach sygnału to na FHD obraz będzie gorszy. Może bardziej przydałoby się 100Hz niż Full HD? Podobno do grania 100Hz bardz przydatne??

 

z góry dziękuję za pomoc i wszelkie sugestie odnośnie wyboru TV.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...