Skocz do zawartości
Kwazor

Czy Sa Tutaj ...krótkofalowcy ?

Rekomendowane odpowiedzi

Ja może wariatem na punkcie radiostacji nie jestem ale docenić potrafię i na oknie, zamiast kwiatka trzymam R109M, w zasadzie kompletną. Zostawiłem sobie jedynie antenkę koralikową (swoją droga fajny patent), szeleczki, słuchawki, słuchawkę sztabową, papiery. Stan magazynowy i sprawna. Trzeba jedynie akumulatory naładować, bo przez przypadek na "wkluczyć" zostawiłem i się jej zeszło :/. Dobrze by było przebrnąć przez rosyjską instrukcje i dowiedzieć się jak je prawidłowo ładuje. Niemniej to rosyjske "gniotsa nie łamiotsa" więc pewnie nic im nie zaszkodzi xDDD.

 

Tak czy siak pozdrawiam wszystkich maniaków na fali ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szaraczek : 3600 do 3750Khz w róznych emisjach ( podłacz sobie ten odbiornik pod kompa i uzyj programu mixW32 do dekodowania emisji cyfrowych )

 

He he R311 R109 .. znane mi radiostacje ... Miałem w łapach R250M komplet wazy 100kG ale odbiornik to rewelacyjny jest.

Miałem tez czołgowa R112 to jak odpaliłem ja w domu u kumpla to domofon sam spiewał :P ( 100W nadajnik )

 

Co do PCB to laserówka i żelazko .... i bedziesz miał płytke...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szaraczek to pozostaje ci zastosowanie fotolitografii.... powinno dac rade przy tak małym rastrze....

 

Ja własnie walcze z transwerterem 24/144Mhz... odbior juz jest ok ale jeszcze nadajnik został...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...