Skocz do zawartości
Snake16

Geil PC3500 2x256MB DualChannel (433Mhz)

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem zbyt wiele na temat tej płytki, właściwie to nie wiem o niej prawie nic. Ale skoro jest dobra to czemu nie. Ja mam epoxa i na niego nie narzekam, a drogi nie był.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee Mateoosh mam pytanie .... :D jak sprawdzić czy dany nforce jes C1 ? Albo inaczej ten mój Winfast (jest w podpisie) jest C1 czy inny ..... może ma ktoś linka do jego testu gdzies ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Mam A7N8X Deluxe i ponad 192-193 fsb nie da się wyjść (jaki masz bios?) żeby chodził stabilnie. Możesz dać pamięci asynchronicznie ale to bez sensu, zamiast wzrostu spadek wydajności. Bios po przekręceniu magistrali za wysoko robi takie numery że wyświetla to co ustawiłeś a faktycznie schodzi do oficjalnej (166 albo133) i pod windą Sandra i inne programy pokazują faktyczne mhz. Rzadko na tej płycie udaje się przekroczyć 200 fsb synchro, ustaw 12x190, pamięci 100% i testuj Prime, jak przejdzie to można ciut wyżej.

BTW płyta super, od kilku miesięcy brak zwisów i innych blueskrinów, no chyba że przekręcę :D , jeśli chcesz koniecznie mieć stabilne >200 fsb to zmieniaj, ale czy warto?

 

IVO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eh fakt , wzucilem 3dmarka 01 i po 3 sekundach zwis , ustawilem na fsb 166 i 3dmark przeszedl :P

 

czyli mowisz ze 190Mhz ?

 

hmm zastanawiam sie nad kupnem jakiegos pentiuma , albo amd 3000+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snake16, skoro masz przy 206Mhz Max. Bus Bandwidth : 3296MB/s (estimated) to jakim cudem pamięć miałaby przepuszczać więcej od procka??? przepustowość mem zawsze będzie mniejsza...A tak pozatym to napewno masz kości w jednym niebieskim a drugim czarnym banku??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snake16, skoro masz przy 206Mhz Max. Bus Bandwidth : 3296MB/s (estimated) to jakim cudem pamięć miałaby przepuszczać więcej od procka??? przepustowość mem zawsze będzie mniejsza...A tak pozatym to napewno masz kości w jednym niebieskim a drugim czarnym banku??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...