Skocz do zawartości
SmiechuKamil

Zasilacz Do Fujitsu Siemens Espriimo Mobile V5535

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jaki zasilacz do tego modelu byście mi polecili? Chcę go kupić, ponieważ stary się chyba spalił, tzn wczoraj wieczorem wszystko działało, a dzisiaj już nie działa, czyli nie świecą się diody na zasilaczu ani od ładowania baterii w notebooku. Bardzo proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tabliczka znamionowa z poprzedniego zasilacza:

 

105053.jpg

 

Co do Fortrona czy Delty, to oni też mają zasilacze do laptopów?

 

EDIT: Zasilacz chyba działa jak chce... tzn w poniedziałek nie działał, natomiast wczoraj po południu go włączyłem i po paru sekundach pojawiło "20" na wyświetlaczu, co oznacza napięcie. Baterię w laptopie też ładował. Natomiast dzisiaj go włączam, no i......nie działa. Może mi ktoś wyjaśnić o co tu może chodzić?

Edytowane przez SmiechuKamil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EDIT: Zasilacz chyba działa jak chce... tzn w poniedziałek nie działał, natomiast wczoraj po południu go włączyłem i po paru sekundach pojawiło "20" na wyświetlaczu, co oznacza napięcie. Baterię w laptopie też ładował. Natomiast dzisiaj go włączam, no i......nie działa. Może mi ktoś wyjaśnić o co tu może chodzić?

Sprawdź kable zasilające zarówno zasilacz jak i notebooka. Jeśli kabel zasilania notebooka robi zwarcie to zasilacz się wyłącza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...