Skocz do zawartości
ahu

Egzamin gimnazjalny

Rekomendowane odpowiedzi

Heh, ja tez pisze gimnazjalne... nie lubie humanistycznych przedmiotow... wole scisle... Ucze sie wlasnie wzorow, pozniej sobie przypomne jak sie rozprawki pisze (blagam oby nie bylo rozprawki... blagam).. No a w mysle wzoru

 

W=F*S ide na rower to sie troche napracuje bardziej niz gdybym na dupoie przed wzorami siedzial :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NO tez pisze tego egzamina :P  

z próbnego mialem 82 :)

i teraz tez by sie tyle przydalo.

 

ps.sciagi ze wzorow juz porobilem :D

ja uzywam jednej od pol roku :P

hyhy

wszystko z matmy, co prawda wsyzstko umiem, ale na egzaminie jaklzwykle zapomne :]

 

moglbys mi wyslac na maila twoje sciagi???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja probnych nie pisalem...i teraz mam podwójnego stracha :lol: . Ciekawe czy bede to umial chociaz wypelnic...hehe...No ale nic...ide sie pouczyc troche :? .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh na próbnym miałem z humana 100% 50pkt. idealnie ... bez nauki więc humanistyczny to piece of cake ... matma ...... tu są schody ... najważniejsze ... WZORY .... i gegra .. kąt padania promieni slonecznych,,,czas strefowy .. itd. itp. --szczęście wqwanie mam za sobą ale nie zaszkodzi o 20:00 w przeddzień matematycznego coś wqć :)

 

POZDRAWIAM @LL Piszących (.. szczególnie w Wawie..)

 

3-MAJTA SIĘ 8 i 9 MAJA(to będzia pamiętna data)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz już się nic nie da nauczyć. Trzeba było przez ostatnie pięć lat od czasu do czasu uważać na lekcjach i jakoś idzie. Żeby mieć 70 punktów wystarczę dwie rzeczy:

 

-umieć się wysłowić (na humanist.)

-logicznie myśleć (oba egzaminy)

 

Ważne pifko sobie wypić, najeść się, wyspać i się nie uczyć. Reszta sama siakoś idzie. Sprawdzałem to na próbnym i działa ( 93 punkty).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatni post przed egzaminem w tym temacie ... cytat fajnego skita... znacie go @LL

"To już jutro nie mogę się doczekać ( :P ) mówiąc ściśle jak będzie zajebiście przez cały tydzień o tym myślę, w głowie jedna opcja aby jak najszybciej ... " niech każdy sobie dośpiewa bo u mnie będzie jak w oryginałq -kupić bilet i zachwile, kłopoty gdzieś zostawić.

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez pisze ten egzamik ale sie bardzo nie przejmuje ale..

co do tych probnych to przy was popadlem w kompleksy tylko 54 pkt (oczywiscie wszystko :) ) , a nawet nie sadzilem ze jest tylu gimnazjalistow na forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh sam_sung

 

 

no michalak mnie wyręczył ... a Efekt to już płyta legenda dla niektórych .. tylko z niej brać pomysły garściami na następne skity :) .... sam z niej ściągam pomysły :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jee, wreszcie testy :D. Ja się tam cieszę! Wreszcie z głowy będe to miał :D.

Hej Mateoosh! Ty to optymista jesteś :wink: . Tak się składa, że ja już dzisiaj wole nie myśleć, co będzie w czwartek i piątek, a ty juz nie możesz sie doczekać?

 

A ile byście chcieli mieć punktów? Ja tak z 75 8) .

Chciałbym 100 ;]. A tak na serio żeby nie mniej niż 70 :D.

A ile miałeś z próbnego? Ja 76 :D . Teraz też bym chciał tyle, żebym się do LO dostał.

O ile dobrze pamiętam to 72 :].

 

Mhehe :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Akurat :wink:

 

Tyle to chyba w naszej szkole nik nie miał :lol:

 

 

No je też pisze jutoro :P

 

Boje się tylko 2 rzeczy- zadań otwartych z matmy i pracy pisemnej z polaka :) Reszta to łatwizna :D Ja miałem z próbnego 68 i to było 3 miejsce w klasie 8O :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rok temu pisałem egzamin gimnazjalny myslałem że pojdzie mi lepiej a tu <span style="color:red;">[ciach!]</span>**. Z próbnych miałem 45(matma) + 41 (polak) a potem jak przyszlo co do czego to miałęm w sumie 71 punktów :( uczcie się i nie żałujcie czasu na naukę jeszcze całe życie przed wami (mną tesh :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...