Skocz do zawartości
ahu

Egzamin gimnazjalny

Rekomendowane odpowiedzi

heh sam_sung

chodzi o ksywke? jak o nia to tez wydaje mi sie tandetna :D :lol:

o ksywce nie ma co gadać każdy ma jaką chce .... ten heh był do punktów-ilości jakie uzyskałeś na próbnmy :) 54 ... moze teraz bedzie lepiej ?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

POŁĄCZMY SIŁY I SZUKAJMY EGZAMINU MATEMATYCZNEGO ... MUSI BYĆ W SIECI :P ... ja szukam :)

 

 

pozdro 

... pamietajcie jutro (a kwadrat pierwiastków z trzech)

I co? Masz :?: Ja nic :cry:

 

Niestety, przetrzebiłem co mogłem i gucio .. nic nie ma :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

POŁĄCZMY SIŁY I SZUKAJMY EGZAMINU MATEMATYCZNEGO ... MUSI BYĆ W SIECI :P ... ja szukam :)

 

 

pozdro 

... pamietajcie jutro (a kwadrat pierwiastków z trzech)

I co? Masz :?: Ja nic :cry:

 

Niestety, przetrzebiłem co mogłem i gucio .. nic nie ma :(

Ja myśle że napewno jest. ALe na pewno nie latwo znaleść. Przeciez jak ktos ma te pytania to się na pewno nimi nie chwali za chętnie. Qrde, a może na serio by się zgdzieś włamać, jeśli te testy leżą na serv szkół (wątpie ale moze) to żaden problem :twisted: :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buehehe :). Boze to bylo tak proste wiec po co wam odpowiedzi? :D.

Wiesz , nigdy nic nie wiadomo :lol: 8) A nóż będzie coś innego pyt7 odp B a może coś innego :idea: :lol: :lol: teraz będzie porażka :lol: jutro matma :twisted: :twisted: powodzenia & cheer up :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie wróciłem z tego mat-przyr był PIEKIELNIE TRUDNY!!!. Licze na 30pkt z niego tyle mnie usatysfakcjonuje bo Human poszedł nieźle (ok.35pkt). Ale matko boska ja trudne zadania otwarte!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie wróciłem z tego mat-przyr był PIEKIELNIE TRUDNY!!!. Licze na 30pkt z niego tyle mnie usatysfakcjonuje bo Human poszedł nieźle (ok.35pkt). Ale matko boska ja trudne zadania otwarte!!!

Trudne ? Takie sie tylko wydawaly - ja zepsulem z tym wietrzeniem skal bo tylko jedno podpisalem a reszty zapomnialem 8) Mialem tez jakas niemoc na przeksztalcanie wzorow bo nie przeksztalcilem ale reszta otwartych byla latwa. NP. Z tym lusterkiem to byla tyulko i wylacznei proporcja - 7 metrow wychodzilo. Mysle ze ok 40pkt moge zdobyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja liczę na ok. 40 z humana i 40 z matmy= 80 razem, tylko, żebym się nie przeliczył :?

Jak dostaniecie oficjalne wyniki to się pochwalcie, ja też to zrobię.

Pozdrawiam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Suchy pewny jestes ze 7, mnie tam wyszlo 8 :) Ale biologia i gegra to byl syff, jakie miasta, co z baltykiem itp. PISZCIE !

benzyna 35l zostaje po 200km, 45l to cala pojemnosc , 900km przejedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...