Skocz do zawartości
ahu

Egzamin gimnazjalny

Rekomendowane odpowiedzi

A z tym Janem co do banku wplacal 1200zl na 1rok i oprocenotwanie 8%:

 

d=(k*p*t)/100

d=(1200* 8 )/100

d=96zł

 

i teraz procent od 96zl : d-20%d=96-19,2=76,8

 

Tak powinno byc???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qrde, tam trzeba bylo podac ile mu zostanie z tych odsetek ? Czy tylko ile odatku musi odprowadzic ? BO ja obliczelem 96zl i te 19.2 z odsetekk, ale nie pisalem ile mu zostanie odsetek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w kazdym badz razie napisalem oby dwa dosyc dobrze....... z humana wszystko spox ( oczywiscie napisalem antygona, siostra natygony i krol :D ) a na charakterystyce napisalem cos w stylu rozprawki ( tzn plan .... jeden doopny argument i podsumowanie dla czego.... ) na ktorym wybralem holdena z ksiazki Salinger "Buszujący w zbozu"....

z matmy wszystko spox....... zwalilem z tym mnozeniem to powinnem miec zamiast 5 to 4 gora 3....... z innych to zwlailem z tym miastem i nie wiem jak bylo z tym wietrzeniem...... z tymi wyspami to jakie eolocostam zaznaczylem z ta skarpa to wplyw rzek czy cos takiego a z tym grzybem to wietrzenie........ hehe a najlepsiejsze jest ze w tym roku bylem na konkursie z gegry :D :D :D

masakra........ matma fiza, chemia spox........ biola tez nawet....... ciekawe kiedy beda wyniki w szkola

btw u mnie bylo 0% sciagania...... wlasciwie tylko mozna bylo zobaczyc odpowiedzi jak egzaminator sprawdzal czy dobrze date urodzenia i kod wpisalismy ale stwierdzilem ze jak nie bede sciagal to bede mial satysfakcje ze dostalem sie do jakiejs szkoly tylko z mojej wiedzy, z tego co sie przez te 3 lata nauczylem....

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...]ale stwierdzilem ze jak nie bede sciagal to bede mial satysfakcje ze dostalem sie do jakiejs szkoly tylko z mojej wiedzy, z tego co sie przez te 3 lata nauczylem....

pozdrawiam

No i takie podejscie mi sie podoba. A nie wiekszosc sie cieszy ze sciagala. Az wstyd na humanie sciagac jak to bylo banalnie proste :lol: :lol: 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...]ale stwierdzilem ze jak nie bede sciagal to bede mial satysfakcje ze dostalem sie do jakiejs szkoly tylko z mojej wiedzy, z tego co sie przez te 3 lata nauczylem....

pozdrawiam

No i takie podejscie mi sie podoba. A nie wiekszosc sie cieszy ze sciagala. Az wstyd na humanie sciagac jak to bylo banalnie proste :lol: :lol: 8)
Ja na żadnym nie ściągałem 8).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale biologia i gegra to byl syff, jakie miasta, co z baltykiem itp. PISZCIE !

wedlug mnie to z baltykiem to b czyli duzy doplyw wody slodkiej i wolne czy male mieszanie wody z innym morzem czy jakos tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh sam_sung

chodzi o ksywke? jak o nia to tez wydaje mi sie tandetna :D :lol:

o ksywce nie ma co gadać każdy ma jaką chce .... ten heh był do punktów-ilości jakie uzyskałeś na próbnmy :) 54 ... moze teraz bedzie lepiej ?!

sorry zdaza sie ze czlowiek czasem nie mysli i dzieki, pewnie bedzie lepiej ( tak mi sie wydaje :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...]ale stwierdzilem ze jak nie bede sciagal to bede mial satysfakcje ze dostalem sie do jakiejs szkoly tylko z mojej wiedzy, z tego co sie przez te 3 lata nauczylem....

pozdrawiam

No i takie podejscie mi sie podoba. A nie wiekszosc sie cieszy ze sciagala. Az wstyd na humanie sciagac jak to bylo banalnie proste :lol: :lol: 8)
Ja na żadnym nie ściągałem 8).
bo od ciebie sciagali :D ja sciagnole tylko dwa zamkniete z Chemi wiec 2pkt. Taki typek mi podpowiedzial którego nie znalem ale w sumie spoko koles bo jak sie dwoch panienek pytalem to mowily cicho cicho :D. Ale mialem przejscie jedno :D skonczylem pisac i siedze czekam na kumpla ,nagle widze ze cos sie poruszyl i na caly glos krzyknołem : "Prezes (taka ma xywke) Bucu idziemy :D " naszczescie sie nie przywalili tylko glupio usmiechneli (Mloda babka od Anglika ,WuEfista i taki typ z zewnatrz tez mlody). Ale jak mi sie tak wymsknelo to sie deko wystaszylem :D. Ogólnie dzis z ojcem sprawdzalem te zadania to z matmy bede mial ok 30pkt a z polaka ok 35 wiec za caly test 65 moze i nawet wiecej za swiadectwo bedzie ~45-50 wiec razem ponad 110pkt :D tyle mi szczerze mówiąc wystarcza :D. NIC SIE NIE UCZYŁEM DO TYCH TESTÓW!. A tak sie strachalem ze nie wyjdzie itp... ze do zawodowy mnie wyjebia... a tak naprawde (sluchac 2go gimnzjalisci ) TE TESTY SĄ ŁATWE!! PRZEZ 3 LATA STARAŁEM SIE REGULARNIE CHODZIĆ DO BUDY! MALO SIE UCZYLEM (gdzies na tydzien godznka mi wychodzila...) sprawdziany i kartkowki lecialem na sciagach I TESTY NAPISAŁEM PRZYZWOICIE!!! (srednia z tamtego roku to 58pkt wiec...). TE TESTY TO PIC NA WODE NIE MA SIE CZEGO BAC ,KAZDY SIE DOSTANIE TAM GDZIE CHCE (nie mowie o jakis zajebistych liceach ale o takich srednich...) NIE MA SIE CZEGO BAC!!!.

Ale nie gadajcie niby taki strach a tak naprawde kupa... elegancko idzie jak sie nic nie uczysz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pisalam rok temu i z polaka egzamin to jest blahostka wystarczy ze czytasz ze zrozumieniem i umiesz sie dobrze wypowiadac zeby napisac jakies wypracowanie. Nie wiem czy ktos z was porownywal tegoroczne egzaminy z zeszlorocznymi ale tegoroczny polak byl latwiejszy. Nie bylo interpretacji dziel sztuki. Autorzy tegorocznych lepiej sie spisali. Co do matmy to nie wiem bo niewidzialam dzisiejszych. Ten ktory ja pisalam ni byl taki prosty jak polak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jelen rotfl

ja rok temu tylko z fizy i bioli sie uczylem i mialem lacznie (bez jakichs smiesznych punktow za swiadectwa) ~80-85

a to mowienie ze nia ma sie czego bac to mozesz obie w trampki wsadzic. i wiem co mowie bo jak masz na takim zadupiu gdzie ja mieszkam po 15 osob na jedno miejsce i tlum na korytarzu przed rozmowa z nauczycielami to naprawde mozna w gacie lac. (a tydzien potem wyparowalo jakies 90% chetnych :D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pisalam rok temu i z polaka egzamin to jest blahostka wystarczy ze czytasz ze zrozumieniem i umiesz sie dobrze wypowiadac zeby napisac jakies wypracowanie. Nie wiem czy ktos z was porownywal tegoroczne egzaminy z zeszlorocznymi ale tegoroczny polak byl latwiejszy. Nie bylo interpretacji dziel sztuki. Autorzy tegorocznych lepiej sie spisali. Co do matmy to nie wiem bo niewidzialam dzisiejszych. Ten ktory ja pisalam ni byl taki prosty jak polak.

Zgadzam się w zeszłym roku humanistyczny test był trudniejszy niż tegoroczny. matma była chyba na tym samym poziomie: Test matematyczno-przyrodniczy

 

P.S. Powodzenia z wyborem przyszłej szkoły gimnazjaliści :lol: 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja sie rypnąłem ... i nie mam pojęcia dlaczego w tym lusterku ... szczerze mówiąc przez kumpla bo ten juz wyszedl no to ja tak chcialem z nim omowic no i do halzy wrocic bo ta sama droga.. i na odwal sie w pamieci szybko zrobilem to lusterko i zostawilem 8m.... :P (wiem wiem zwala) no ale rondo OK , Baltyk OK , jajko tez, oprocentowanie i vat od niego podobnie- bezblednie ... ogolnie latwy... ale wiem ze zrobilem totalnie debilne bledy ktorych w zyciu bym nie zrobil gdybym zostal przy danym zagadnienu tylko co przy czytaniu o radku 9800 pro :) albo podzielic to na 4 :P

 

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja z lusterkiem napisalem 7,5 m :oops: skad ja to wzialem :( :evil: :( :cry: a tak to mam PEWNE 28 pkt+ reszta ktorej nie pamietam co zaznaczylem!

 

a jak u Was?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qrwa ale <span style="color:red;">[ciach!]</span>....owo mi poszedl z matem.-przyr. tak sie walnalem na zadaniach ze szok jak bede mial polowe pkt . to bedzie fajowo bo z polaja jak sprawdalem to bede mial kolo 40 pkt :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

<font color="#FF0000">[ciach!]</font> ale <font color="#FF0000">[ciach!]</font>....owo mi poszedl z matem.-przyr. tak sie walnalem na zadaniach ze szok jak bede mial polowe pkt . to bedzie fajowo bo z polaja jak sprawdalem to bede mial kolo 40 pkt :)

Tez nie jestem zadowolony z mat.przyr. :( . Z testowych mam 5zle + otwarte, z tym lusterkiem sie pomylilem wyszlo 9 :( , z tymi wydmami tez zle podpisalem, nie przeksztalcilem tego wzoru :( ....ale moze ze 30 bede mial...shit :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BUAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHA

 

mam minimalnie ( tego co obliczylem ze starszymi ) wedlug ostrych , kryteriow moich starszych 80 punktow

 

a maxymalnie 87 - 88

 

LO II - musze tam sie dostac.... jak sie dostane to za gora dziesiec lat widzicie mnie w TV jako the best of all IT'man :D :D :D .......

 

 

i to tylko z wlasnej!!!!!!!! tylko z mojej wiedzy!!!!!!!! ale sie ciesze.........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

reasumujac wedlug mnie test byl banalny............

a walnalem sie przy !!!!!!!!!! mnozeniu !!!!!!!!!!!!!! przy zadaniu z asfaltem!!!!!!! buahahahahaha

nie no masakra.............

kurde chyba walne plote ze w mojej szkole byly zadania dzien wczesniej:D napisze sobie jeszcze raz na 100 pkt:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...