Skocz do zawartości
ahu

Egzamin gimnazjalny

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wiadomo w czwartek i piatek egzamin dla 3cio klasistow :? . Umiecie cos? :wink: a moze macie jakies przecieki na temat pytan itp. :?: :D Swoja droga zycze wszystkim zdajacym powodzenia :P .

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeeeezuu...

Ale cyrk się teraz porobił...

wszędzie jakieś łegzaminy...

Jeden najwarzniejszy w życiu gimnazjalisty drugi licealisty. Czego to teraz nie wymyślą...

Człe szczęście mam to wszystko za sobą :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehehe, dopiero mam za rok :D Ale już teraz się boje :(

No to tak jak ja :D i też się boje qurwa ile to będzie nauki :cry: ale podobno i tak najgożej jest w 1 ponadpodstawowej jest swego rodzaju SZOK jeżeli nawałnica nauki itp. przynajmniej brat mi opowiadał jak wychodził z 8-smej klasy ze śrędnią ok. 5.0 to po pierwszym roku w ponadpodstawowej miał ok. 3.0 :? 8O :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehehe, dopiero mam za rok :D Ale już teraz się boje :(

No to tak jak ja :D i też się boje qurwa ile to będzie nauki :cry: ale podobno i tak najgożej jest w 1 ponadpodstawowej jest swego rodzaju SZOK jeżeli nawałnica nauki itp. przynajmniej brat mi opowiadał jak wychodził z 8-smej klasy ze śrędnią ok. 5.0 to po pierwszym roku w ponadpodstawowej miał ok. 3.0 :? 8O :roll:

Ja też mam za rok :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

hehehe, dopiero mam za rok :D Ale już teraz się boje :(

No to tak jak ja :D i też się boje qurwa ile to będzie nauki :cry: ale podobno i tak najgożej jest w 1 ponadpodstawowej jest swego rodzaju SZOK jeżeli nawałnica nauki itp. przynajmniej brat mi opowiadał jak wychodził z 8-smej klasy ze śrędnią ok. 5.0 to po pierwszym roku w ponadpodstawowej miał ok. 3.0 :? 8O :roll:

błahahaha to albo w podstawowce oceny mial naciagane jak **** albo nauczyciele w liceum go baaardzo nie lubili.. sredni zjazd sredniej ocen to o 1 w dool ;) :wink: :wink: :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byle human szybko zlecial a matma to juz pojdzie pewnie troche lepiej. Jesli ktos jest z KrK to niech jeszcze dopisze do jakiego liceum/ technikum sie wybiera. Niech moc bedzie z nami !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

hehehe, dopiero mam za rok :D Ale już teraz się boje :(

No to tak jak ja :D i też się boje qurwa ile to będzie nauki :cry: ale podobno i tak najgożej jest w 1 ponadpodstawowej jest swego rodzaju SZOK jeżeli nawałnica nauki itp. przynajmniej brat mi opowiadał jak wychodził z 8-smej klasy ze śrędnią ok. 5.0 to po pierwszym roku w ponadpodstawowej miał ok. 3.0 :? 8O :roll:

błahahaha to albo w podstawowce oceny mial naciagane jak **** albo nauczyciele w liceum go baaardzo nie lubili.. sredni zjazd sredniej ocen to o 1 w dool ;) :wink: :wink: :wink:

potwierdzam :) ja uczesczam teraz do 1 lo w sopocie na iinfie i zjechalem z kazdego przedmiotu o 1 (nie liczac takiego niemca, ktorego nie mialem wczesniej a baba jest na tyle wredna ze nie tlumaczy nic :().....

 

powiem wam tak. human jest DUUUUUUUUUUUUUZO latwiejszy niz matma.... na humana nie trzeba nic umiec, bo wszystko masz w tekscie napisane, a matma, to czasami rzeznia (jezeli pamietasz wszystkie wzory to spox, jak nie to masz zonka :().

 

Powodzenia @ll

 

ps. moja tez pisze kompetencje :P wiec trzymam za wszystkich 3 klasistow kciuki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jee, wreszcie testy :D. Ja się tam cieszę! Wreszcie z głowy będe to miał :D.

Hej Mateoosh! Ty to optymista jesteś :wink: . Tak się składa, że ja już dzisiaj wole nie myśleć, co będzie w czwartek i piątek, a ty juz nie możesz sie doczekać?

 

A ile byście chcieli mieć punktów? Ja tak z 75 8) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja za roczeq ale maturka :D

 

mowicie ze bedzie trzeba wkowac, ja mam zamiar zdawac matme i fize :) :|

 

a co do diagnozy w 8 klasie to nauczylem sie tylko dokladnie wszystkich wzorow na pola itp i to ostatniej nocki :twisted:

 

z polaka nic sie nie uczylem bo to i tak nic nie da

 

na 100 p mialem lacznie cos kolo 80 wiec nie bylo zle :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jee, wreszcie testy :D. Ja się tam cieszę! Wreszcie z głowy będe to miał :D.

Hej Mateoosh! Ty to optymista jesteś :wink: . Tak się składa, że ja już dzisiaj wole nie myśleć, co będzie w czwartek i piątek, a ty juz nie możesz sie doczekać?

 

A ile byście chcieli mieć punktów? Ja tak z 75 8) .

Chciałbym 100 ;]. A tak na serio żeby nie mniej niż 70 :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jee, wreszcie testy :D. Ja się tam cieszę! Wreszcie z głowy będe to miał :D.

Hej Mateoosh! Ty to optymista jesteś :wink: . Tak się składa, że ja już dzisiaj wole nie myśleć, co będzie w czwartek i piątek, a ty juz nie możesz sie doczekać?

 

A ile byście chcieli mieć punktów? Ja tak z 75 8) .

Chciałbym 100 ;]. A tak na serio żeby nie mniej niż 70 :D.

A ile miałeś z próbnego? Ja 76 :D . Teraz też bym chciał tyle, żebym się do LO dostał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jee, wreszcie testy :D. Ja się tam cieszę! Wreszcie z głowy będe to miał :D.

Hej Mateoosh! Ty to optymista jesteś :wink: . Tak się składa, że ja już dzisiaj wole nie myśleć, co będzie w czwartek i piątek, a ty juz nie możesz sie doczekać?

 

A ile byście chcieli mieć punktów? Ja tak z 75 8) .

Chciałbym 100 ;]. A tak na serio żeby nie mniej niż 70 :D.

A ile miałeś z próbnego? Ja 76 :D . Teraz też bym chciał tyle, żebym się do LO dostał.

O ile dobrze pamiętam to 72 :].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ja z matmy zdawalem do lo to prawie w ogole sie nie uczylem. Tzn tyle co na lekcjach. Kilka dni przed egzaminem zrobilem sobie jeszcze przykladowe zadanka, wzory sie naumialem dokladnie (a i tak sie nie przydaly) i raczej bylem pewny zdania na 4 (bo liczyc to ja umiem) - a dostalem 5:). Tylko jesli ktos caly czas wczesniej sie nie ucyzl, to w jedna noc wszystkiego nie wkuje, a nawet w tydzien tez nie - jak czegos sie do konca nie naucyzlo, to n takich egzaminach placi sie za to kare...

 

Acha no i powodzenia gimnazjalistom (jak i maturzystom) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja teraz w czwartek i piatek gimnaziaka pisze ;) nie przejmuje sie tym! jestem optymista zyciowym i b.trudno mnie wkurzyc, zdenerwoac 8) z probvnego mialem 42 z polaka+30 z matmy= 72 @all

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdyby to byl test matematyczny fizyczny, to np!

mialbym full pewnie, ale kur** musieli dowalic bilogie i geografie :(

wiec z mat-prz wiecej jak 42 sie nie spodziewam...

ehhh szkoda, ze przez te 3 lata prawie sie nie uczylem, tylko tluklem posty na tweaku :]

ekhehheheh

fak

 

gdzie do liceum idziecie>?>

ja skladam do norwida, maczka, fredry :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o jeju za rok dopiero ale w 3 klasie to sie biore do nauki :( bo matma sux :P hehe oby 70 w sumie bylo :D kurde nawet probnego nie pisalem ale i tak sie boje kurde kurde a to dopiero za rok niech ktos z gimnazjaliztow co teraz piszą pytanka walna poznije na forum to duuuzo wiary im podziekuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to tego egzaminu nie ma co sie bać. Ja zdałem rok temu na 79 i wcale sie nie uczylem, tyle tylko co z lekcji pamietałem. Na tych egzaminach naprawde jest mało konkretnych pytań i raczej sa z wiedzy ogolnej niż z czegoś konretnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja go zdalem na uwaga..... 90 pkt !! polski 47, a matma 43. co prawda gdybym matme sam pisal to by bylo jakies 36 ale spox :P polak jest banalny, nie przejmujcie sie :) matma..... grunt to nie panikowac i miec dobrych qmpli :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całe życie to jeden wielki egzamin. Na każdym kroku człowiek dokonuje wyborów. Egzamin to tylko więcej wyborów w krótszym czasie. Specjalnie nie ma sie co gorączkować bo to może przynieść skutek odwrotny do zamierzonego. Wiem co mowie, z doswiadczenia. A jesli mialbym dac jeszcze rade to powiem, ze chocby nie wiem jak szybko wam poszlo. To czekajcie do konca czasu, zebyscie pozniej nie zalowali. Tak jak ja zalowalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Abdel_k9 - popieram też się prawie nic nie uczyłem, jedyne co powtórzyłem to fizyka i Biologia, w całości a reszta olałem i tak dobrze wyszedłem. :D

Ludzie nie kujcie do tych testó za mocno bo dziurę w podłodze zrobicie :lol:, a poza tym one są banalne, zapewne w tym roku dadza wam testy zwiazane z TV, mediami, tak jak w podstawówce dali, w porzednim roku dali Tu i Tu o starożytności, więc jeśli się to potwierdzi to zbytnio nie filozują :wink: w MENie i wszystko jest schematczne.

Spentany sie muszezgodzić także, oceny lecą srednio o 1 stopieńw dół, coż jakos tak zawsze jest, ze inny poziom jest, przeważnie wyższy w LO :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh ten egzamin. dzisiaj chyba mija 1 rocznica jak rok temu pisalem. ehh lezka sie w oku kreci. a tera rada. nie uczcie sie duzo, bo i tak malo co sie przyda. te testy sa w 80% na inteligencje i spostrzegawczosc. zrobisz pierwsze 2 zadania to na nich bedziesz bazowal kolejne. jedyne co jest glupie to wypracowanie z polaka. mialem za nie 3 lub 2 punkty :(. a takto matma 45 :D a humanistyczny 36. eh jakbym tylko ta posrana rozprwake napisal to bym mial tez ze 40kilka bo chyba z 10 punktow za to bylo.

aha i jedyne co z tego testu wynioslem to jak wyglada szyszka u swierku. lol. tego to sie nie spodziewalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...