Skocz do zawartości
Kriss345

Karta Wi-fi

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuje kart sieciowej z wi-fi nie wiem czy lepiej usb czy pci nie znam się na tym ,jakąś tanią , do routera mam jakieś 3 metry, dobrze żeby jeszcze była stabilna chodzi o to żebym pograł bez dużych pingów w gry przez neta. Zamierzam zakup na allegro. Proszę o wasze propozycje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci ze jesli chesz stabilna karte za niewielkie pieniadze to RAILNK popularnie zwany kanciakiem :

http://www.allegro.pl/item704526272_ralink...ciak_100mw.html

 

Bardzo czuły odbiornik Deklarowana pełna moc nadajnika 100mW.

Nie przejmuj sie tym ze to 11Mbit karta... nie ma róznicy czy 2 czy 54mbit ( tak naprawde to jest jakies 28Mbit )

Ja swoja karte zmniejszyłem do 11Mbit by nei było własnie problemów z połaczeniem...

 

A pingi nie tylko od wi-fi zależą..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje kart sieciowej z wi-fi nie wiem czy lepiej usb czy pci nie znam się na tym ,jakąś tanią , do routera mam jakieś 3 metry, dobrze żeby jeszcze była stabilna chodzi o to żebym pograł bez dużych pingów w gry przez neta. Zamierzam zakup na allegro. Proszę o wasze propozycje

kup D-Link AirPlus DWL - 520+

 

http://www.allegro.pl/search.php?string=52...7&country=1

pobierz

tsd.dlink.com.tw/temp/download/433/AirPlus_b_Plus_Driver_v3.07.zip

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podobnie jak Kwazor polecam kanciaka ( ralink rt 2460), a jeszcze bardziej ralink wipr 3012 ( nowsza wersja kanciaka, moim zdaniem bardziej stabilna karta, są na nią również stery pod vistę). Ostatecznie D-link dwl 510 albo planet wl 8303.

Co do kart na usb to nieźle się sprawują edimaxy, współpracują z każdym sprzętem, czego np nie można powiedzieć o tp-linkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...