Skocz do zawartości
Arni

Wc

Rekomendowane odpowiedzi

Żeby za dużo nie czarować od razu link do fotek:

 

Dołączona grafika

>>kliknij mnie<<

 

Najbliższe zmiany/plany:

* mobo za ~2-3 dni wleci Maximus II Formula

* opleść resztę kabli

* włożyć zaślepkę przy gpu - mam ale zapomnę zawsze jej wsadzić jak otwieram skrzynkę :lol:

* siakiś kulant bo demineralka długo nie pociągnie - pewnie będzie coś pod kolor oplotu- jakiś primoczil or something

* rajd 0 [hdd + sqd]

* kupić zaślepkę na front

 

Konfig:

 

q6600

98gtx

4gb ramca

320hj

strider 700

liliana v1100

 

Wc:

 

* bloki ek

* ddc

* xspc top

* węże masterklechy 10/16

* złączki BP [kątówki, 13/16]

* choinki z angeli NK13 [polecam!]

* swifty mcres

* kultek 320 [ w szafie czeka jeszcze 220 :D -znajdę miejsce będzie gdzieś]

 

Buda:

 

Liliana przeszła drobne modyfikacje polegające na dostosowaniu jej do wc.

Koszyki na hdd i ścianka od psu w piwnicy wyleciały. Miejscami też miała miesjce polerka.

Na topie został wycięty otwór na chłodnice z grillem.

Na tacce od mobo jest też dziurka :P

Edytowane przez Arni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim pompka i rezerwuar... Wiem, że po zamknięciu boku pewnie nie widać co jest w piwnicy, ale widać tu na zdjęciach :P

Popraw, zamontuj, wyprostuj please :)

 

Coraz bardziej zaczynają mi sie podobać projekty z bezbarwną cieczą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem napisać że wyląduje tam swif rev2 więc problem będzie rozwiązany a kable na razie nie chowam bo na dniach - najprawdopodobniej jutro będzie nowe, normalne mobo. Btw wyszlifowałem i wypolerowałem na lustro sqd :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś dał budę do galwanizacji na czarno... Byłby cud nad cudy :) Myślałeś nad poprowadzeniem węża nad kartą graficzną? Mniej by się plątały, moim zdaniem.

 

 

POZACISKAJ WĘŻE! Na 16 nieciekawie to wygląda ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

POZACISKAJ WĘŻE! Na 16 nieciekawie to wygląda ;>

że hę?

 

Gdybyś dał budę do galwanizacji na czarno... Byłby cud nad cudy icon_smile3.gif Myślałeś nad poprowadzeniem węża nad kartą graficzną? Mniej by się plątały, moim zdaniem.

Kolor czarny już przerabiałem i za dużo kurzu w środku widać, poza tym zbyt oklepany kolor :P polerowane aluminium ftw!

Węże mają luz i się nie plątają a jak przyjdzie nbmax to będzie git

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arni gratz - fajny ukladzik. Troszke jeszcze wymaga roboty, ale mimo to jest ok.

 

Mam pytanko czy sprawdzales moze w swietle UV tego masterkleera - bo ciekawi mnie czy jest uv czy nie. Jakbys mogl zarzucic fotka, bylbym bardzo wdzieczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Malik postaram się sprawdzić ale to wieczorem bo teraz za dużo nie będzie widać a do szaletu z kompem nie będę chodził :D

@Racuch no raczej :P

 

 

Front szlifowany szlifierką taśmową - efekt szczotkowania potem polerka szlifierką oscylacyjną z filcem + automaxem

 

Dołączona grafika

Foty sqd w folderze

 

Edyta:

 

Zgubiłem gdzieś katode uv :( znalazłem jednak niebieską i wychodzi na to że masterklecha jedank troche reaguje na światło więc pewnie jest uv aktif

 

btw jeżeli jest w okolicy jakaś fajna osiemnastka postadająca katode uv i chce trochę się pod.kręcić to zapraszam. MAXIMUS II FORMULA już siedzi w Lilianie

:biggrin::smoke:

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Arni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

btw jeżeli jest w okolicy jakaś fajna osiemnastka postadająca katode uv i chce trochę się pod.kręcić to zapraszam.

Czemu lamo nie pisałeś ? Znajdę chwilke czasu w weekend to podlecę, oczywiście uprzedzę wczesniej żebyś uszykował śrubokręt do krencenia... :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

* złączki BP [kątówki, 13/16]

Widze ze na wezu 10/16 nie masz złaczek dokreconych do konca, dobrze sie trzyma waz na zlaczkach?

Orientujesz sie jak bedzie wygladać sprawa na wezu Tygon 11,2/15,9mm uda sie dokrecic do konca?

Edytowane przez czocza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seba ma tygon 11,2/15.9 na bitsach 13/16

u mnie masterklecha po 2. złączce wywołał poważne pęcherze na palcach ale teraz to mogę się powiesić na nich i prędzej wąż pęknie niż wąż się zsunie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noiseblocker pójdzie na front a na tył najprawdopodobniej NB frame ale jeszcze myślę nad tym. Podświetleniem będą panele diodowe koloru białego ofc :P

Oplotów nie zmieniam już mają kilka miesięcy i nic się z nimi nie dzieje a kosztowały grosze [mówię tu o oplotach na kablach atx]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Misz-masz czy ja wiem raczej harmonia :P bitsy pozostają tylko na blokach reszta choinki a jak dojdzie jeszcze jeden blok to także na bitsach,myślę też nad zmianą reza ale nie wiem jak to wyjdzie...

co do płynu są koncepcje ale red chyba najbardziej pasuje :huh:

http://galeriawc.pl/Arni/jakikolorplynu/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze wzgledu na kolor oplotow wybor moim zdaniem pozostaje miedzy czarnym i czerwonym..........i osobiscie sklaniam sie do tego pierwszego :)

Edytowane przez czolo7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...