Skocz do zawartości
PolandMET

Blue -><- Red Fusion Mod By Polandmet - UkoŃczona

Rekomendowane odpowiedzi

@Stolara, juz przy poprzednim modzie ludzie marudzili ze "a czemu tyle kabli z tylu wisi" jakby u siebie mieli Wi-fi na wszystko. To sobie wyobraz jeszcze te grube kable zwiszające w dół. Poza tym od gory przynajmniej widac gdzie sie je wpina. Od dolu naprawde malo co widac, a wtyczka sieciowa doslownie wciśnięta jest na styk. 2mm nizej i bym nie wsunął DVD.

 

@RadeX, nie pędzel ale wiadro i szmate. Mam jeden przeciek maly bo kolanko jest do d*** zlutowane. Poza tym musze zrobic malutkie zbiorniczki wyrownawcze bo jak sie te płyny rozgrzeja, to jak zaczna zwiekszac objętośc to mi popuści na zwieraczach. A niestety w ukladzie niebieskim to sie lekko z 10cm poziom podniesie (liczac na rurce). A ja mam tylko ledwo 5cm i potem korek. To jest tu najwieksza bolączka, układ zamknięty a płyn zwieksza objętosc :(. Zanim na to wpadlem w poprzednim modzie to mialem 3x wszystko zalane.

 

@Yogi, wytrwalosci to tak, jak ja robilem po 1 czesc na 3 miesiace a czasem i pol roku nie mialem weny tworczej. Ale tu raczej nie chodzi o wytrwalosc, ale o to, ze jak juz wydalem 200zl no to wydam jeszcze kolejne 100zl zeby nie zmarnowac tych 200. I tak wydawalem kolejne 500 i 1000zl. W koncu calosc przewyzsza wartoscią sam komputer. Te wszystkie bloki, złączki, rurki, niklowania, wycinanki na laserze i drążarce, śrubki, ledy, duperelki. Wiec po prostu musialem to kiedys skonczyc bo inaczej bylo by to bez sensu. Taka smutna prawda. Ale wyszlo myslę pięknie.

 

A najwieksza duma wiecie kiedy jest ? Jak ktos przychodzi, podchodzi, patrzy i pyta :

- Co to kurde jest !?!?!?!

Ja na to ze komputer.

- Acha, a nie lepiej było laptop kupic ?

hehehe.

Edytowane przez PolandMET

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A najwieksza duma wiecie kiedy jest ? Jak ktos przychodzi, podchodzi, patrzy i pyta :

- Co to kurde jest !?!?!?!

Ja na to ze komputer.

- Acha, a nie lepiej było laptop kupic ?

hehehe.

bo to Polska jest :) za ten text jest okejka xD

i naprawdę szacun.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Troche sie pobawilem aparatem. Zrobilem tez oploty do kabli zasilania karty graficznej (nareszcie sie miesci) oraz do karty dzwiękowej oraz nalozylem oplot na kabel zasilający dysk twarty. Niestety te oploty sa zbyt przeswitujace i w normalnym swietle widac ze w srodku kable maja rozne kolory osłonki. Przydaly by sie jakies lepsze oploty bo te z allegro to kicha.

 

Wyglada pięknie.

Foto Panasonic Lumix DMC-TZ7, naświetlanie 15s i bez photogłupa

 

Natomiast co do chlodzenia to powiem tak, srednio :D

Nie wiem czy to prawidlowe odczyty, ale w IDLE, w Core Temp pokazuje na CPU 55*C, a temperatura chlodziwa to 32*C (w pokoju 21*C)

Natomiast w GPU-z pokazuje 41 i 49*C na grafice, a temperatura chlodziwa jest ta sama 32*C.

Tak wiec rewelacji nie ma, tyle ze jest cisza, ladnie swieci i wygląda. Mozna dziewczyny rwac na kompa :D

 

 

post-7690-0-73314100-1334608786_thumb.jpgpost-7690-0-19767200-1334608789_thumb.jpgpost-7690-0-23920400-1334608791_thumb.jpgpost-7690-0-64521400-1334608793_thumb.jpgpost-7690-0-85267500-1334608795_thumb.jpg

Edytowane przez PolandMET

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szacun. powaga. totalny wykop, dałeś popis polskiego moddingu i zdrowo podniosłeś poprzeczkę. zwłaszcza że wytrwale dążyłeś do celu i nie poddałeś się!

 

biję pokłony przed Tobą :)

 

a i mówisz że mod przekroczył cenę kompa. coś mi się wydaje że aby to zaadaptować do nowej płyty i grafy raczej dużego wysiłku już nie będzie :) najważniejsze części masz już zrobione no i znasz już swoją maszynę więc łatwiej będzie tobie przewidzieć co się będzie działo po wymianie gratów ;P

Edytowane przez bzzzzzz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki :)

Wiesz, ten komp juz jest jakby nie bylo rok stary, wiec nie ma czadu i nikogo podstawka S775 nie powala na kolana, o grafice nie mowiac. Ale wbrew pozorom te wszystkie duperelki, rurki, kolanka, pompy i elementy BP, kosztowaly sporo. Do tego niklowania, jezdzenie za wszystkim i kombinacje. No ale mysle ze bylo warto. Narazie sie przymierzam do skopiowania mojego systemu na nowy dysk, bo jakos nie chce mi sie startowac od zera na nowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie martw sie, polansuje sie jeszcze tu i tam, ale wstyd przyznac, komp lezy w rogu caly czas, bo nie ma systemu :D

 

Dzis mi przyszedl dysk SSD Intela i bede moze jutro probowal kopiowac partycje systemową na niego z mojego poczciwego Seagate 40GB. Jak zadziala to wtedy Mod juz zaczne uzywac na powaznie.

Nowy dysk ma 2.5" i powinien sie zmiescic w obudowie Alu razem z Seagate 500GB wiec bedzie miodzio. W przyszlym tygodniu dostane tez nowe porzadne oploty z OPLOTY.NET wiec Tagan niech sie juz boi co z nim zrobie!!!!!

 

Jak to wszystko poskladam to wtedy nakrece cos porzadnie i porobie nowe foty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie martw sie, polansuje sie jeszcze tu i tam, ale wstyd przyznac, komp lezy w rogu caly czas, bo nie ma systemu :D

 

Dzis mi przyszedl dysk SSD Intela i bede moze jutro probowal kopiowac partycje systemową na niego z mojego poczciwego Seagate 40GB. Jak zadziala to wtedy Mod juz zaczne uzywac na powaznie.

Nowy dysk ma 2.5" i powinien sie zmiescic w obudowie Alu razem z Seagate 500GB wiec bedzie miodzio. W przyszlym tygodniu dostane tez nowe porzadne oploty z OPLOTY.NET wiec Tagan niech sie juz boi co z nim zrobie!!!!!

 

Jak to wszystko poskladam to wtedy nakrece cos porzadnie i porobie nowe foty.

 

Róbta kolego, róbta :D Powodzenia i ode mnie - trzymam kciuki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...