Skocz do zawartości
oliwer21

"nocnik" By Oliwer21, Czyli Taki Mały Wc...

Rekomendowane odpowiedzi

Sorki że post pod postem ale Termochill 240(15mm edyszyn) w obudowie :blink: i tu moje pytanie wie ktoś jaki jest minimalny dystans chłodnicy od ściany tak żeby w niej nie wiercić otworów wentylacyjnych? Wentyle sa po drugiej stronie chłodnicy i ssą powietrze które jest pomiedzy ścianą a chłodnicą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiany o których wspominałem zaszły już dosyć dawno tylko nie są obwieszczone światu :wink: Bo ładnych fotek jakoś nie porobiłem, jest tylko wzasadzie jedna w temacie aerial'a:

Lian LI PC-A05 - PurePC.pl - Forum Dyskusyjne - strona 2

a zmiany to gruby TC na dno i BWA na górę, czyli są 3 chłodnice. Jest już tak ciasno że jak chciałem podłączyć nowy dysk (SSD więc mógł leżeć prawie wszedzie) to zajeło mi to ponad 30 minut :wacko: . Płyta niestety zmieniła się na mATX na H55 ale niestety nie z powodu OC bo to jest nawet chyba lepsze, tylko dlatego że skoro mam płytę mATX to poco mi obudowa która mieść w sobie płyty ATX :twisted:

Także jest to chyba ostatnie rev tego układu bo juz chyba niewiele mozna tu dołożyć a wydajność jest bardzo dobra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fotki wstawię jak bratu zaukradę aparat :wink: , a budę może zmienię gdy zmienię platformę a to napewno nie nastąpi przy obecnych generacjach procków może invy :rolleyes:

Kolejna buda to marzy mi się w stylu skeletona...

Edytowane przez oliwer21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko dwie fotki i to robione w lekkim odstępie czasu. Zmiana teoretycznie niewielka bo tylko zasiłka zmieniona, ale włożenie takiego zasilacza po zmierzeniu wydawało mi się niemożliwe ale jednak udało się :razz: Na drugiej widac bałagan ale ona ma tylko pokazywać układ elementów w budzie. Oczywiście ze ścianką i budą na miejscu żadnego kabelka nie widać. Układ obenia składa się z dwóch chłodnic 2x120, jednej 1x120 i dwóch bloków na cpu i gpu.

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Edytowane przez oliwer21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...