Skocz do zawartości
picus

Guild Wars 2

Rekomendowane odpowiedzi

Jednak zle napisalem, to nie jest klucz do bety tylko do stress testu. Dopiero jak zaczalem sciagac klienta zobaczylem.

 

Dołączona grafika

 

Jesli dobrze widze to jest to stress test w srode 27 czerwca 2012 :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie to robila anet ostatnio

po co mieliby zmieniac cokolowiek do sciagniecia jak kolejny event miesiac pozniej a i tak klient nie mialby sie z czym polaczyc?

przypuszczam ze tuz przed ostatnim beta weekendem wrzuca update'a

Edytowane przez yngwie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Curse has keys for Guild Wars 2's final Beta Weekend Event!

 

Get your key now and obtain guaranteed access to Guild Wars 2 Beta Weekend Event 3 from July 20th through July 22nd.

 

To jest ze strony Curse'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, macie racje. Zobaczylem starego klienta i spanikowalem ze juz po graniu :P dzis dostalem maila

 

Greetings!

 

Your spot in the upcoming Guild Wars 2 Beta Weekend Event has been reserved!

 

This Beta Weekend Event begins Friday, July 20, at noon PDT (GMT -7) and ends Sunday, July 22, at 11:59 p.m. PDT (GMT -7).

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myslalem, ze kompa bede mial po tym tyg wiec sie nie staralem o keya, jednak kompa dostane ok srody wiec na weekend juz bedzie.

No i wlasnie przez to zaniechalem staran w celu otrzymania klucza. gdyby ktos wiecej mial, lub dostal wczesniej a z jakis powodow

nie moze wykorzystac to prosze o kontakt :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

całkiem przyjemny ten GW2 Dołączona grafika dobiłem Norn rangera do lvl 8 i faktycznie jest dosłownie tona rzeczy do robienia w tej grze, gdzie się nie ruszysz to jakieś eventy Dołączona grafika Teraz popróbuje tego małego gremlina Asure, całkiem fajnie się gra, a na początku byłem do nich sceptycznie nastawiony, ludzie-drzewa jakoś mi nie podchodzą Dołączona grafika

 

Grę kupuje na 100%

 

 

Super paczka od level77 gra+koszulka z GW2 za 199zł, biorąc pod uwagę cenę samej koszulki i gry to się opłaca

 

http://level77.eu/guild-wars-2-najtaniej-179/guild-wars-2-game-lifestyle-shirt-set-preorder.html

Edytowane przez twistet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde a ja czekam do dnia premiery bo mam jeszcze Darksiders'a II do przejścia :P mam nadzieję, że nie będzie jak z Diablo, że wykupią wszystko w 10 minut :D

Wcześniej zastanawiałem się nad kupnem tej wersji deluxe, ale dodatki mnie jakoś nie zachwycają :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne duze MMO i standardowa wpadka na (head)starcie, czyli spore problemy z serwerami w Europie. Jak sie uda w launcherze zalogowac to mozna wybrac serwer i stworzyc postac, pozniej juz slawny z BWE1 czarny ekran a przy ponownej probie informacja i niedostepnych serwerach. Az dziwne, ze mimo tylu (stress)testow nie udalo sie uniknac tego typu problemow. Co ciekawe, podobno dotycza one glownie Europy. Pozostaje czekac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niewiem czy to prawda ale są osoby które twierdzą iż to jest działalność osób trzecich Dołączona grafika [i szczerze powiedziawszy powoli sam zaczynam w to wierzyć]

 

dlaczego? bo na stress testach czegoś takiego niebyło a ilość osób była podobna lub nawet większa [wtedy i w ameryce sporo uczestniczyło, teraz tam było gorzej bo gdy był start tam była 1 w nocy] a dziś przez 3 h było normalnie bez atrakcji

Edytowane przez Shadoweye

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niewiem czy to prawda ale są osoby które twierdzą iż to jest działalność osób trzecich Dołączona grafika [i szczerze powiedziawszy powoli sam zaczynam w to wierzyć]

 

dlaczego? bo na stress testach czegoś takiego niebyło a ilość osób była podobna lub nawet większa [wtedy i w ameryce sporo uczestniczyło, teraz tam było gorzej bo gdy był start tam była 1 w nocy] a dziś przez 3 h było normalnie bez atrakcji

 

Czy na stress testach bylo wiecej osob - nie wiem, wiekszosc z nich omijalem badz logowalem sie tylko na krotka chwile. Gralem natomiast dluzej na BWE1 i BWE2, gdzie tez tlumy walily drzwiami i oknami. Osoby trzecie? Mozliwe, rozne rzeczy przy okazji startu roznego MMO sie juz zdarzaly. Niestety, najgorsze w tym wszystkim jest to, ze wciaz mozna trafic na czesc bledow z BWE1. Dla przykladu dwa czy trzy razy wbilo mniej juz pod mape bez mozliwosci wyjscia, mozna tez momentami zaobserwowac podobne "lagi" jak na zamknietych testach. Najgorsze jednak jest to, ze system party nie dzialaja poprawnie. W weekend gralem lacznie okolo 8 godzin ze znajomym w party. Przez 60% czasu nie bylismy w stanie sie odnalezc, porozrzucani po roznych serwerach typu "overflow". Jak juz udalo nam sie wyladowac na jedym to po zejsciu z pola widzenia druga osoba znikala calkowicie, nawet z mapy. Przez te 8 godzin gry tylko raz udalo nam sie wejsc wspolnie do instancji z zadania fabularnego. W pozostalych przypadkach druga osoba w ogole nie otrzymala pytania czy chce dolaczyc. Przy trzech osobach zamieszanie bylo jeszcze wieksze. Nawet na BWE1 bylo z tym mniej problemow (wystarczylo wejsc i wyjasc z instancji/miasta i party sie spowrotem laczyly) a BWE2 i stress testy mialy ten system juz perfekcyjnie dzialajacy. Sporo problemow dotyczy tez gildii, dolaczania, zarzadzania czy maili. Problemy oczywiscie sa znane, prace trwaja non-stop, niemniej te problemy bywaja irytujace.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...