Skocz do zawartości
Sysak

Portale Samochodowe Tudzież Gazetki

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka. Znacie jakieś fajne portale o tematyce samochodowej. Lubię być na bieżąco z newsami, a że nie mieszkam w Polsce, to gazetę mam w łapie raz na około 3 miesiące i codziennie czaję serwisy o samochodach w necie.

Ja ze swojej strony polecam

www.kmh24.pl

http://www.auto-motor-i-sport.pl/

www.autokrata.pl - ten serwis akurat jest trochę denny, bo pracują w nim nooby, które czasem (ale w miarę rzadko)dostarczają nierzetelnych informacji, co i tak nie wiem jakim cudem im to wychodzi, bo wszystkie newsy najpierw pojawiają się na innych porządnych portalach. Kolejne minusy to wojny dzieci neo w komentarzach i głupie pomysły w stylu "auto dnia" gdzie w zależności od humoru redaktora wrzucane są "ciekawe" auta z otomoto.pl czasem totalne padaki w stylu 13sto letniego mitsubishi carismy 1.6 a czasem zwieśniaczoną calibre a raz za czas pojawi się coś fajnego. :P Mimo tych wad, fajny układ strony, ciekawe i regularnie 2-3 razy dziennie aktualizowane newsy (po kilka na raz) każą mi tu wracać dzień w dzień.

Z zagranicznych czytam tylko www.worldcarfans.com Fajne świeże newsy, ale układ strony mnie odstrasza.

 

Macie coś co możecie polecić, bo z chęcią bym tą liste wzbogacił.

 

I jakie gazety lubicie?

Ja czytam top gear jak tylko mogę i jest super, ale wkurza mnie formuła niska cena, ale dużo reklam+teksty sponsorowane rodem z LOGO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

A ja mam pytanie. Jakie polecanie gazety z giełdą motoryzacyjną, portale z ogłoszeniami bo ceny na otomoto czy motoallegro czasem potrafią być wzięte z kosmosu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli na allegro i otomoto ejst dla Ciebie drogo to wierz mi ze w gazetach taniej nie bedzie :)

Z gazet kupuje tylko TopGear co miesiac od pierwszego numeru... a z portali praktycznie tylko autokrata :) JEst jaki jest ale jest ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Portal - autogaleria.pl, roadlook.pl i czasami dla bardziej wiadomości ogólnych motofakty.pl

Gazeta - Top Gear

autokratę przejrzę jak już totalnie oblecę cały net i nic ciekawego więcej nie ma bo pośmieję się chociaż z braku jakiejkolwiek moderacji w komentarzach pod newsami.

Redakcja i newsy takie sobie więc i komentarze na poziomie.

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Jezeli na allegro i otomoto ejst dla Ciebie drogo to wierz mi ze w gazetach taniej nie bedzie :)

Z gazet kupuje tylko TopGear co miesiac od pierwszego numeru... a z portali praktycznie tylko autokrata :) JEst jaki jest ale jest ;)

Wejdź na gratkę dla porównania często ceny tam potrafią być niższe, u lokalnych importerów też już o wiele łatwiej o okazję. Na allegro i otomoto ceny naprawdę czasem są śmieszne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...