Skocz do zawartości
jay007

Kupno Obudowy Do 500 (+, -) Zl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

 

Przede wszystkim zalezy mi na jakosci wykonania - wyciszenie, cyrkulacja powietrza w obudowie, rozmieszczenie, latwosc montazu czesci, a takze ogolny design. Xigmatek scorpion musi bez problemu zmiescic sie w obudowie.

 

Zastanawialem sie nad Lian Li PC-A71B, LIAN LI PC-A70B, LI PC-V2000B PLUS II czy też Zalman GS1000 se

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@jay007

Nie wiem czy celowo czy przez przypadek sam znalazłeś najlepsze rozwiązanie.Obudowy które podałeś najlepiej spełniają podane przez Ciebie kryteria.W przedziale do 550 zł jakościowo nic nie nadąża za Lianem.Sam już zaczynam się z siebie śmiać ,że jestem fanboyem Lian li ,ale po przetestowaniu chyba kilkunastu obudów (i to tych ze średniej i górnej półki) zatrzymałem się na stałe dopiero na Lian li i chyba już tu zostanę.Kto ma ten wie.Jakość,ergonomia,obsługa to po prostu rewelacja.Ten Zalman też w środku fajny i przemyślany ale razi zbyt dużą ilością plastiku(spójrz na front i nóżki).Antec 1200 pod względem ilości miejsca super ale za 700 zł dostajesz blachę i plastik!!!Właśnie to mnie wkurza u Antka.Płacisz grubą kasę za średnie jakościowo materiały.U Liana masz wszystko z aluminium.Oczywiście podnosząc budżet znajdą się lepsze obudowy(chociażby ATCs 840),ale mówimy już o przedziale 800 zł i w górę.

Teraz już możesz się zacząć bić z myślami :wink:

Edytowane przez demczog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja Ci powiem, przeglądnęłam trochę obudów, i zdecydowanie wybrałabym taką - http://www.1komp.pl/produkt-1-264-1809-313...op___czarna.htm - podobna do tej, którą zaproponował wojownik. j kierowałam się wyłącznie wrażeniami estetycznymi. może wygląda trochę lansiarsko, ale jeśli przestrzeń wokół komputera nie jest przesadnie ozdobna, może prezentować się całkiem fajnie :) innymi słowy, do surowego wnętrza spokojnie możnaby takiego cudaka sobie wstawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam obudowę LianLi, wcześniej miałem Chiefteca, w w drugim kompie jest CM, u kumpla Antec i ze wszystkich, elgencją, prostotą rozwiązań i jakością najbardziej przemawia do mnie LianLi, wszystkie mają swoje mocne i słabe strony. Jak dla mnie ma ich najwięcej LL :)

ps. choinkowym budom mówimy stanowcze nie! :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam Lancool K7, w zestawie były 3x120mm puszczone na 5v są niesłyszalne, a przewiew jest ok jak dla mnie. Jest to stosunkowo lekka obudowa, więc do wielu wiatraczków z 3000rpm i dyskami które wpadają w wibracje średnio się nadaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...