Skocz do zawartości
.:Fallen Angel:.

Lancool Dragonlord Pc-k62

Rekomendowane odpowiedzi

Od dłuższego czasu rozglądam się za jakąś ciekawą budą , aż w końcu natrafiłem na tytułową świeżutką budkę zaprojektowaną przez Lian Li, która właśnie trafiła do PL. :) Buda wygląda na bardzo solidną, ma porządny przewiew (3x140mm, 1x120mm) i parę ciekawych rozwiązań. Są fajne patenty wyciszające (wszystkie wentyle, klatki na dyski, miejsce na PSU a nawet zatoki 5.25" mają gumowe elementy redukujące wibracje). Do tego prosty i szybki, całkowicie bez narzędziowy montaż podzespołów (jest nawet specjalny klips do przymocowania zasilacza, a zapinki kart rozszerzeń - mistrzostwo. Funkcjonuje to ponoć całkiem zacnie, wreszcie koniec z plastikową lipą). Wszędzie gdzie potrzeba są filtry, co przy tej cenie raczej nikogo nie zdziwi. Całość okraszona czarnym wnętrzem i całkiem ładnym okienkiem.

 

Zresztą zobaczcie sami: :wink:

klik1

 

 

Wszystko byłoby pięknie gdyby nie...cena, oczywiście hehe. :razz: Można ją mieć za 459PLN. Chętnie bym się na nią skusił, ale...no właśnie, nie wiem czy warto za tą cenę? Piszcie co myślicie o tej budzie. :wink:

Edytowane przez .:Fallen Angel:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja szczerze powiem bierz k58 a wnętrze sam pomalujesz. 100 zł za malowanie wnętrza to jest jakaś paranoja... bo wentyle pewnie i tak pójdą do wymiany...

 

najbardziej w tej obudowie boli mnie brak dwóch wentyli na przedzie. może lancool stworzy w tej linii model na wzór k7.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...