Skocz do zawartości
unit1.cpp

Vmware I Internet

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, postawiłem na wirtualnej maszynie Windows xp pro. Problem polega na tym że nie da sie ustawić internetu ani przez nat ani bridget. Przy wybraniu opcji bridged dostaje informacje: "The network bridge on device vmnet0 is temporarily down because the bridged Ethernet interface is down." co jest oczywiście skończoną bzdura bo wszystko jest włączone. Wyglada to tak ze nie ma polaczenia miedzy vm a realnym pecetem. Niby na vm ethernet jest podlaczony ale na pececenie nie ma polaczenia. Przy nacie komputery widzą sie ale nie ma neta. Próbowalem chyba wszyskiego i nic nie pomaga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że udostępniłem. Mało ludzi ma z tym problem, nie wiem co to za badziew. Zauwazyłem jednak ze jak podlacze kablem lapka tak ze polaczenie ethernet na kompie jest ustanowione to w vm już sie nie pluje że "The network bridge on device vmnet0 is temporarily down because the bridged Ethernet interface is down.", z tym że nic to nie daje, neta dalej nie ma.

Zauważyłem też że gdy ustawiłem NAT to adresy stronek byly tlumaczone przez DNS na adresy IP jednak stronki sie nie wyświetlały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...