Skocz do zawartości
pwlj

Steelseries Kinzu & Xai

Rekomendowane odpowiedzi

To ze wybuchy nadaja ci taka predkosc nie znaczy wcale ze potrzebujesz obracac sie o 360 stopni po 2x na sekunde. Nie o to mi chodzilo mowiac ze gra jest "szybka". Przez szybkosc mam na mysli czestosc obracania sie o 180 czy 360 stopni, a temu sprzyja platforma duelowa, gdzie sa male mapy, co chwile wpadasz w teleport, musisz obracac sie wielokrotnie szukajac respawnu przeciwnika, itd. Klotnia w stylu co jest szybsze nie ma sensu, bo jak zwykle dojda argumenty ze kto to w co nie gral, albo kto ma jakiego "skilla".

To ze ktos gra w szybka gre na low sens niczego nie dowodzi, juz napewno ciezko uargumentowac sensownosc takiego ustawienia, poza przyzywyczajeniem albo czyms w s tylu "mnie sie tak gra lepiej".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

ja się nie kłócę, tylko rozmawiam :)

 

z tego co mówisz widać, że nie grałeś w e+ tam całe poruszanie się polega na odbijaniu się od ścian z gl więc właśnie robisz co 400ms (cykl gl) szybki zamach ręką o 180* i wracasz kursorem do poprzedniej pozycji znów 180* czyli średnio 2 takie manewry na sekundę a przy tym jeszcze musisz ogarniać mapę dlatego, że przeciwnicy poruszają się z ogromna prędkością i wyczucie spawnu czy drogi wroga jest bardzo ciężkie bo on może ją zmienić w ułamku sekundy i ciebie zaskoczyć więc celuje się na bieżąco jednocześnie samemu zmieniając swoją pozycję po każdym strzale odbiciem się od ściany sufitu czy podłogi, jeśli nie zmienisz pozycji zginiesz od bfg

 

naprawdę proponuje zagrać sobie kiedyś for fun duelka :)

 

a co do sensowności grania na low sensie, low sens jest niezbędny do celowania z reila i tyle o ile na mid sensie da się jeszcze precyzyjnie celować ale jest to już uciążliwe zwłaszcza na dm17 to na high sensie bez zooma nie da się w nic trafić ponieważ uniki przeciwników są zbyt szybkie i nie da rady precyzyjnie przesuwać myszki o tak małe wartości, celuje się wówczas strafem lub wyczekuje na odpowiedni moment do strzału, a to że jesteś wolniejszy o ten dodatkowy ruch sprawia że przegrywasz

Edytowane przez aux

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie chcę przerywać tej ciekawej dyskusji :) ale temat chyba miał się tyczyć XAI i Kinzu .

 

nadal się tyczy ale nie bezpośrednio

 

podważamy sens używania kinzu, xai w związku z tym, że wmo wciąż wydaje się być lepszą konstrukcją ale niestety nie nadaje się dla high sensa

 

sumując XAI i Kinzu będą prawdopodobnie lepsze do high-sens a WMO do low-sens, wszystkie wymienione myszki nie są jednak wolne od bugów

 

XAI i Kinzu mają trochę problemów, źle działają na zakurzonych powierzchniach, mają negatywną akcelerację czasem pozytywną, choć dla high-sensowego gracza to pewnie nie jest odczuwalne dlatego, że nie rozpędza reki do prędkości w jakiej tego typu rzeczy mają miejsce, natomiast mid-sensowi gracze mogą już narzekać.

 

Jeśli idzie o WMO, jest to mysz idealna dla mid-sens i low-sens (pozwala na grę przy 1280px kiedy mamy sens 25cm/360*). Jedyną jej wadą jest akceleracja wsteczna a z drugiej jednak strony mysz rekompensuje ten bug niesamowitym i niepowtarzalnym uczuciem płynności i precyzji.

Edytowane przez aux

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i WMO kosztuje ~8 razy mniej od XAI ...

 

Ja za to ponawiam pytanie które gdzieś przepadło... Czy produkty S&S można gdzieś zobaczyć ? ...dotknąć i te sprawy... Wiadomo, nie każdy lubi kupować w ciemno nie znając kształtu myszy , tym bardziej że cena mała nie jest....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i WMO kosztuje ~8 razy mniej od XAI ...

 

Ja za to ponawiam pytanie które gdzieś przepadło... Czy produkty S&S można gdzieś zobaczyć ? ...dotknąć i te sprawy... Wiadomo, nie każdy lubi kupować w ciemno nie znając kształtu myszy , tym bardziej że cena mała nie jest....

 

w warszawie przy filtrach jest gdzieś sklep niepamiętanym nazwy mają tam trochę ciekawego sprzętu rzetelna i sympatyczną obsługę co daje pomacać ;)

 

tak sobie myślę, że można znaleźć taki sklep w warszawie zadzwonić do nich i się zapytać czy można przetestować na miejscu u nich po czym się do nich wybrać

Edytowane przez aux

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w warszawie przy filtrach jest gdzieś sklep niepamiętanym nazwy mają tam trochę ciekawego sprzętu rzetelna i sympatyczną obsługę co daje pomacać ;)

 

Ooo akurat jestem codziennie w okolicach Koszykowej... Jakieś bardziej dokładne współrzędne, +/- od której strony ?? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hardware For Gamers - Everglide, steelseries, miceskatez, Logitech, Plantronic, Razer, Roccat - Sprzęt dla Graczy

 

Tu moga miec ta i wiele innych do obmacania.

 

Tylko trzeba uwazac bo sklep jest troche z boku i jakby w piwnicy nie od Nowego Swiatu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uuuh, ciezkie czasy przyszly, moj xai zaczyna swirowac, np gdy klikne przycisk lewy klika albo dwa razy albo tak jakbym wcisnal raz lewy raz prawy, gdy wciskam scrolla czasem kliknie potrojnie, ocb? nie wiem czy jest jeszcze gwarancja (zakupilem ja w grudniu 09) w dodatku sklep juz nie istnieje, jakies pomysly zeby temu zaradzic czy nie baudzo?

 

edit: wyszukalem, ze w EU sa 2 lata gwarancji, wiec teoretycznie lapalbym sie jeszcze, pytanie czy takie cos podejdzie pod rma?

Edytowane przez iNs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skontaktowalem sie z nimi, rma mi przyjma ale musze slac do danii a wysylka bedzie kosztowac ajkies 6 dych, a to jest 1/4 ceny myszki i wydaje mi sie to dosc, no, kosztowne, pytanie czy nie warto sprobowac naprawic tego tutaj samemu czy cos, fakt faktem chodzi tu o kwestie buttonow a nie np. sensora

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawa przebiegla pomyslnie i calkiem sprawnie, dostalem dzis z powrotem nowa myche prosto z danii, mam wrazenie jakby klikniecia byly co prawda troche sztywniejsza i glosniejsze ale moze to dlatego ze jset calkiem nowa (albo ja sobie znowu cos ubzduralem), co ciekawe, ma fw 1.4.8 ktorego nie ma na stronie ss.

 

Podsumowujac, gdyby ktos mial taka sama sytuacje, smialo sie kontaktowac i slac, gdyz nawet sam czlowiek od supportu powiedzial zebym poslal myche zwywkla babelkowa, co kosztowalo mnie bodajze 12 zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...