Skocz do zawartości
Gość lolwesoly

Zamiennik Ac Freezera

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lolwesoly

Potrzebny mi jakis wentylator na Radiator od ac freezera gdyz podlaczylem kompa na pajaka i brat mi popsul wentylator tak ze juz nic z niego nie bedzie. Nie chce tracic pieniedzy na nowe chlodzenie, gdyz radiator przeciez mam w idealnym stanie. Narazie aly jakos zyc :lol2: przypiolem na spinki do wlosow jakis shit za dyche o rozmiarze 92x92, jednak na dluzsza mete to nie da rady. Przy graniu albo chocby przy tescie na othrosie proc po 20 min ma prawie 70 stopni :blink: co wczesniej mialem max przy priorytecie 9 45 stopni. Pisze ten temat z porada co wybrac gdyz mam na mysli jakis zamiennik m.in. moze cos z gamy AC np fan 9 czy cos innego. Podstawke tzn mocowanie starego wentylatora ma wiec chyba problemow z zamocowaniem nie bedzie.

Budzet: mysle ze kupi sie cos rozsadnego za 30 zl razem z kosztami wysylki. Myslalem nad

SILENTIUM PC Zephyr 92 bo widze z opin ze to dobry wentylator tylko pytanie czy nie ma za malych obrotow a znowu wyciszylem calego pc idealnie i nie chce buczary :rolleyes: Moze zaproponujcie cos ciekawego bo ja raczej nie za bardzo sie na tym znam i wole zasiegnac opini innych.

Pozdrawiam

Edytowane przez lolwesoly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogłeś napisać w temacie o chłodzeniu Freezer a nie zakładać niepotrzebnie nowy temat klik

Sam stoję przed podobnym wyborem dla Freezera 7. Zastanawiam się nad ACUTAKE FAN 92 PWM, z informacji podanych przez AAB cooling na koszyk z oryginalnego wentylatora można założyć AC FAN 9 PRO PWM. Powinieneś poszukać i wybrać wentylator 92mm z PWM jaki będzie Ci odpowiadać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...