Skocz do zawartości
sztosik

Program Do Robienia Screenshotów Ze Starych Gier

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem administratorem strony z solucjami do gier.

Obecnie pracuję nad starą, DOSową grą, z której potrzebuję zrobić kilka zrzutów ekranu.

Printscreen+ paint, jak to ze starymi grami, nie działa.

Ściągnąłem już około 30 programów do screenshotów, zasyfiłem nimi całego Windowsa i efektu brak.

80% programów robi "zrzuty" które są całe czarne lub całe białe. 20% programów w ogóle nie działa.

I tu moje pytanie, czy ktoś zna jakiś programik, który dałby sobie z tym radę?

Nie potrzebuję żadnych bajerów, wystarczy prosty programik, który po naciśnięciu klawiszu skrótu zapisze mi na dysku zrzut ekranu (ale nie w jednym kolorze :lol: )

Będę bardzo wdzięczny za pomoc, teraz stoję w miejscu i walę głową w mur :damage_wall:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za porady panowie, a już chciałem robić cyfrówką zdjęcia monitora (żart) :)

zupełnie zapomniałem o dosboxie, bo gra (z 1990 roku) o dziwo uruchamia się pod XP normalnie z ikonki. przez dosboxa można robić zrzuty, ale tylko gdy gra jest w okienku. dobre i to :)

 

swoją drogą dziwna sprawa z tymi programami, są ich setki, każdy z nich ma dziesiątki nieprzydatnych opcji, a ciężko znaleźć taki, który by po prostu działał pod każdym środowiskiem.

 

pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...