Skocz do zawartości
baazar

Gta San Andreas

Rekomendowane odpowiedzi

jak w temacie skąd dostać orginalne nie używane gta sa? wiem że na x360 nie ma ale na x360 chodza gierki z 1 xboxa szukałem po sklepach nic nigdzie a w niektorych mowią że to wogole na xboxa zadnego nie wyszlo O.o?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Jak już to http://www.allegro.pl/show_item.php?item=724814607

 

Można tez kupić na Xbox LIVE za 1200 MSP. Przeliczając wychodzi taniej, no ale trzeba mieć już punkty (lub planować zakup czegoś w przyszłości), bo najmniej można kupić 2100 MSP a to już wychodzi drożej.

 

Nowej nie dostaniesz nigdzie, chyba że jakimś cudem na eBayu. W sprzedaży gier na Xboksa nie ma już od lat.

 

San Andreas ponoć ładnie chodzi na X360, ale wygląda pewnie beznadziejnie jak każdy tytuł ze starej konsoli. Jak nie masz średniowiecznego kompa to pewnie lepiej zagrać na nim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chciałem kupić za M$ points ale to waży myślę ok.5gb a mam dysk 20gigowy i nie kupiłem bo potem tego nie mógłbym na płytkę zrzucić chyba że po 1 pobraniu potem mogę pobrać za darmo kolejny raz?

 

Chyba wyraźni napisałem Na XBOXA <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chciałem kupić za M$ points ale to waży myślę ok.5gb a mam dysk 20gigowy i nie kupiłem bo potem tego nie mógłbym na płytkę zrzucić chyba że po 1 pobraniu potem mogę pobrać za darmo kolejny raz?

Po zakupieniu możesz pobierać tyle razy ile ci się podoba. Ściągasz, kasujesz, ściągasz, kasujesz, itd, itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To Za*******! czyli problem rozwiązany :D dzięx tylko jak to sie ma z tymi punktami ja nigdy nie dodawałem bo słyszałem że to ci zdrapka na adres podany w koncie xbl przychodzi a ja podałem wiadomo z usa żebym nie miał 99,9% zablokowanych żeczy.

 

 

PS. sory za błędy o ile jakieś są ale już ledwo co kontaktuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chciałem kupić za M$ points ale to waży myślę ok.5gb a mam dysk 20gigowy i nie kupiłem bo potem tego nie mógłbym na płytkę zrzucić chyba że po 1 pobraniu potem mogę pobrać za darmo kolejny raz?

 

 

 

Chyba wyraźni napisałem Na XBOXA <_<

soryy zagapiłem sie, nie strzelaj durnymi emotami jak dziecko :)

Edytowane przez sly44

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Zdrapki możesz kupić na allegro, ale najmniej to 2100 MSP (choć widze że pojawiają się też 800, ale strasznie rzadko). Kiedyś można było kupić punkty kartą kredytową na stronie xbox.com czy z poziomu konsoli, ale debile poblokowali polskie karty. Najwyraźniej nie potrzebują zysków.

Było spoko bo dało się kupić dowolną wielokrotność 500 punktów.

 

Widze że masz konto na USA więc możesz kupić zdrapkę 1600 MSP, jest dość opłacalna.

 

Tylko jedna rzecz. Teoretycznie pełne wersje gier mogą mieć blokady regionalne (jako że czasami nawet dema mają). Upewnił bym się czy po pierwsze wogóle można kupić coś na koncie USA z polskiego IP, a po drugie czy gry z konta USA nie są w formacie NTSC (czyli mogą nie działać na europejskich konsolach). Szkoda by było wydać pieniądze na darmo.

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...