Skocz do zawartości
geforc

Laptop Z Usa ...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam właśnie dostałem laptopa od rodzinki z USA , ale niestety , laptop mi jest zbędny ... więc mam pytania , czy ktoś z was próbował sprzedawać w polsce laptopy z "usa" ? , ludzie chętnie kupują ? Mój laptop to Acer ... Aspire 5515 , ile mógłbym wziąć za niego na allegro , zeby poszedł szybko ?? 1500zł ? jeśli ktoś się orientuję to proszę o pomoc ... Gwarancji chyba nie ma , kabel z przejsciówką ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do ceny - najlepszym wyznacznikiem jest allegro i inne serwisy aukcyjne. Jeśli zaznaczysz skąd jest laptop i cena będzie odpowiednia, to sądzę, że powinno udać się sprzedać. Sprowadzanie sprzętu zza morza to dość popularny sposób na zdobycie tańszej elektroniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogarnij najpierw sprawe z gwarancja, zeby wiedziec na czym stoisz ;] jezeli ma miedzynarodowa to za jakies 1500 zl powinien pojsc - w stanach jego koszt to ~400$. Wystaw aukcje z cena minimalna ustawiona na tyle i zobacz co bedzie ;] rynek najlepiej zweryfikuje ile jest wart

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

geforce >> no to skoro nawet nie wiesz co masz to jak chcesz oszacowac tego wartosc?

Proponuje na starcie zadzwonic do serwisu i sie zapytac czy wogole jest mozliwosc zeby uwzgledniali gwarancje modeli z USA.

Potem bedziesz kombinowal dalej czy twoj sie kwalifikuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopie ogarnij się ,jak ktoś ma ci powiedzieć ile za możesz dostać jak sam nie wiesz co masz ,ile możesz a ile dostaniesz to już inna sprawa. Najpierw dowiedz się co z gwarą ,i czy w ogóle wiesz że on jest sprawny ,może coś się stało podczas transportu. A potem zacznij liczyć dytki. Jak nie masz gwary ,to najlepiej wystaw aukcję z przykładowo 30 dniową gwarancją rozruchową od ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz maila albo zadzwon do serwisu acera w polsce i dowiedz sie czy masz gwarancje. Lapki maja to do siebie, ze ludzie z nimi podrozuja, a w trasie tez sie moze spiepszyc. Wiekszosc firm daje miedzynarodowe.

 

btw z tego co piszesz wywnioskowalem, ze nie masz pelnego kompletu do tego lapka, takze zanim go sprzedasz lepiej sie upewnij, ze nie jest to jakis kradziony shit or sth ;] zebys nie beknal za paserstwo za 1k zl ;)

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm zwariowaliście ? pudełko oryginalne ... wszystko oryginalne a wy mówicie o kradzieży ?? macie za złodziei moją rodzinę ?? to ładnie ...

ty to napisales :x nigdzie wczesniej nie pisales nic o pudelku, a conieco mozna bylo wywnioskowac po tym, ze przystales na brak gwaracji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...