Skocz do zawartości
poca

Najlepsza grafa! Top 10

Najlepsza grafa jest w grze...  

6 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Najlepsza grafa jest w grze...

    • Splinter Cell
      33
    • Vietcong
      3
    • Unreal 2
      11
    • Delta Force: Black Hawk Down
      5
    • Morrowind
      7
    • Unreal Tournament 2003
      7
    • Mafia
      10
    • GTA 3
      1
    • Metal Gear Solid 2
      2
    • Toca
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Gry rozwijają się coraz szybciej. Więc grafika jest coraz lepsza 8) Chciałbym oddać głos na Vietcong . Grafa poprostu mnie wbiła w ziemie, rozdepta i przygniotła krzesłem. A oto pare screenów (jakość w grze jest o wiele, wiele lepsza. Gdybym chciał Wam to pokazać to byście musieli poświęcić modemu i oczywiście możliwość rozjechania forum, bo bym pokazał screeny w roz. 1280x960. )

 

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałem że będzie wojna o Splinter Cell`a 8) Ale mi się wydaje że lepsza jest w Vietcongu (oczywiście nie dorówna efekciarskim światłą w SC) Przynajmniej moje jest takie zdanie. I jego nie zmienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Splinter Cell i wszystko jasne gra wymiata szkoda że jeszcze do listy nie dodałeś Metal Gear Solid 2 w tej grze równiez jest świetna grafika może nie tak efekciarska jak w Splinter Cell ale ma swój styl.Unreal 2 ma równiez bardzo fajną grafike ale strasznie ma zrąbany kod gry i chodzi wolno jak ślimak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, czy faktycznie ma taki zrąbany kod....

Dla mnie U2 graficznie to kiełbacha, wszędzie pstrokacizna, kolory kłują po oczach, co do efektów to fajne, ale nie ma czym się zachwycać. Już UT2003 wygląda dużo ładniej. Jak na chwilę obecną oddaję głos na Splinter Cella.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zabraklo w glosowaniu Final Fantasy X-2

A co to jest ?

 

 

To jest panie najlepsza pozycja od firmy squaresoft na playstation 2

 

na pc byl dawno temu Final Fantasy 7

x-2 do druga czesc dziesiatki :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja oddam głos na mafię ponieważ jest to gra w którą grałem i która odrazu mnie powaliła te twarze, detale a ten sc tonie wiem bo nie grałem ale z tego co widzę na liście to mafia jest spoko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wymienie kilka pozycji. Mafia poprostu wymiata, ach te filmiki :shock: detale, samochody...miod!

 

A druga gra jest TOCA najnowsza fajna grafika, tak ladnej jeszcze nie widzialem w samochodowkach, no pewnie Colin 3 bedzie mial lepsza ale i tak toca jest pikna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...