Skocz do zawartości
skrytywebmajster

Program Do Ksiegowosci.

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

 

A jaki program polecalibyście do wystawiania faktur VAT i rachunków? Dużo osób proponuje Faktura inVista 1.0.2.73 PL, albo Faktura iBiznes. Który z nich jest prostszy w obsłudze? A może jeszcze jakieś inne sugestie?

Na dobrą sprawę jeśli chcesz TYLKO wystawić FV to wystarczy, że zrobisz sobie wzór w Wordzie. Nie ma żadnego prawnego obowiązku posiadania programu do fakturowania. Liczy się dokument pod tytułem FV. Program służy jako ułatwienie dla Ciebie, bo masz w programie magazyn, bazę klientów itd.

 

Chcesz wystawiać FV i rachunki? To jest niemożliwe. Albo jesteś zwolniony z VAT i wystawiasz TYLKO rachunki (dawniej rachunek uproszczony), albo jesteś na VATcie i wystawiasz TYLKO faktury VAT/paragony fiskalne. Jak jedno to nie drugie.

 

Co do wyboru samego programu. Zależy jakie funkcjonalności są Ci potrzebne i od specyfiki działalności (handel czy usługi).

Edytowane przez Pigmej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Ja używam programu OGNIK. Jest łatwy w obsłudze i szybki. Świetnie się nadaje do prowadzenia księgowości w małych firmach. Producent zapewnia fachową pomoc serwisową w razie jakichkolwiek problemów. Ja jestem z niego zadowolony.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okey, Ognik jakoś nic mi nie mówi ale skoro polecasz to może i warto wziąć go pod uwagę - mam tylko pytanie jak z ceną? Ja nalazłam http://www.nawigacje-gps.pl/index.php?p171...sert-rewizor-gt . Wiem że gdzieś na jakimś forum biznesowym widziałam tę nazwę i wszyscy użytkownicy sobie bardzo chwalili. Nie przypominam sobie tylko gdzie to było :blink: Czy proponowana przez nich cena jest dobra?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam WF-MAG START i szczerze mówiąc nie jest szczególnie prosty w pierwszych dniach. Trzeba rozgryźć jego myślenie i się przyzwyczaić. :-/

 

Programy CDN imho trochę szybciej się przyswaja.

Edytowane przez majk3l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...