Skocz do zawartości
poca

Auto Do 60k

Rekomendowane odpowiedzi

Jest jeszcze Suzuki vitara, byłem na jazdach próbnych. Fajne autko i mało pali w mieście max 7l przy 1.6 120 KM. Jest frajda z jazdy. Kosztuje 62 tysie. Tylko ciężko z dostępnością, czeka się kilka miesięcy.

Jednak warto kupić nowe auto do marca 2018, ponieważ wchodzą nowe obostrzenia do bezpieczeństwa i każdy samochód będzie musiał mieć obowiązkowo kilka dodatkowych funkcji. Oczywiście cena końcowa aut wzrośnie przez to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a jakie macie zdanie na temat samochodu Dacia sandero?

 

Siedziałem w najuboższej wersji. Wykonanie jakoś nie poraziło mnie jakimś niechlujstwem, więc pod tym wzgl. raczej OK. Nie jechałem tym niestety.

 

ps. dla mnie wygodny samochód, szczególnie do miasta, to obowiązkowo automat ... nie wiem czy Dacia ma fajne automaty. Wieść gminna niesie, że najlepsze do miasta są CVT, nawet lepsze od DSG, bo najpłynniej zmieniają przełożenie i idealnie siętym toczy w korkach. Niestety nie bawiłem się CVT.

 

ps. widzę, że jakiś PTK już zminusował, pewnie za automat :)

Edytowane przez Kyle
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dacia to zawsze mi sie jakos korzyjarzyla ze srednia jakoscia. W takiej cenie napewno nie zwrocilbym na nia uwagi .. mozna przeciez kupic chociazby uzywane auto z wyzszej polki .. komfort jazdy bedzie nie do porownania. Osobiscie szukam samochodu dla mojej zony. Skonczyla wychowywac dzieci i ma na oku ciekawa prace, przez co musi byc bardzo mobilna. Na poczatek nie moze liczyc na samochod sluzbowy dlatego chce wybrac cos w leasing ( dobra oferte widzialem na tej stronie https://www.master1.pl/ ).Najwazniejsze beda rozsadne koszta eksplotacyjne. Rozwazam cos od Peugeota .. kiedys jezdzilem jednym i nie mialem wiekszych problemow ... moze ktos bedzie w stanie napisac jak wyglada aktualnie ta kwestia. Z gory dzieki

 

  

Edytowane przez panteon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fiat Tipo tylko w podstawowych konfiguracjach. Jak chcesz coś więcej to cena skacze w 75k+ niestety

 

Nie jest tak źle. Teraz mają jakieś promo (do stycznia 2018). Fiat Tipo chatchback wersja POP, z silnikiem 1.6, automatem za 58900. Sedan są jeszcze tańsze, więc już nieźle wyposażony kupisz do 60 tys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zachar.....

Zahar to kiła polskiego youtu.be. Jego recenzje to sponsorowane reklamy. Koleś z resztą kompletnie nie trafia do mnie. Zwraca uwagę na <span style='color: red;'>[ciach&#33;]</span>ly a nie na to co powinien.

 

Jak chcecie śmieszny żart to wpiszcie w Google ceny VW Polo 2018.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zahar to kiła polskiego youtu.be. Jego recenzje to sponsorowane reklamy. Koleś z resztą kompletnie nie trafia do mnie. Zwraca uwagę na [ciach!]ly a nie na to co powinien.

Chyba kojarzę, to ten co smęci o materiałach we wnętrzu, kolorowych telewizorkach i czymś takim, ale o silniku powie zazwyczaj, że jest, ma pojemność X i moc Y i tyle. Jak baba albo atechniczny pedał.

 

Jak chcecie śmieszny żart to wpiszcie w Google ceny VW Polo 2018.

Kurde droga ta Fabia trochę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozstaw osi (głównie decydujący ile jest miejsca w środku) większy niż golf mk4 a tylko 1cm krótszy niż mk5. W żadnym wypadku nie bronie niemieckiego partactwa, bo na przykład i20 ma rozstaw o ten 1cm dłuższy i nie kosztuje wagonu waluty, no ale co z premiumem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to polo jest już większe od tamtego golfa? Tendencja jest chyba taka, że lupo będzie większe od pierwszego golfa.

Niet. Miejsca mniej jak w Renault Clio. Dziecko z fotelikiem ledwo się mieści. Moja dziewczyna ma 166 cm. Jakby miała z 175 cm. To już by była lipa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie jak to jest w tej klasie z miejscem za kierownicą? U mnie mam miejsce obok sprzęgła żeby stopę oprzeć, taki czwarty pedał (hehe sporo tych pedałów na takie małe auto). Standard w tej klasie? W bełemwu był ale wiadomo prestiż i luksus podlane premiumem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...